bebeğinize hangi marka bez kullanıyorsunuz?

arkadaşım can bebe kullandım bebek 20 gun boyunca pişik nedenıyle çok acı çektı
ama ultra prıma hassas ciltler için olanı kullanıyorum ben

prima premium care kullanıyorum memnunum da. aktif bebek de denedim ama premium care daha iyi sıvı kakayı da emdiği için.diğer bezleri hiç denemedim bilemiyorum.

molfix kullanıyorum oğlum 3 aylık prima kullanıyordum acayip pişik yaptı molfix'e geçtim çok memnunuz :)

Kızıma Prima kullanıyorum doğduğundan beri..ama ara sıra sızdırıyor çişini.. pişik yapmadığı için değiştirmedim benden kaynaklıdır diye düşündüm ama her seferinde çok dikkatli kapatıyorum altını kaçırmasın diye.. Pişik yapar mı diğerleri bilemiyorum oyüsden değiştiremedim henüz markamızı..

Biz yerli marka olsun diye önce evyap'ın diye evybaby aldık fakat kenarlarındaki bant esnek olmadığı için ben beceremedim yanlardan sızdırdı, sonra baktım hayat kimya'nın mış molfix ona geçtim, gayet normal yani sorun yok. Hatta bir ara bim'in bezi alınmıştı kullanmıştım emiciliği farketti fakat o dahil hiçbir bezde pişik mişik yaşamadım ben. Henüz 3,5 aylığız bakalım neler olacak...

ben doğduğundan beri prima Premium care kullanıyorum çokta memnunum pişik problemimiz yok ıslak mendilede 3. ayda yeni geçtim unibaby kremli alıyorum daha önce ıslak pamukla sildim hep

doğduğundan beri molfix kullanıyoruz,4 gündür annemdeyim bezimiz bitti diye prima aldık yan bantları kızarttı oğluşumun ayaklarını pek memnun kalmadım molfix daha kullanışlı ve hiç pişiğimiz,kızarıklığımız olmadı.prima bitince hemen molfix alıcam.

Prima premium care. Prima Aktif i de kullandım ama onda bir lastik kokusu var ve sızdırma yaptı ama premium care hem pamuklu hem çok güzel kokuyor ve sızdırmıyor

Bende molfix kullanıyorum primayida denedik ama sık sık pişik oluyor

arkadaşlar bazen bi bebeğe iyi gelen bez
başkasına iyi gelmiyor
siz hangi markayı tercih ediyorsunuz?
bebeğimin ilk ayında poposunda hafiften kızarmalar vardı sonra yuvarlak yuvarlak yara şeklini aldı. huggies işe yaramadı, moldix de yaramadı, en sonunda prima aldık o da çok işe yaramadı, primanın bi cinsi var premium care diye o süper işte, doktorun verdiği ilacı sürmüştük zaten de bez de önemli yani.

X