Bebişlere en iyi pişik kremi, en iyi bez, en iyi.... hangisi?

aslında iyi marka diye bişey yok arkadaşlar bunuda herşeyde olduğu gibi bebek karar veriyor bende kızıma sebamed aldım herşeyini ve hepsi allerji yaptı şimdi 99 isimli bitkisel bir ürün kullaıyorum

evet pişik önleyici krem kullan pudra yerine.
brauna baktm ama fiyatı ederinden yüksek geldi bana weewellin falan fiyatları daha uygun ama ben dediğim gbi acele etmedim. hepsiburada da var dediğim ateşölçerler,bakabilirsin istersen

banada yüksek geldi fiyat braun da ama biçok ürününü kullanıyorum dayanıklı aletler bunu düşünerek alayım diyorumda.bakarım o siteyede teşekkürler canım.

selamlar ben unibaby nin yenidoğan ıslak mendiliyle beraber gene unıbaby nin pişik kremini kullanıyorum. süper bebekliğinden beri aynı ürünü kullanıyorum hem çok kaliteli hemde türk malı olması:79: öncelikli sebebimdi alırken çook memnun kaldım doğrusu. şimdi mustela nın pişik kremi elime geçti onda iyimiş. BEZ olarak gene bi türk malı olan molfix i kullanıyorum çokta memnun kaldım hem ince hemde esnek yan bantları sayesinde tam bebeğimin formuna göre oturuyoo.

ıslak mendil uni baby pişik kremi sebamed bezimiz prima premiumcare ama yinede pişiğimiz var ne kullanacağımı şaşırdım bezimimi değiştirsem kremimi mi?

ben 28 haftalık hamileyim. hazırlık yapmaya başladım.bakım ürünlerini sebamed alacağım.ama beze karar veremedim bitürlü.neyle başlarsan onla devam ediyorsun dediler.:S.kararsızım.hanği bezden alsam?:KK49:

Pişik Önleyici Krem Sebamed Kullanıyorum,

Beze Prima premiumcare İle Başladık Huggies Kullandık Şimdi de Molfix Kullancaz,

Islak Pamuk Olarak Uni Baby Kullanıyorum Çok Memnunum..

Şampuan Sabun Bebek Yağı Olarak da Sebamed ve Johnsons Baby Kullanıyorum..

Daha Pişik Olmadı İnşallah da Olmaz..

Son düzenleme:
pişik kremi olarak hematen kullanıyorum 2 sürüşte etki ediyor süper bişi

bezde prima kullanıyorum her çeşitini kullandım genel olarak memnunum

ıslak mendil kullanmıyorum hala pamuğu ıslatıp onu kullanıyorum

Bez prima pampers (şu yeni çıkan beyaz paket),ince ve sızdırma yapmıyor,kakayı bile emiyor.
huggies denedim ama kakayı emmiyor,kalın şişip kalıyor bacak arasında ve kolay sızdırıyor yüzüstüyken özellikle.

Altını suyla ve temiz bezle siliyorum onlarca alt silme bezi var her defasnda değiştiriyorum onları ama içime siniyor.ama dışarıdaysak gezmede filan mecbur ıslak mendil huggies saf sulu yeni çıkan.

Pişik kremi bübschen aldık ama 2-3 kez kullandım,saf zeytin yağı sürüyorum,hiç pişik olmadı şimdiye kadar...

Ben doğallıktan yanayım o yüzden mecbur kalmadıkça kreme başvurmayı düşünmüyorum.

Bezimiz : Molfix 2
Islak mendilimiz : Pampers Sensitive
Isılık kremimiz : Bepanthen
Nemlendirici krem : Johnsons baby
Şampuan : Johnsons baby
Yağ : Johnsons baby
Vücüd şampuanı : Johnsons baby

Son düzenleme:
bu arada bende primanın 2. numarasını aldım fakat memnun kalmadım
hep dışına çıkarıyordu değiştirdim molfix aldım

içeriğinde çinko olan herhangi birini kullanabilirsin pişik önleyici marka farketmez

pişik kremi sebamed
ıslak mendil unibaby
bez prima 2 numara
losyon johnsons baby
şampuanımız johnsons baby top to toe

hic pişik istemiyorsanız bebeklerinin popolarını ılıksu yapın ve bezle silin hic pişiniz olmaz 55 gunluk bebegim var ben boyle yapıyorum

hic pişik istemiyorsanız bebeklerinin popolarını ılıksu yapın ve bezle silin hic pişiniz olmaz 55 gunluk bebegim var ben boyle yapıyorum

sanırım bebişlerimizin doğum tarihleri çok yakın benimki de bugün tam 2 aylık oldu bende ılık su ve pamukla siliyorum hiçbişeycik olmadı çok şükür

bez prima premium ıslak mendilde uni baby yeni doğan kullanıyorum
çok şükür daha pişik olmadı aldığım kremde açılmadan duruyor

benim kızım da sürekli pişik oluyor sıkdeğiştirsem de
hametan kullanıyorum
sürünce hemen beyazlatıyor ama sürmesem hemen pişiyor gene
diğer pişik kremleri de her seferinde kullanıyor musunuz
daha uzun süreli koruyan ne vardır acaba

benim kızım da sürekli pişik oluyor sıkdeğiştirsem de
hametan kullanıyorum
sürünce hemen beyazlatıyor ama sürmesem hemen pişiyor gene
diğer pişik kremleri de her seferinde kullanıyor musunuz
daha uzun süreli koruyan ne vardır acaba

canım bende hametan ve bepanthen kullanıyorum, bir açtığımda biriini bir açtığımda diğerini sürüyorum, dönüşümlü yani, en iiyi onlar geldi bana, sebamed mahvetti yavrumun cildini, aldığımız gibi duruyor, bebekten bebeğe değişiyor işte

X