Bebeğim 5 te uyanıyor😳

dreamm134

Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2024
114
28
35
Merhaba kızlar 6 aylık bebeğim 3 gündür sabah 5 te uyanıyo kakasını yapıyor sonrasında uykusu geliyor ama bez degistiriyorum haliyle kaka yapınca uykusu acılıyor ve bir daha uyuyamıyo gece 2 kez besleme yapıyorum mama veriyorum bu arada acaba iki beslenme cok mu geliyor ondan mı kakasını yapıyor

Merhaba kızlar 6 aylık bebeğim 3 gündür sabah 5 te uyanıyo kakasını yapıyor sonrasında uykusu geliyor ama bez degistiriyorum haliyle kaka yapınca uykusu acılıyor ve bir daha uyuyamıyo gece 2 kez besleme yapıyorum mama veriyorum bu arada acaba iki beslenme cok mu geliyor ondan mı kakasını yapıyor
Siz sadece çok yemek yiyincemi yapıyorsunuz?
Fazla geliyor olsa içmez mamayı doyduğunda bırakır yada hiç almaz
Bebeğin neden 9 da değilde 5 te kaka yaptığını mı soruyorsunuz gerçekten?

Uykusu açıldığı için kaka yapıyor zaten. Fazla beslenmiyor benimki o aylarda gece boyu emerdi.
Bir günlük uyku saatlerini yazar mısınız?
6dan önce uyanmaması lazım normalde.

Uykusu açıldığı için kaka yapıyor zaten. Fazla beslenmiyor benimki o aylarda gece boyu emerdi.
Ay benim bebekte gece boyu emiyor cildiricam. Sabahları memeyi düzgün emmiyor gece de gaz sancısı mi karın ağrısı mıdır nedir sürekli memede. 4. Aya giricez. Gece boyu emmese 7 de uyanıyor ama sancidan beste ve altıda da kalkıyor. 😭

Yoo benim oğlum tok olsa da mama versem yemek, emzirsem emmek istiyor. Bazı bebekler seviyor. Her insan illa açlıktan mı yemek yiyor?
kadın zorlandığı bir konuda fikir danışmak istemiş neden sabahın köründe ayıp bir şey sormuş tepkisi verdiniz anlayamadım.

Bebek bu kakasını 5de de yapar 3de de yapar. Benim bebeğim de 5.5 aylık 2 gündür gece 2 kez kaka yapıyor mesela. Beslenmesinde bişey mi değişti hayır. Kaka konusunda bir saat standardı beklemeniz çok saçma. Evet malesef uykuları bölünüyor bende hiç memnun olmuyorum gece kaka yapmasından ama yapcak bişey yok 🤷

Ay benim bebekte gece boyu emiyor cildiricam. Sabahları memeyi düzgün emmiyor gece de gaz sancısı mi karın ağrısı mıdır nedir sürekli memede. 4. Aya giricez. Gece boyu emmese 7 de uyanıyor ama sancidan beste ve altıda da kalkıyor. 😭

Daha çok küçük annesi sabır geçecek 🥹🥹🥹
İstiyorsa bol bol emsin. Yanında uyut kokunla. Sana ihtiyacı var hala ❤️

Yoo benim oğlum tok olsa da mama versem yemek, emzirsem emmek istiyor. Bazı bebekler seviyor. Her insan illa açlıktan mı yemek yiyor?
kadın zorlandığı bir konuda fikir danışmak istemiş neden sabahın köründe ayıp bir şey sormuş tepkisi verdiniz anlayamadım.
Ayıp mı? Ne ayıbı?
6 aylık bebek gecede 2 kez ağız tiryakisi olduğu için mama içiyor yani hey Allah ım ya
Yemek açlıktan yenmiyor demek tam bir mantık abidesisiniz
Soru bebeğin neden “5” te kaka yaptığı, neden öğlen 12 de değil de sabah 5 te. Bu sorunun bir cevabı var mı?
Ben de gece 3 te işedim, acaba neden neden

Bunda tepki verecek ne var uyku da beslenme kadar önemli bebeklerin gelisiminde cok erken uyandıgı icin gün boyu huysuz ve kaliteli zaman geciremiyor ayrıca alıskanlıktan da ictiklerini biliyor musunuz gercekten o kadar konu paylastım burda sizin gibi hadsiz bir sekilde cevap vereni hic görmedim ben sadece annelerden fikir alma amaclı sordum bu sekilde elestirilmek icin degil siz yorum yapmayın lütfen

Ne güzel cevap vermişsiniz tesekkür ederim hislerime tercüman oldunuz aynen öyle tepkiye bakar mısınız kücümser gibi uzmanlar bile diyor aclıktan degil alıskanlıktan bile ictikleri oluyor

Ayıp mı? Ne ayıbı?
6 aylık bebek gecede 2 kez ağız tiryakisi olduğu için mama içiyor yani hey Allah ım ya
Yemek açlıktan yenmiyor demek tam bir mantık abidesisiniz
Soru bebeğin neden “5” te kaka yaptığı, neden öğlen 12 de değil de sabah 5 te. Bu sorunun bir cevabı var mı?
Ben de gece 3 te işedim, acaba neden neden
Siz yorum yapmayın ya mümkünse kimsiniz ki iyi niyetle sorulmus bu soruya bu sekilde cevap veriyorsunuz can sıkıntısından insanlara satısıyorsunuz cok belli Siz anne olamazsınız hele ki hosgörülü anne hic olamazsınız

Bebek bu kakasını 5de de yapar 3de de yapar. Benim bebeğim de 5.5 aylık 2 gündür gece 2 kez kaka yapıyor mesela. Beslenmesinde bişey mi değişti hayır. Kaka konusunda bir saat standardı beklemeniz çok saçma. Evet malesef uykuları bölünüyor bende hiç memnun olmuyorum gece kaka yapmasından ama yapcak bişey yok 🤷
Normalde yapmazdı o saatte cok beslemeye basladım bu aralar ona yoruyordum bir de ekgıdaya gectim bilemedim normalse zaten sıkıntı yok

3 uyku yaptırıyorum sabah uyanma saatine göre 2-2 bucuk saat sonra uyutuyorum aksam da 7 bucukta uyuyor dayanamıyor cünkü erken uyandıgı icin gündüz de toplamda max 3 saat uyuyor

Normal şartlarda gece uyurken kaka yapmaması lazım gibi bir bilgi var bende ama referansını hatırlamıyorum. Beslenmesinde değişen bir şeylerden dolayı olmuş olabilir. Çok zor olsa da ışığı açmadan ya da loş ışıkla değiştirseniz? Sonra da yine ışık kapalı yatakta tutsanız belki uyur. Ben öyle yapardım sabah böyle erken kalkarsa.

Evet bu ara beslenmesi arttı daha cok yemek istiyor bir de ekgıdaya gectik ona yormustum aslında yoksa tabi ki kakanın saati olmaz iki gündür ekgıda porsiyonlarını ve mamayı arttrdım

Normal şartlarda gece uyurken kaka yapmaması lazım gibi bir bilgi var bende ama referansını hatırlamıyorum. Beslenmesinde değişen bir şeylerden dolayı olmuş olabilir. Çok zor olsa da ışığı açmadan ya da loş ışıkla değiştirseniz? Sonra da yine ışık kapalı yatakta tutsanız belki uyur. Ben öyle yapardım sabah böyle erken kalkarsa.
Ekgıdaya gectik porsiyonlarını da artırdım ondan mı oldu acaba mümkün oldugunca karanlıkta degişiyorum geri uyutmaya calısıyorum yine dalamıyor uykusu olmasına ragmen

X