bebeğinize hangi marka bez kullanıyorsunuz?

ben dogdugun da prima kullandim sonra baby star aldim sonra molfix hebsini kullandim ama pisik olmadi cuma aksam ateslendi 38 5 atesi vardi 72 saatte gecti 4 tane igne vardi dr ignelerde alerji yapti gittim dr a iki igne vurdu alerji ignesi simdi iyi ama dun gece pisik oldu poposunun etrafi neden anlayamadim bezini de bayadir kullaniyorum bilgisi olan varsa paylasin arkadaslar

Benim 3 aylık9 günlük bebeğim var. Bende ona pirirma kullanıyorum. İlk çocuğumada kullanmıştım onun cildi çok hassas iyi gelmişti. Şimdiki bebeğimede iyi geldi ama iki gündür pişik oldu popolin krem hemen alıyor. Birde kızım bu aralar dönmeye başladı ve sırt üstü yatıyor ondanmıdır nedir bilmiyom idrarı hep arkada toplanıyor. Normal mi? Diğer kızımınkini unutmyşum. 12 sene geçti aradan.

Bir kızım bir oğlum var. Kızıma huggies kullanmıştım. Çok memnundum. Oğluma da huggies kullandım iyiydi. Son olarak prima denedim erkeğe daha uygun gibi geldi. Kesinlikle kız ve erkek çok farkediyor. Yalnız bugün nette gördüm huggies israil markası diyordu (malum gazze'de yaşananlar).
İsrail malıysa kullanmayayım diyorum ama kullandığımız markaların çoğu böyle ne yapmalı bilmem. Her marka bir gruba ait. Ne yapacağımı şaşırdım.

benim kızım 13 aylık ve doğduğundan beri prima kullanıyorum çok ta memnunum...

hiç pişik sorunu yaşamadık ama yinede sebamed pişik kremi kullanıyorum çok güzel..

bebeğim doğduğundan beri prima kullanıyorum bende ama maalesef kullanmamam gereken bi ürün((boykot etmememiz gereken bi ülkenin ürünü)) ne yapıcamıda bilemiyorum diğer bezler hep pişik yapıyomuş

merhaba
ben 4 aylık oğluma önce prima kullanıyodum ama sırtından devamlı fışkırıyodu, ben de beli lastikli olduğu için huggies e geçtim. bezin iç kısmı primadaki gibi özellikli yada kremli fln değil ama yine de artık belinden taşmıyo daha rahat bir bez

merhaba
ben 4 aylık oğluma önce prima kullanıyodum ama sırtından devamlı fışkırıyodu, ben de beli lastikli olduğu için huggies e geçtim. bezin iç kısmı primadaki gibi özellikli yada kremli fln değil ama yine de artık belinden taşmıyo daha rahat bir bez

evet ya bu cok oluyo anında beline cıkıyo
pişik yapmayan tek bez prima acaba huggies e geçsemmi
:uhm:

Kızım peoduce kullanıyor burada pampersın buyuk boyunu bulmak cok zor.[Bazı arkadsalar Turkıyeden getırtıyor Huggıes kımse sorsam HUGGIES kullanıyor artık pampers dan bıle daha ıyı oldugunu soyluyorlar..Benım hatun 15ıncı ayına gırdı ve artık altı dolunca rahatsız oluyor taataa tata dıyor:p sanıırım yavas yavas bırakacak../I]

bende kizima dodugundan beri pampers (prima) kulaniyorum en iyi bez bence o

önce prima pampers aldık pişik yaptı hiç sevmedi...sonra can bebe aldık o idare eder ama pişik devam etti.
sonra evy baby aldık kremli onu sevdi bizim ufaklık... her bebeğin cildi farklıymış her biri farklı marka seviomuş...
hmm bi de şok markette bızdık die bişey buldum... annemlere ondan aldım bıraktım gittimizde kullanırım die... dandirik bişey gibi ama pişik yapmadı ayrıca günde en az 10 bez değiştirioz ondan mantıklı geldi o bana evede alacam gündüz sık yaptıı saatleri artık az çok biliorum ozmnlar ondan bağlamayı düşünüorum:))))

önce prima pampers aldık pişik yaptı hiç sevmedi...sonra can bebe aldık o idare eder ama pişik devam etti.
sonra evy baby aldık kremli onu sevdi bizim ufaklık... her bebeğin cildi farklıymış her biri farklı marka seviomuş...
hmm bi de şok markette bızdık die bişey buldum... annemlere ondan aldım bıraktım gittimizde kullanırım die... dandirik bişey gibi ama pişik yapmadı ayrıca günde en az 10 bez değiştirioz ondan mantıklı geldi o bana evede alacam gündüz sık yaptıı saatleri artık az çok biliorum ozmnlar ondan bağlamayı düşünüorum:))))
y

Hepsini denedim, Evyapın EVY BABY ve CANBEBE yi tavsiye ederim. En azından yerli malı yurdun malı.. Huggies ve Prima iyi olsada kullanmam, yahudileri zengin etmek gibi bir vebal almak istemem.. :KK19:

ultra prima premium care
ıslak mendilde prima kullanıyoruz cok memnunum ben

X