Bebek kalp atışları ne zaman başlar!!!çok acil

Bugün ilk muayeneme gittim,daha hamile olma fikrine ve bebişime yeni alışırken çok kötü bir haber aldım,5hafta 6 günlük çıkan bebeğimin kalp atışları yok,10 gün bekleyeceğiz ve sonuca göre belkide bebeğimi alacaklar,çok kötü hissediyorum,nolur bu konuda bilgisi olanlar yazabilirmi,bebek kalp atışlarının şimdi olmaması normal olabilirmi,yoksa çıkmalımıydı usg de,yardım arkadaşlar nolur:Saruboceq:

canım ben 7+3 ken gördük kalp atışlarını.... merak etme 10 gün bekle...

5 haftalıkken benim sadece kese görünmüştü bebek falan da yoktu 7+4'te gittim hem bebek hem kalp atışını gördüm canım merak etme bebek daha çok küçük görünmez kalp atışı 2 hafta sonra git görünür :nazar:

benim çatlak doktoru hatırladım sinirlendim şimdi ya 5 haftalıkk bebeğe kalp atışı yok olmayabilir denir mi ya bende gittim 6+4 de karından ve alttan baktı cins doktor kalp atışı yok alalım dedi hemen ben dedim bir hafta bekleyelim diye başka doktora gittim o da karından göremedi alttan baktı sağlıklı kalp atışı var dedi 7+4du o zaman 9.haftada bile duyan varmış rahmim biraz allttaymış haftada bir deiğne oluyorum

Benim beş haftalıkken kesede görünmemişti korkma henüz kalp atışı olmaması normal.Benim kese 6. haftada görüldü kalp atışıda ya 7. yada 8. haftada duyulmuştu.Ama duyulmazsada 9. haftaya kadar zamanı var bekleniyor öyle okudum birkaç kişide.Allah hayırlısyla sağlıcakla kucağına lamayı nasip etsin.

ne kadar çok ilgilenmişsiniz ben o zamanlar aşırı hassas olduğumdan sadece yazmıştım. şimdi kızım 16 aylık çok şükür sağolun

merhaba;
bende bebeğimin kalp atışları olmadığı için salı günü 9+2 günlükken kürtaj olmak zorunda kaldım.
şimdi bebek patolojiye yollandı 1 hafta sonta sonuçları alacağız.
5 haftalık hamileyken ilk kontrolüme gittiğimde kan tahlillerimde tsh değerim 17 çıktı ertesi gün hemen endokrinolojiye gittim ve ilaç kullanmaya başladım.
dr büyük ihtimalle bundan dedi.
allah kimseye yaşatmasın.
Tsh ıcın kullandıgınız ilaç yuzunden mı dusuk oldu yoksa tsjh 17 cıktıgı ıcın mj

X