Bebek için telsiz mi sesli kamera mı ?

Naz1111

Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2023
46
0
Philips avent telsiz mi xiaomi sesli kablolu kamera mı ? Hangisini alayım ?
Tecrübeli anneler ne iyi ne değil bizi bi aydınlatsanız :)

Bende weewell in bebek izleme cihazı var. Aşırı memnunum. Tavsiye de ederim ☺️
Kuzenimde de xiaomi nin kamerası vardı. O da aynı işi görüyordu. Görüntülü kalitesi,gece modu, karşıya sesini verme özelliği falan onda da vardı. Ama onda elinde olacak açık olacak oradan takip edeceksin. Öyle bir durumu var. Bir de wifi istiyor diye hatırlıyorum. Ama iş görür mü görür.
Bebek izleme cihazında ise ekranı gittiğin yere götürüyorsun wifi istemiyor, bebek daha ağlamadan ekranı acılıyor. Bebek daha kıpırdanırken görüp ağlanıp mızmızlanmadan, geri uykuya yatırabiliyorsun
Bebek telsizi de abimde vardı 😄 onda bebek ağlayınca gidiyorsun. Hiç görüp duymamaya nazaran iyi gene ağladığında haberin oluyor müdahale edebiliyorsun ama aman kaymış mı, aman battaniyeyle kendini boğar mı, düşecek gibi mi vs bunların takibini yapamıyorsun. Ben gibi ruh hastası değilsen zaten bunları düşünmezsin. O da işini görür 😄
İyiden kötüye sıralayacak olursak
Bebek izleme cihazı
Xiaomi kamera
Bebek telsizi
Tabi benim fikrim ☺️

Bana telsiz yetti. 3 cocugumada kullandim hala kullaniyorum hatta 16 yillik telsiz buyuk ogluma almistım 😄 odasini kapiyip mutfakda is yapiyorum öğle uykusundayken sesden hemen uyanıyor cünkü. Kücügümde 2 yasında bu arada.

Philips avent telsiz mi xiaomi sesli kablolu kamera mı ? Hangisini alayım ?
Tecrübeli anneler ne iyi ne değil bizi bi aydınlatsanız :)
Bizde xiaomi kamera var , evdeki eski bi tablete bağladık oradan izliyoruz . 2 yıldır kullanıyoruz çok memnunuz . Bazen hiç sesi çıkmıyor ama yatağın kenarına geliyor düşme tehlikesi oluyor, kameradan görüp müdahale ediyoruz . Telsiz almış olsam sanırım sık sık gider bakardım yastığın altında kaldı mı yataktan düşecek mi diye . Böyle içim daha rahat ediyor .

Bizde xiaomi kamera var , evdeki eski bi tablete bağladık oradan izliyoruz . 2 yıldır kullanıyoruz çok memnunuz . Bazen hiç sesi çıkmıyor ama yatağın kenarına geliyor düşme tehlikesi oluyor, kameradan görüp müdahale ediyoruz . Telsiz almış olsam sanırım sık sık gider bakardım yastığın altında kaldı mı yataktan düşecek mi diye . Böyle içim daha rahat ediyor .
Ben de birebir aynı şekilde kullanıyorum xiaomi var bende de aslında hareket sensörü de var ama açmıyorum hiç sürekli bildirim geliyor çünkü. Eski tabletten açıp yakınlarımda bulunduruyorum sesi açık bir şekilde. Şimdiye kadar çok memnun kaldım. Yenidoğanken çünkü sürekli acaba kusar mı boğulur mu diye korkuyor insan. Kamera hareket alanı sağlıyor mutfakta yemek yaparken falan karşımda açık duruyor hep endişelenmeme gerek kalmıyor.

Ben de birebir aynı şekilde kullanıyorum xiaomi var bende de aslında hareket sensörü de var ama açmıyorum hiç sürekli bildirim geliyor çünkü. Eski tabletten açıp yakınlarımda bulunduruyorum sesi açık bir şekilde. Şimdiye kadar çok memnun kaldım. Yenidoğanken çünkü sürekli acaba kusar mı boğulur mu diye korkuyor insan. Kamera hareket alanı sağlıyor mutfakta yemek yaparken falan karşımda açık duruyor hep endişelenmeme gerek kalmıyor.
Merhaba xiaomi telefona kurulmuyor mu

Merhaba xiaomi telefona kurulmuyor mu
Merhaba kuruluyor ama telefonda başka bir şeyle meşgul olunca bakamadığımda tedirgin oluyorum. Bir de telefonun şarjı biter o kadar çok açık kalsa xiaomi uygulaması. O yüzden eski bir tablete kurdum onu da şarjda tutuyorum sürekli açık duruyor kızım uyurken.

X