Bebeğimin kalp atışı duyulmuyor fikri olan var mı ?

elif43434

Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2021
7
2
31
Anneler merhaba benim 1 yaşında oğlum var hamile olduğumu öğrendim sürpriz oldu..2 gün önce ilk doktor kontrolüme gittim farklı bir devlet hastanesi ve farklı bir doktordu bana bebeğimin tam gününü yani 7+4 gösterdiğini ancak kalp atışını duyamadığını haftaya kesin gelmem gerektiğini söyledi erken de olabilirmiş haftaya kürtaj da diyebilirmiş daha önce böyle bir durum içinde kalan var mı ultrason görüntüsünü görümceme gösterince bana boş kese olduğunu doktorun bunu neden söylemediğini sordu canım sıkıldı bayağı eğer boş kese olsaydı doktor bunu fark etmez miydi bilemedim lütfen bana birazcık akıl verin 🙏🙏
63E73EF0-D194-4F13-A47D-E4CC6CD51AE5.jpeg

Canım kese boş degil orda işaret var zaten de bu haftalarda coktan kalp atisi gorulmeliydi. Rabbim hayirlisini nasip etsin.

Canım kese boş degil orda işaret var zaten de bu haftalarda coktan kalp atisi gorulmeliydi. Rabbim hayirlisini nasip etsin.
Verende Allah alanda Allah doktor erken de olabilir dedi bakıyorum kimisi erken diyor kimisi geç diyor çok aklım karıştı hayırlısı neyse o olsun inşallah…

Anneler merhaba benim 1 yaşında oğlum var hamile olduğumu öğrendim sürpriz oldu..2 gün önce ilk doktor kontrolüme gittim farklı bir devlet hastanesi ve farklı bir doktordu bana bebeğimin tam gününü yani 7+4 gösterdiğini ancak kalp atışını duyamadığını haftaya kesin gelmem gerektiğini söyledi erken de olabilirmiş haftaya kürtaj da diyebilirmiş daha önce böyle bir durum içinde kalan var mı ultrason görüntüsünü görümceme gösterince bana boş kese olduğunu doktorun bunu neden söylemediğini sordu canım sıkıldı bayağı eğer boş kese olsaydı doktor bunu fark etmez miydi bilemedim lütfen bana birazcık akıl verin 🙏🙏Eki Görüntüle 3383987
Öncelikle geçmiş olsun, inşallah düşünülen gibi değildir. Üstte yorum yapan arkadaşlara katılıyorum kalp sesi duyulmalı idi bu haftalarda. :KK43: Fakat aklınızda şüphe varsa cihazının iyi olduğuna inandığınız bir hastanede tekrar doktora gitmenizi tavsiye ederim. En azından aklınızda soru işareti kalmaz.

Öncelikle geçmiş olsun, inşallah düşünülen gibi değildir. Üstte yorum yapan arkadaşlara katılıyorum kalp sesi duyulmalı idi bu haftalarda. :KK43: Fakat aklınızda şüphe varsa cihazının iyi olduğuna inandığınız bir hastanede tekrar doktora gitmenizi tavsiye ederim. En azından aklınızda soru işareti kalmaz.
Yarın özel hastaneye ilk gebeliğimi takip eden kendi doktoruma gidicem insanın içinde kendi canından cansız bir varlık olma ihtimali çok kötü hayırlısı olsun inşallah

Anneler merhaba benim 1 yaşında oğlum var hamile olduğumu öğrendim sürpriz oldu..2 gün önce ilk doktor kontrolüme gittim farklı bir devlet hastanesi ve farklı bir doktordu bana bebeğimin tam gününü yani 7+4 gösterdiğini ancak kalp atışını duyamadığını haftaya kesin gelmem gerektiğini söyledi erken de olabilirmiş haftaya kürtaj da diyebilirmiş daha önce böyle bir durum içinde kalan var mı ultrason görüntüsünü görümceme gösterince bana boş kese olduğunu doktorun bunu neden söylemediğini sordu canım sıkıldı bayağı eğer boş kese olsaydı doktor bunu fark etmez miydi bilemedim lütfen bana birazcık akıl verin 🙏🙏Eki Görüntüle 3383987
, Benim bildiğim 6 haftada kalp atışları duyuluyor Benimki de duyulmadı Ben de bekliyorum Şu an 10 gün sonra tekrar geri gideceğim ama 7 haftalık bir çocuk bütün her şeyin tamamladığı için hem görülmesi hem de duyulması gerekiyor Madem çocuk yok Doktor neyin ölçümünü yapmış baş ve kuyruk kemiğinin ölçümünü yapmış ve senin ultrasyon kağıdının altında da milimleri yazıyor

Duyulması gerekiyordu bu haftada, içinize sinmedi ise başka bir doktora kontrole giderseniz daha iyi olur 🌸 Sağlıklı haberler almanız dileğiyle

Canım işaretlenen kısım bebek bu zamanda kalp atışı olması gerekirdi. Belki de cihaz iyi degildir

X