Çocuk Hastalıkları Bebeğinde İnek Sütü Alerjisi Olanlar Gelin Paylaşalım

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
Oglenki kakada yine mukus vardı. Çok olmasa da :KK43: sivi yaptığı için idrak edemiyorum

Dünkü poğaça yedim. Mukus var gibi. Kaka civik olduğu için net görünmüyor.

Eklentiler

• Screenshot_2016-04-24-14-02-52.png
    Screenshot_2016-04-24-14-02-52.png
    234,6 KB · Görüntüleme: 97
Fotoğraftan cıcıklık belli olmuyor aslında mukus da yok gibi, ben mukus olunca foto çekerken peçete yapıltırıp öekiyrm belli olsun diye

Tamam canim sag ol. ben de öyle yapayım. Eskisi kadar yoğun değil. Temkinli olarak o zaman Deniyorum her şeyi. Duruma göre zaten 3. Aydan sonra ankaraya gideceğiz. Bunun icin denemem lazim. Burdaki dpktorlara gore cok saglikli oglum. Umarım tüm çevre haklı ben haksizimdir.

Okean Okean size verilen damlayı eczaneden soğuk mu aldınız:KK64:
Buzdolabında durmalıymış falan. Bizim arkadaş bugün okumuş üstünde bozulmuştur diye yenisini alacakmış :stop:
Hatta öyle ki depodan gelirken bile soğuk kutuda geliyormuş. Eve görürmek içinde öyle veriliyormuş

Okean Okean size verilen damlayı eczaneden soğuk mu aldınız:KK64:
Buzdolabında durmalıymış falan. Bizim arkadaş bugün okumuş üstünde bozulmuştur diye yenisini alacakmış :stop:
Hatta öyle ki depodan gelirken bile soğuk kutuda geliyormuş. Eve görürmek içinde öyle veriliyormuş
Buzdolabinda olmaliymis canim bana eczaneden buzla birlikte verdiler. Uzerinde surekli buzdolabinda saklanmalidir yaziyor. Ben kizima damlatiyorum hoop hemen dolaba atiyorum tekrar. Pisigimiz iyiye gidiyor cok sukur ama memede aflama gurultulu kaka son surat devam :KK43: bu arada kizim bugun alnimin tam ortasina ilk cizigini atti. Eldivenleri genelde takiyorum gun icinde cikariyorum. Tormak kesmeye korkuyorum kiriliyor tirmaklari kendiliginden kesmis gibi ama o yumusak tirnaklar nasil cizdi boyle anlamadim

bskn bskn arkadasin yenisini alsin bence de. Laktoz intoleransini arastirirken biri yazmisti okumustum etkisini kaybediyormus dr oyle soylemis. Ne zaman etkisini gosterir ki acaba? Ben beslenme onceleri verildigi icin cabucak etki eder gibi dusunmustum ama su memede aglama olayi canimi sikiyor :KK43:

Buzdolabinda olmaliymis canim bana eczaneden buzla birlikte verdiler. Uzerinde surekli buzdolabinda saklanmalidir yaziyor. Ben kizima damlatiyorum hoop hemen dolaba atiyorum tekrar. Pisigimiz iyiye gidiyor cok sukur ama memede aflama gurultulu kaka son surat devam :KK43: bu arada kizim bugun alnimin tam ortasina ilk cizigini atti. Eldivenleri genelde takiyorum gun icinde cikariyorum. Tormak kesmeye korkuyorum kiriliyor tirmaklari kendiliginden kesmis gibi ama o yumusak tirnaklar nasil cizdi boyle anlamadim

bskn bskn arkadasin yenisini alsin bence de. Laktoz intoleransini arastirirken biri yazmisti okumustum etkisini kaybediyormus dr oyle soylemis. Ne zaman etkisini gosterir ki acaba? Ben beslenme onceleri verildigi icin cabucak etki eder gibi dusunmustum ama su memede aglama olayi canimi sikiyor :KK43:
Öyle yapacakmış. Hatta az önce ya evde elektrik kesilirse dedi :KK70:
Yat uyu uyu dedim :p iyice paranoya bağladı :KK70:

Hemen etki etmesini bekleme canım. En azından bir hafta ver kendine. İyilenmesi halinin oturması vs:KK66:

Ben eldivenler çok oldu çıkaralı.
Uyuyunca kesiyorum dediğin gibi çıt öıt kırılıyor zaten ama çok tırmalıyor. Özellikle benim meme uclarımı :mad: ve keltoş kafasını, Hele gaz sancısı gelince aboooo.
Hemen geçiyor çizikler :KK66:

Memede ağlama hep gazdan :KK43:

Tabiiii yap yap.
İntolerans nasıl bir durummuş öğrenmiş oluruz bizde. Dünyanın bin türlü hali var :KK66:
Of yaa bazen doktorlara hayret ediyorum vallai:/
Hani hepsi tıp okumuş adamlar, ilgi mi farklı oluyor ki:/
Bana acıbademdeki dr pişiği diyet geçirmiş yoksa istersen yağ sür istersen krem geçmezdi demişti.
İnşallah sizinde damla fayda eder ve pişikten kurtulursunuz.
Bunhafta gene diyetle devam mı edeceksiniz? Yoksa tamamen kesti mi diyeti?

Birdeeeee araştırdın mı hiç nette sindirlmemiş süt hakkında bilgi yok.
Sanki devlet konuyla ilgili yasak koydu :p deliriceiiimmmmm :)
Canim yeni goruyorum mesaji. Dun doktora sordum sindirilmemis sutu alerjik durumlarda laktoz intoleransinda bagirsak hareketlerinin olmasi gerekenden hizli oldugu durumlarda gorulurmus. Beslenme fazla oldugunda da sut sindirilmeden disari atilabilirmis. Herkes de olmazmis ama. Boyle soyledi. Bana da pisikle ilgili dedi ki o kremleri biraktiracagim size en kisa zamanda. Insallah iyi olsun da popisimiz. Doktorlar cok sasirtti beni. Nasil ihtimal dahilinde tutmaZlar garip ya :KK43:

Öyle yapacakmış. Hatta az önce ya evde elektrik kesilirse dedi :KK70:
Yat uyu uyu dedim :p iyice paranoya bağladı :KK70:

Hemen etki etmesini bekleme canım. En azından bir hafta ver kendine. İyilenmesi halinin oturması vs:KK66:

Ben eldivenler çok oldu çıkaralı.
Uyuyunca kesiyorum dediğin gibi çıt öıt kırılıyor zaten ama çok tırmalıyor. Özellikle benim meme uclarımı :mad: ve keltoş kafasını, Hele gaz sancısı gelince aboooo.
Hemen geçiyor çizikler :KK66:

Memede ağlama hep gazdan :KK43:
Ah o gazin artik var ya :KK43: su an oyle zorlaniyor ki yavrum ya :KK43: benim kizindan onler keltos. :) inanamiuorum gogus ucumu degil de eti emiyor deligibi

Canim yeni goruyorum mesaji. Dun doktora sordum sindirilmemis sutu alerjik durumlarda laktoz intoleransinda bagirsak hareketlerinin olmasi gerekenden hizli oldugu durumlarda gorulurmus. Beslenme fazla oldugunda da sut sindirilmeden disari atilabilirmis. Herkes de olmazmis ama. Boyle soyledi. Bana da pisikle ilgili dedi ki o kremleri biraktiracagim size en kisa zamanda. Insallah iyi olsun da popisimiz. Doktorlar cok sasirtti beni. Nasil ihtimal dahilinde tutmaZlar garip ya :KK43:
Anlıyorum öfkeni :mad:
Hayır bir dee süt alerjisi 3bebekten birnde görülürmüş. Laktoz int. Da o civarda olsa, bırak yaa hadi olsun 10da 1 olsun. Az ihtimal mi:eek:
Bunu düşünemicekler mi. Bir kere gidilmiyor ki.

Diyprum ki bu dr lar bizim bez değişmediğimizi falan sanıyorlar demek ki. Pişik bu olur.
Ne demek olur :mad: primaya para boşa mı veriyoruz ? Peki kremlere!
Onları geçtim doktorlara:mad:
Ah ahhhh:mad:

Mahallenin en mutlu bebeği kitabından

Eklentiler

• Screenshot_2016-04-24-23-27-01.png
    Screenshot_2016-04-24-23-27-01.png
    263,7 KB · Görüntüleme: 59
  • Screenshot_2016-04-24-23-26-54.png
    Screenshot_2016-04-24-23-26-54.png
    210 KB · Görüntüleme: 58
  • Screenshot_2016-04-24-23-26-46.png
    Screenshot_2016-04-24-23-26-46.png
    267,5 KB · Görüntüleme: 59
Anlıyorum öfkeni :mad:
Hayır bir dee süt alerjisi 3bebekten birnde görülürmüş. Laktoz int. Da o civarda olsa, bırak yaa hadi olsun 10da 1 olsun. Az ihtimal mi:eek:
Bunu düşünemicekler mi. Bir kere gidilmiyor ki.

Diyprum ki bu dr lar bizim bez değişmediğimizi falan sanıyorlar demek ki. Pişik bu olur.
Ne demek olur :mad: primaya para boşa mı veriyoruz ? Peki kremlere!
Onları geçtim doktorlara:mad:
Ah ahhhh:mad:
Kremlere son bir ayda versigim para 1000 tl civarinda desem inanir misin:) hicbiri ecZanelerde yok siparis usulu:KK43: hele bir tanesi sadece 3 gun gidiyor. Bu kadar hassas olmayin pisik bu laflari da cabasi. Ustune ustluk dermatolog hafta ici intim jel verdi bunu duyan cocuk dr simdi alma elindeki kremler bitince alirsin dedi :eek: o kadar inanmis yani aslinda elimdekileein isime yaramayacagina. Birakiyorum hastaneyi de doktorlari da. Medipole gittim gastro icin ya oraya devam edecegim ya da hem cocuk dr hem de astim alerji uzmani olan bir dr var gecen aksam da gitmistim o dr ile devam edecegim. Cok olgun bir sekilde ben simdi ne desem size vakit kaybettiririm. Gastroya gorunun hemen isterseniz sonrasinda gorusuruz demisti. Medipol biraz uzak kaliyor ama iki secenegim var. eskilere devam etmeyecegim kesin de

X