Bebek Beslenmesi bebeğinize pişik kremi olarak ne kullanıyorsunuz?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
Kızlar ben kisinde de sadece bildiğiniz Arko kremi kullandım.Altını her açışta sürdüm ve hiç pişik problemi yaşamadım.Hiç özel bir pişik kremi kullanmadım.Bir de sık sık havalandırmak lazım tabii çocuğun altını.Altını açar açmaz geri bağlamazdım, biraz öyle boş tepinmesine fırsat veriridim.Yaaa ben çok özledim bebek hallerini, bu yaştan sonra çocuk ta yapamam.Şöyle 40 ı çıkmamış bir bebek olsa da sevsem, koklasam.

bende nivea kulanıyorum ama gecmedi pişk te degilsanki soyuldu kuşu kızımın sürüyom ama yeterli olmadı ıslak mendilmi yaptı acaba bayadır aynı urunu kulanıyorum bez de aynı niye oldu analamdım

bepanten (yeşil olanı)kullandım her temizlemeden sonra sürdüm hiç pişik olmadı.nivea kullandım ilk doğduğunda ama pişiği önlemedi.

Ben oğlum doduğundan beri dalin pişik önleyici kremi kullanıyorum.Hiç pişik olmadı oğlum memnunum.

popolin kremi iyi bence ben kızıma kullanııyordum ama şimdi hala aynı kalitemi bilmem 13 yıl önce çok iyiydi

eltim kullanıyordu .yurt dışında yaşamasına rağmen türkiyeye geldiğinde kutu kutu alıyordu.ben bübchen kullandım. bebé diye birde krem var kızım büyüdü ama bazen okulda poposunu tam silemediği için kızarıklık oluşunca onu kullanıyorum....

valla kızlar benim 2 yaşındaki kızıma ne iyi geldi biliyor musunuz;
pazarda muhacırlarda(bulgaristandan gelenler) satılan mavi renkte kutusu olan -ki bu orada nivea gibi birşeymiş - bir krem var işte o iyi geldi
müthiş bir krem en kötü pişiği bile akşamdan sabaha kapatıyor
önceleri inanmadım eczaneden alınan bişey değil diye, sonra baktım görümcem kızına sürüyo ki kendisi çok pimpirik sağlıkçı bir eşe sahiptir sonra denedim ve sonuç mükemmel
tavsiye ederim

cnm bende de çok oldu benim kızda 13 aylık ayrıca cildi atopik. ben mustela kullanıyorum ve çok çok çok çokkkkk memnunum mutlaka dene yin derim

ben yurtdisinda yasiyorum türkiyede bulabilirmisin bilmiyorum ama oxyplastin adinda bi krem var mucize gibi bisey.Ben kizima onu kullandim.artik 3 yasinda halen ara ara kullaniyorum

herseyi kullandım bi tek oksitin antibiyotik krem çok işe yaradı bir sürüşte hemen kuruttu pişigi çok faydasını gördüm tavsiye ederim:)

Benim oğlum çok tombıktı ve boyun bölgeside pişerdi ve katlandığı için de hiç bir şey fayda vermezdi en son bir eczacı arkadaşım trosyd önerdi aslında pişik kremi değil 1. derece yanık kremi boyun bölgesine çok ince bir tabaka halınde , popo bölgesinede aynı şekilde kullandım ve çok faydasını gördum zararı yok ikincı oğlumda aynı şekilde hep onu kullandı bi zararını görmedim tavsiye ettiğim herkeste memnun kaldı pişik ilk başlada boyun bölgesinde kesilme yapıyodu ama hemen geçtı şiddetle tavsıye ederim.

pişik ve hatta daha ötesi mantar 4 senedir kızımın poposundan vazgeçmedi bir türlüÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook tüm ilaçları denedik,sonra bir gün evde ilaç kalmayınca kendim için aldığım bebak marka acı badem sütünü denedim ve gözle görülür sonuçlar aldık o zamandan beri de onu kullanıyoruz.tavsiye ederim,doğal bir ürün:teytey:CADIARZU

nivea dan çok memnun kalmıştım. emzirirken benimde kolum pişik olmuştu ordan biliyorum.

benim oğlum 2 aylık doğduğundan beri her altını değiştirdiğimde seba med sürüyorum hiçpişmedi

türkiyede varmi bilmiyorum ama penaten kremi cok iyi geliyor kalin bir yapisi oldugundan hemen yok olmuyor buda uzun süre teninde kalmasini sagliyor denemeni tavsiye ederim

mrb canım kullandığın krem tedavi ediciyse pişik geçtikten sonra pişik önleyicisini kullan ben kullanıyorum çok memnunum sebamed ürünleri çok güzel bence hiç değiştirme benimde kızım 11 aylık doğduğundan beri şampuanı bebe yağı losyonu ve pişik kremleri hepsi sebamed....bebeğini sağlıkla güle güle büyüt....

X