Bebak acı badem sütü mucizesi

gurbişim ya ben sana bişey sorcam bebakla ilgili değil ama cevap verirsen çok sevinirim
benim kollarım pütür pütür yani sanki yağ bezecikleri var gibi beyaz küçük küçük bi garip ya hiç sevmiyorum dokunuca falan pürüzlü yani araştırdım ama bişey bulamadım sen biliyosan bi söleyiver ya nolur yazın kendimi çok kötü hissediyorum kızlar bilen varsa bana bi çare söleyiin :KK43:

gurbik yerine cvp verim marketlerden alabilirsin fersan en iisi
gurbik sana özelden mesaj attım

canım ozel msjlar silinmiş
tekrar atar mısın
yada sorunu burdan sorar mısın ?

merhaba arkadaşlar ya ben burayı yeni keşfettimm.ne çok şey kaçırmışım.arkadaşlar son iki üç yıldır sırtımda ve yüzümde sivilceler oluşmaya başladı.ve çok kötü bir huyum var oynuyorum.sonra onlar da güzelce leke olarak bana geri dönüyor.29 yaşındayım ve hiç bir ürün kullanmıyorum.dışarıya çıktığımda makyaj yaptıysam acı badem sütüyle temizliyorum sadece.oda çok nadir.cildim kuru ama bol su içerim ben.günde 2 litr kesin içerim.bana tavsiyeleriniz olursa denerim.ve sonuçlarını sizlerle paylaşırım.hadi beni yeniden güzelleştirinnn.kocam artık kızmaya başladıııı.

hayatım bunun için hiç doktora gittin mi?
sivilce sorunu yaşayamayan birinin birden sırt ve yüzünde sivilce cıkması çok normal değil
ayrıca çok buyuk hata yapiyorsun oynamakla
cildini temiz tutar, günlük bakımını aksatmazsan ne sivilce kalır ne birşey
günlük neler yapilmasi gerektigini uzunca anlattım bu topikte
geçmiş sayfaları okumanı rica edicem
ayrıca sırtın için de kese kullan
defne sabunu da sivilce kurutucu etkiye sahip
sırtında kullanabilirsin

gurbişim ya ben sana bişey sorcam bebakla ilgili değil ama cevap verirsen çok sevinirim
benim kollarım pütür pütür yani sanki yağ bezecikleri var gibi beyaz küçük küçük bi garip ya hiç sevmiyorum dokunuca falan pürüzlü yani araştırdım ama bişey bulamadım sen biliyosan bi söleyiver ya nolur yazın kendimi çok kötü hissediyorum kızlar bilen varsa bana bi çare söleyiin :KK43:

bebe yağı kullanmanı öneririm
bebak yüzdeki pütürcüklere iyi geliyor
bi süre kolunda dene bakalım etkisi ne olacak

slm gurbaa prenses.dr a gittim.ilaçlar verdi ve bu seferde kollarımda acayip sivilceler çıktı.tekrar gittim bişey olmaz dedi ama ben kendimi daha da kötü hissettim.birde yanma ve kaşıntı oluştu.bir baktım dvm ediyor ilaçları bıraktım.o kolumda sivilce çıkan yerlerde de kıllanma oldu.tüy değil ama kıldı resmen.şimdi oda geçti çok şükür.yani dr a da gitmeye korkuyorum artık.dr dan sonra daha kötü oldum.yazılarını okudum .sabun aldım şimdi.acı badem sütü zaten vardı ama sadece makyajdan makyaja kullanıyodum.şimdi günlük dvm edeceğim.sonuçları iletirim.ilginden dolayı çok teşekür ederim.

slm gurbaa prenses.dr a gittim.ilaçlar verdi ve bu seferde kollarımda acayip sivilceler çıktı.tekrar gittim bişey olmaz dedi ama ben kendimi daha da kötü hissettim.birde yanma ve kaşıntı oluştu.bir baktım dvm ediyor ilaçları bıraktım.o kolumda sivilce çıkan yerlerde de kıllanma oldu.tüy değil ama kıldı resmen.şimdi oda geçti çok şükür.yani dr a da gitmeye korkuyorum artık.dr dan sonra daha kötü oldum.yazılarını okudum .sabun aldım şimdi.acı badem sütü zaten vardı ama sadece makyajdan makyaja kullanıyodum.şimdi günlük dvm edeceğim.sonuçları iletirim.ilginden dolayı çok teşekür ederim.
tamamdır canım, bekliyorum güzel haberlerinihihoyyyt

izlerin geçmesi bebakla ne kadar zamanda farkediyor acaba bende kullanıyorumda benimkiler niye gitmiyor:çok üzgünüm: üstelik oynamıyorumda

slm gurbişş
ben bişi sorucam bebak sütünü ve nemlendiricisini kullanmaya başladım
gös altı içinde kayısı kremi sürüyorum bu kremi bırakmalımıyım yoksa devam edeyimmi gös altınada bebakmı süreyim biras mimik kırışılıkları var yada senin önerebileceğin bişi varsa yardımcı olabilirmisinn
şimcikten tşkr ederim Şeniz
son olarak bişi daha bus kalıplarının yüsün sarkmasını önlediğini söylemiştinn peki bunu ne saman ne şekilde yapacağımm biras usun oldu kusura bakmaa

izlerin geçmesi bebakla ne kadar zamanda farkediyor acaba bende kullanıyorumda benimkiler niye gitmiyor:çok üzgünüm: üstelik oynamıyorumda

uzun zamandır yerleşik izler icin 4-5 ay gerekli
diğerleri 15 günde falan kayboluyo kelebenkim hihoyyyt

slm gurbişş
ben bişi sorucam bebak sütünü ve nemlendiricisini kullanmaya başladım
gös altı içinde kayısı kremi sürüyorum bu kremi bırakmalımıyım yoksa devam edeyimmi gös altınada bebakmı süreyim biras mimik kırışılıkları var yada senin önerebileceğin bişi varsa yardımcı olabilirmisinn
şimcikten tşkr ederim Şeniz
son olarak bişi daha bus kalıplarının yüsün sarkmasını önlediğini söylemiştinn peki bunu ne saman ne şekilde yapacağımm biras usun oldu kusura bakmaa

canım kayısı kreminden memnunsan devam et :CüvCüv:
buz kalıpları mevzuunu da en az 20 kere anlattım inan :çok üzgünüm:
bi iki sayfa geride vardır, bi göz at hayatım kaydirigubbakcemile5

Canım şu sivilce izleri için bebak'In hangi ürününü kullanıcaz cevaplarsan sevinirimkaydirigubbakcemile3

tşk ederimm cnm
peki senin bu mimik kırışıklıkrına önerebilceğin ayrıyeten bişi varmıı

canım maden suyu - gülsuyu kalıplarını hemen akşam eve gidince yapıyorum ve hemen sonrasında bebak nemlendiricimi sürüyorumm
ayva çekirdeği jelinide okumuştum onuda uygulamaya başlıcam
verdiğin bilgiler için çok tşkr ederim cnm
Şeniz

gurbik dün cilt analisi yaptırdım ciltte kılcal damar kanaması oluyormuş eşimin cildinede baktırdık onada öle dediler bu kılcal damar kanamasıyla alakalı bi bilgin varmı normalda baktığımıs saman ben öle bişi göremiyorum o makinayı cildimise tuttuklarında gördümm gös yanıltmaca olamas dimii
saten ondan sonrada işte cildinise şunları uygulamalısınıs fln dediler yane ürünlerini satacakları biara alayım dedi 600 tl fiyat çıkardılar saten daha önceden ağsım çok kötü yandı bu pahalı ürünlerden ama hiç mi hiç faydasını göremedim

gurbik dün cilt analisi yaptırdım ciltte kılcal damar kanaması oluyormuş eşimin cildinede baktırdık onada öle dediler bu kılcal damar kanamasıyla alakalı bi bilgin varmı normalda baktığımıs saman ben öle bişi göremiyorum o makinayı cildimise tuttuklarında gördümm gös yanıltmaca olamas dimii
saten ondan sonrada işte cildinise şunları uygulamalısınıs fln dediler yane ürünlerini satacakları biara alayım dedi 600 tl fiyat çıkardılar saten daha önceden ağsım çok kötü yandı bu pahalı ürünlerden ama hiç mi hiç faydasını göremedim

canm bu tip analizleri hastanede yapmanızı öneririm...
cünkü cogunlukla ardından tavsiye edilen kremler yada cilt ürünleri fahiş fiyatlı oluyor kaydirigubbakcemile5

para tuzağı anlayacağın :1closedeyes:

X