Bebeğim 5 te uyanıyor😳

Ya aslında kendimi geçtim ona üzülüyorum gün boyu cok mızmız oluyo erken uyandıgı için uykusu olmadıgını bilsem enerjik olsa yine takmazdım neyse artık zamanla düzene girer umarım
Öyle olur tabi. İlk uykusuna erken yatıranilirsiniz bu durumda. Uyuturken yaşına göre uyku düzenini takip etmenizi öneririm

Evet uyku aralıklarını takip ederek uyutuyorum
Sabah 7-8 en geç 9 arası uyandirip 2-2.30 saat aralıklarla uyutup 3 uyku şeklinde 1.30 saati geçmeyecek gündüz uykuları son uykusu kestirme şeklinde yaptırıp 30-45 dk arası en geç 18 de uyanmış olmalı ki gece uykusuna 20.30- 21 .00 arası geçirirseniz eminimki düzene girecektir bebisiniz.

Yoo benim oğlum tok olsa da mama versem yemek, emzirsem emmek istiyor. Bazı bebekler seviyor. Her insan illa açlıktan mı yemek yiyor?
kadın zorlandığı bir konuda fikir danışmak istemiş neden sabahın köründe ayıp bir şey sormuş tepkisi verdiniz anlayamadım.
Ayıp mı? Ne ayıbı?
6 aylık bebek gecede 2 kez ağız tiryakisi olduğu için mama içiyor yani hey Allah ım ya
Yemek açlıktan yenmiyor demek tam bir mantık abidesisiniz
Soru bebeğin neden “5” te kaka yaptığı, neden öğlen 12 de değil de sabah 5 te. Bu sorunun bir cevabı var mı?
Ben de gece 3 te işedim, acaba neden neden
Bu minaredenatbeni daha önce de benim bebeğime ömür biçmişti. Çok şaapmayın 😂

Sabah 7-8 en geç 9 arası uyandirip 2-2.30 saat aralıklarla uyutup 3 uyku şeklinde 1.30 saati geçmeyecek gündüz uykuları son uykusu kestirme şeklinde yaptırıp 30-45 dk arası en geç 18 de uyanmış olmalı ki gece uykusuna 20.30- 21 .00 arası geçirirseniz eminimki düzene girecektir bebisiniz.
İnanın uyku aralıklarına da gündüz uyuması gereken uykularına da dikkat ederek uyutuyorum 7-8 gibi uyanması benim icin resmen hayal😃normalde 6-6 bucukta uyanırdı da 3-4 gündür 5 te uyanıyor ama kakasını yapıyr hızlıca karanlıkta degistiriyorum sonra uykusu geliyor tabi ama dönemiyor uykuya bir türlü 6 ya kadar uyutmaya calısıyorum uyumayınca cıkarıyorum yataktan

İnanın uyku aralıklarına da gündüz uyuması gereken uykularına da dikkat ederek uyutuyorum 7-8 gibi uyanması benim icin resmen hayal😃normalde 6-6 bucukta uyanırdı da 3-4 gündür 5 te uyanıyor ama kakasını yapıyr hızlıca karanlıkta degistiriyorum sonra uykusu geliyor tabi ama dönemiyor uykuya bir türlü 6 ya kadar uyutmaya calısıyorum uyumayınca cıkarıyorum yataktan
Siz bu saatlere uyun bir iki gün zorluk çekersiniz sonra düzelir. Mesela 19 uyutuyorum dediniz onu 1 saat daha oyalayip gece uykusuna yatırın . Uyanırsa tekrar geri uyutmaya çalışın odadan çıkmayın ışık açmayın konuşmayın .1 gün çekersiniz sabahda 7-8-9 arası uyanir . Sonrası uyku aralıklarına göre uyutma kalır. Kakası uyandığında yapiyor. Uyurken hangi insan kaka yapar. 😉

Kadının canı sıkılıyor millete satasıyor ben anladım onu oo her diyene böyle takarsak😃resmen saka gibi bir kisilik belli ki hesabını da
Siz bu saatlere uyun bir iki gün zorluk çekersiniz sonra düzelir. Mesela 19 uyutuyorum dediniz onu 1 saat daha oyalayip gece uykusuna yatırın . Uyanırsa tekrar geri uyutmaya çalışın odadan çıkmayın ışık açmayın konuşmayın .1 gün çekersiniz sabahda 7-8-9 arası uyanir . Sonrası uyku aralıklarına göre uyutma kalır. Kakası uyandığında yapiyor. Uyurken hangi insan kaka yap
Siz bu saatlere uyun bir iki gün zorluk çekersiniz sonra düzelir. Mesela 19 uyutuyorum dediniz onu 1 saat daha oyalayip gece uykusuna yatırın . Uyanırsa tekrar geri uyutmaya çalışın odadan çıkmayın ışık açmayın konuşmayın .1 gün çekersiniz sabahda 7-8-9 arası uyanir . Sonrası uyku aralıklarına göre uyutma kalır. Kakası uyandığında yapiyor. Uyurken hangi insan kaka yapar. 😉
Onu da yaptım bi dönem yine erken uyandı en geç 6da ayakta oglum da öyleydi belli bir yasa kadar sabahın köründe uyanırdı😀😀

X