bebeğinize hangi marka bez kullanıyorsunuz?

benım devamlı kullandıgım bır bez yoktu maddı acıdan hangısı ıyı geldı onu kullandım adi bezde degıl kızımı düşünmem lazım o yuzden cıldıne zarar vermeyen bezlerı kullandım..sleepy (adı dogrumu bılmem) prıma..

tabıkıı prıma kullnıyorm en ıyısı prımadır..bu boyle tescıllenmıs kafalarada vallaa

arkadaşlar bazen bi bebeğe iyi gelen bez
başkasına iyi gelmiyor
siz hangi markayı tercih ediyorsunuz?
ÖNEMLİ OLAN HANGİ BEZLE BAŞLADIYSAN ONLA DEVAM ETMEK EN KÖTÜSÜNLE BİLE BAŞLASAN SONRADAN KALİTELİ BEZE GEÇSENDE PİŞİK OLUR
SN BEBİŞİNE NE İYİ İSE ONUNLA BAŞLA....... BEN ÇOK BEZ DEĞİŞTİRDİM PRİMA EVY BAYB MOLFİX ÇIK BEZLER HEPSİDE İYİ GELDİ

bizde yiğenime huggies kullanıyoruz vazgeçilmez. evy baby, molfix, prima, baby star kullandık ama hepsi pişik yaptı en güzeli huggies hem sızdırmıyor hemde hiç yara yapmıyor ..

bende doğduğundan beri prima kullanıyorum.çok memnunum.prima yokmuş bigün eşim molfix almış ığğ pişikmi ararsın;sızdırmakmı ararsın... yinede alışkanlığa da bağlı bişey bu.

Bende prima kullanıyorum doğduğunda prima almıştık sonra molfix kullanalım dedik hep sırtından temizledim sonra primaya geçtik ve onda kaldım ne sızdırıyo nede pişik.

Benim oglum 2 aylık. İlk 1 ay Molfix'in Sensitive Baby ( sarı olanını ) kullandım. Hava alan tekstil dış yüzeyinden dolayi. Daha sonra doktorum prima kullanmamı önerdi. Şu ana kadar pişik sorunu ile karşılaşmadım. Ayrıca ithal DESİTİN isimli kremi kullanıyorum. Desitin'i ise pimpirikli Prof. bir arkadaşım önermişti. Bebeğine sürekli onu kullanıyormuş. Onu da doktoruma sordum sorun yok içeriği güzel kullan dedi. Ayrıca Çınar'ımın altını sürekli UNI BABY'nin pamuk mendili ile temizliyorum. Şiddetle öneririm..

dogdugundan bu yana Prıma kullandım cokta memnunum..
ama artık tuvalaet egıtımıne basladık yakında ıhtıyacımız kalmıycak :dance:

ben kızımı prima ile büyüttüm...allah izin verirse ikinci bebeğimi de prima ile büyüteceğim...

kesinlikle prima pamp. huggies in yapısı
falan pek güzel gelmedi bana arkadaşlar ama pişik fln yapmıyorsa iyi

kesinlikle pampers prima. deneme amaçlı baby star gelmişti daha ilk bezde pişik yaptı.bende onları haftada bir kullanarak bitirdim.sonra bi arada molfix aldım o da ilk bezde pişik yaptı onuda o şekilde bitirdim haftada bi.
yalnız ben şuna inanıyorum bi bebek dogdugunda hangi bezle başlarsanız o beze cildi alışıyor ve diğer bezlere yabancı kalıyor cildi pişik yapıyor.

kizlar primayla almanyadaki pampers aynimi ben izine gelirken bez getirmek istemiyorum
bilen varmi

ıkı cocugumada molfıx kullandım cok memnunum kızım da memnundum ogluma hala kullanıyorum bezı degtırınce pısık yapıyor

kizlar primayla almanyadaki pampers aynimi ben izine gelirken bez getirmek istemiyorum
bilen varmi

canım ben almanyada yaşadım ve bi hastanede bebek odasında hemşiredim.orda da prima kullanılıyordu pamper yani.burdakiyle aynı. zaten burda da pampers prima yazıyor bezde.

bende doğduğundan beri prima kullanıyorum,hiç pişik olmadı, sızdırma oluyor ama diğer farklı bez kullana arkadaslarım da bu sızdırmadan şikayetçi

biz yeni dogdumuzda prima new baby aldık cok sertti ve naylon gibiydi.
Huggies e gectik şimdi cok rahatız..

bide yeni modeli cıkmış küçük yüzücü die..bakalım denize giderken onuda denicez

X