Bebek bezi

Bende beğendim gayet güzel eski kullandığım beze göre bana geniş ve daha rahatmış hissi verdi ama birde baby me kullanmak istiyorum ondan da çok güzel yorumlar okudum sayfasında acaba var mı aramızda baby me bebek bezi kullanan goon ile onun arasında gidip geliyorum onu da kullanıp sonrasında tek bez markasından devam etmek istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim 🥰
ben onu da kullandım e bebekten. memnun kaldım ama bir molfix gibi sıvıyı dağıtmıyor. aynı yerde şişme yapıyor. inceliği orts diyebilirim.

-Prima Premium Care; cidden çok iyi bez çişi geçtim kakayı bile poposuna bulaştırmıyor. Ama eksi yön olarak hem çok pahalı hem de içeriği temiz değilmiş.

-Sleepy Natural; Sleepy’nin bezleri ve yenidoğan ıslak mendillerinin içeriği temiz olduğundan çok severek kullanıyorum. Fiyatı da primaya göre daha uygun. Bebeğimde pişik vs yapmadı ve sızdırma, taşırma da bir iki defa yaşadım onunda biri benim acemiliğimden diğeri de uzun süre tutmamdan kaynaklıydı. Bez olarak sadece natural serisini kullandım diğerleri için yorum yapamam.
Eksi yönleri; bedenleri diğer bezlere göre küçük (genelde dezavantaj olan bu durum benim için avantaj oldu çünkü bebeğim zayıf doğduğundan prima 1 numara büyük geldi sleepy tam oldu).
Bir de üst mesajlarda da yazılmış çok çiş yaptığında içindeki pamuklar bir yerde toplanıyor.

Goon Premium; İyi yorumları okuduktan sonra denemek için aldım ve çok memnun kaldım. Kalıbı benim bebeğime büyük geldi 2 numara almıştım ama onu 3 niyetine kullanacağım gibi. Gerçekten denildiği gibi primayla aynı kalitede ve daha uygun fiyatlı. Deseni de çok tatlı :)
Eksi yönleri; Sanırım Sleepy kadar doğal ve temiz içerikli değil :KK43: Yine de emin değilim iyice araştırmak lazım.

-Prima Premium Care; cidden çok iyi bez çişi geçtim kakayı bile poposuna bulaştırmıyor. Ama eksi yön olarak hem çok pahalı hem de içeriği temiz değilmiş.

-Sleepy Natural; Sleepy’nin bezleri ve yenidoğan ıslak mendillerinin içeriği temiz olduğundan çok severek kullanıyorum. Fiyatı da primaya göre daha uygun. Bebeğimde pişik vs yapmadı ve sızdırma, taşırma da bir iki defa yaşadım onunda biri benim acemiliğimden diğeri de uzun süre tutmamdan kaynaklıydı. Bez olarak sadece natural serisini kullandım diğerleri için yorum yapamam.
Eksi yönleri; bedenleri diğer bezlere göre küçük (genelde dezavantaj olan bu durum benim için avantaj oldu çünkü bebeğim zayıf doğduğundan prima 1 numara büyük geldi sleepy tam oldu).
Bir de üst mesajlarda da yazılmış çok çiş yaptığında içindeki pamuklar bir yerde toplanıyor.

Goon Premium; İyi yorumları okuduktan sonra denemek için aldım ve çok memnun kaldım. Kalıbı benim bebeğime büyük geldi 2 numara almıştım ama onu 3 niyetine kullanacağım gibi. Gerçekten denildiği gibi primayla aynı kalitede ve daha uygun fiyatlı. Deseni de çok tatlı :)
Eksi yönleri; Sanırım Sleepy kadar doğal ve temiz içerikli değil :KK43: Yine de emin değilim iyice araştırmak lazım.
içerik açısından sleepy ve goon arasında ne fark var? içerik listesi ikisinin de net değil. sleepy paketlerinde reklamlarında doğallığı çok vurguluyor ama somut olarak aralarında ne fark var ben anlayamadım. ikisinde de parfüm ve losyon yok diye ben ikisini de kullandım.

içerik açısından sleepy ve goon arasında ne fark var? içerik listesi ikisinin de net değil. sleepy paketlerinde reklamlarında doğallığı çok vurguluyor ama somut olarak aralarında ne fark var ben anlayamadım. ikisinde de parfüm ve losyon yok diye ben ikisini de kullandım.
Goon’u bende severek kullanıyorum ve Prima kalitesinde olduğu için ve yazarken içeriğini de o an hatırlayamadığımdan emin olamamıştım.

Yazmadan önce bakmam gerekirdi ama üşenmedim şimdi iki markanın da paketlerinde beyan ettikleri içeriklere baktım sleepy’de doğal lifler, bambu lifleri ve organik pamuk vs kullanılmış. Elyaf da var.

Goon’da ise işlenmemiş elyaf yer alıyor bunun dışında evet diğer içerikleri aynı gibi.
Kullandığı doğal lifler ve pamuk açısından sleepy bana bir tık daha doğal geldi ama yine de işin uzmanı değilim bilen biri daha aydınlatıcı yazabilir.

Bunlar dışında iki bezde de prima da olduğu gibi parfüm ve petrol türevleri petrolatum, paraffinum liquidum gibi içerikler yok👍🏼

Ben slepyy naturali de bio naturali de beğenmedim molfix püre ve soft çok güzel şimdiye kadar onu kullandım bundan sonra da molfiksin mavi paketini deneyeceğim fiyatı daha uygun

1 ve 5 yaşında erkek çocuklarım var kıyafet ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

X