Bebak acı badem sütü mucizesi

efet gurbişim aynen öle para tusağı biras geç anladım ama olsun sararın neresinden dönersen kardır.bir çok kes o ürünleri aldım ama hiç faydasını görmedim bundan sonrada almaya hiç niyetim yok kaydirigubbakcemile5

gurbaaa benim kızarıklık kayısı yağındaymış herhal çünkü 2 gündür kullanmıyorum ve 2 gündür yok kızarık felan gamyoncuiremsu

gurbaa arkadaşımm sen profesyonel olmuşsun maşaallah yaa :teytey:

dün vücudumdaki alerji problemlerim için cerrahpaşa araştırma hast. ne gitmiştim
doktorum bana vücut nemlendiricisi kullanmamı önerdi
ben de başka bi topikteki arkadaşlara danıştım. naz__24 arkadaşımda sizin vesilenizle bu kreme başladığını ve çok memnun kaldığını söledi buraya yönlendirdi..
iyiki de yönlendirdi.. ben de alayım bakalımm... kaydirigubbakcemile5
çok tşk a.s.

gurbaaa benim kızarıklık kayısı yağındaymış herhal çünkü 2 gündür kullanmıyorum ve 2 gündür yok kızarık felan gamyoncuiremsu

bişi biliyoz da söylüyoz herhal :mymeka:

gurbaa arkadaşımm sen profesyonel olmuşsun maşaallah yaa :teytey:

dün vücudumdaki alerji problemlerim için cerrahpaşa araştırma hast. ne gitmiştim
doktorum bana vücut nemlendiricisi kullanmamı önerdi
ben de başka bi topikteki arkadaşlara danıştım. naz__24 arkadaşımda sizin vesilenizle bu kreme başladığını ve çok memnun kaldığını söledi buraya yönlendirdi..
iyiki de yönlendirdi.. ben de alayım bakalımm... kaydirigubbakcemile5
çok tşk a.s.

canım buna çok sevindim :)
çok geçmiş olsun
her türlü probleminde yardımcı olmaya çalişirim
gelişmelerden haberdar edersen sevinirim Şeniz

canım buna çok sevindim :)
çok geçmiş olsun
her türlü probleminde yardımcı olmaya çalişirim
gelişmelerden haberdar edersen sevinirim Şeniz

sağolasın gurbam ya böyle sölemen bile yetti Şeniz..
tabiki de inş gelişmeleri yazarımm kaydirigubbakcemile2
iyiki varsınn.. dayanışma çok güzell bişi ya :sm_cool:

:çok üzgünüm:Ay bende başlayacağım ama nereden nasıl olucak bilmiyorum açıkçası

Bu zamana kadar hiç dikkat etmezdim cildime ama dün aynaya baktım yüzüm çok soluk geldi,ve kendimi kötü hissettim birden yaaasenağlamabenimde ilk aklıma gelen gurbikimin bebak mucizesi..

Hemen kendimi buraya attım gurbikim bana da yardımcı olsan be bacımsengözlerimebaksanab

Şükranlarımı sunarım,saygılar-tatlicadiarzu-

yaa ark ben bu bebakı kullandım kullanırken herşey güseldi fakat iki haftadır kullanamıyorum ve cildim berbat gözeneklerim açılmış şekilde çene bölgem tümüyle sivilce doldu hemde iz yapacak şekilde yani ne yapcam bilemiyorum çok kötü oldu yüzüm

bebaktan olmamıstır heralde fisfisfis
adet dönemi yakınsa oluyor genelde yada stres vs
ben sivilce oldugu zaman cıkmasına yakın oraya pudra sürüyorum hemen kurutuyor

adet dönemim bittiktem sonra çıktılar bilmiyorum zaten annemde kızıp duruyo yüzünü berbat ettin her duyduğunu yüzne sürüyosun diye

stres, adet dönemi, yediklerin
herşey etki etmiş olabilir
bebakla ilgili oldugunu zannetmiyorum

bu süreçte hiç birşey kullanmadın mı yüzüne?
cilte temizliğini ihmal etme tatlım ayrıca...

gurba bende bir öneride bulunuciğim belki sen daha önce bulunmuşsundur inci tozu sabunu...duş jeli yerine kullanıyorum çokda memnunum

ya ben ilk kapalı çarşıda görmüştüm sonra markette komilininde çıkardığını görünce aldım..sabun gibi kurutmuyo cildini bir iki hafta düzenli kullanınca cildinin yumuşacık olduğunu görüyosun...

ayy canım ya...
komilinin yaptıgı hiç bişiyi begenmiyorum ben niyeyse...
bi bakayım bagnı di roma'da varsa böyle bi ürün kesin alırım
teşekkürler bitanem

X