Bebişlere en iyi pişik kremi, en iyi bez, en iyi.... hangisi?

bez prima kullandım ben kızımda hep
su ve pamukla silmeye çalıştım, kakayı her zaman yıkadım
dışarıda da unibaby ıslak havlu kullandım

pişik bizim bunlara rağmen ara ara oluyordu çünkü kızım alerjik bünyeliydi
alerjik bünyeli çocuklarda pişiğe yatkınlık oluyor

PİŞİK İÇİN MOR KUTULU DESİTİN
bunu bilir bunu söylerim neler denedik desitin sihirli gibi hemen geçiriyor
ama pişik yoksa krem sürmeye hiç gerek yok kızlar kurulayıp altını bağlamak yeterli

Bence de eğer pişik varsa Desitin en iyi pişik kremi mor olanı.
Biz başlarda mustelanın pişik önleyici kremini kullandık baktık zaten pişik olmuyor bıraktım ben kullanmayı şimdi ufak kızarsa hemen desitin sürüyorum geçiyor.
Pişik yoksa hiç bişey sürmüyorum ama altını mtlaka kuruluyorum. Uni baby ıslak pamuk ile silip arkasından kurulayınca pişik olmuyor.
Altını sildiğim ıslak mendili değiştirdiğim zamanlarda oluşuyor kızarıklıklar o nedenle fazla değiştirmemek lazım kullanılan ürünü.
Bir de pişiği tedavi eden çinko kullandığınız ürünün çinko yüzdesine bakın. NE kadar fazla ise o kadar çabuk iyileştiriyor.
Bebek bezi olarak ilk başlada premium care kullandım sıvı kakayı emiyordu. Bir pakettten sonra almadım.
Çünkü sıvı kakayı emmesi iyi bir özellikti ama ben bunu istemedim :))
Bebeğe sütün yetip yetmediği kirlettiği bez sayısısndan anlaşılıyor.
Ben kaka emilince ne kadar yaptığını anlayamıyordum:)
O nedenle ultra prima mavi kullanmaya başladım memnunum
Huggies pamuklu kullandım ondan da memnun kaldım
Ama huggies biraz kalın yaz için prima daha uygun.
Ama huggies i sırf kalın olduğu için bir iki ay kullandım çünkü bebeiğimde kalça çıkığı oluşmasın diye doktorumuz kalın bezle demişti
Huggies gerçekten bacaklarının arasını açıyordu.

bezimiz prima diğer bütün bakım ürünlerimiz cihicco pişik kermide dahil ben çok memnun kaldım

benim bebeğim doğduktan sonra ilk üçgün kıpkırmızı isilik şeklinde bir popoyla durdu.sebamed kullandım banamısın demedi.ama sudocrem aldım müthiş ilk sürüşte tüm isilik ve kızarıklık gitti.düzenli kullanıyorum çok memnunum.heryerde bulunmuyo biz zor bulduk.

Bende bebeğime mustela ürünlerini kullanıyorum. Fakat annemlerde kaldığım zamanlar teyzesi oğluma sebamed şampuan almış 6 . aydan sonra kullandım. Banyo yaparken gülen bebeğim o gün ağlamaya başladı,gözü kızardı bende bir deniyim yüzümü yıkıyım bakalım bişi olacakmı dedim sebamed şampuan gözümü yaktı şok oldum.Bebek için üretilmiş bir şampuan,üstelikte doğallığı ile ün yapmış birmarkanın nasıl böyle bir şeyi atladığına inanamadım.

birkaç kişide söylemiş enn iyi pişik kremi mor ambalajlı desitin kızım 10 aylık daha iyisini görmedim ben ıslak mendil olarak chicco ve uni baby yeni doğan kullnıyorum ikiside güzel ama ben evde olduğum sürece hep yıkıyorum en güzeli bence, küçükkende pamuğu ıslatıp siliyordum şampuan olarak bir kaç marka denedikten sonra şuan kullandığım burt's bees tavsiye ederim kızım çok beyaz bir çocuk dolayısıyla cildi hassas o yüzden bu şampuandan memnun kaldım vucut ve saç için kullanılabiliyor içeriğinin %99 u doğal bal ve arı sütünden yapıldığını söyledi eczacı bez olarak prima en iyisi gerçekten

Pavloderm ürünlerini bebeğim için kullandım ve çok memnun kaldım. Pavloderm bebek sabunu ve şampuanı harika... cildi tahriş etmeden ve kurutmadan temizliyor. Kokusu da mükemmel... Bundan sonra bebeğim için kullanacağım tek ürün! Pişik kremini de beğendim ve kullanmaya devam edeceğim. Bizleri böyle kaliteli ürünlerle tanıştırdığınız için çok teşekkür ediyorum. "

kızlar, bu başlığı açmamın sebei, bebeişleirne kullandığınız ve memnun olduğunuz ürünleri burada paylaşmanız, hangi ürün çeşidi olursa olsun burada paylaşım yapalım,

ben bebişime 2 tür pişik kremi kullanıyorum, birisi doktorumun yazdığı hametan jel, diğeri mustela pişik kremi, bu zmana kadar ikisinden de memnundum oysa sıcaklar iyice artıkça pişiği artmaya başladı, sizler ne kullanıyorsunuz, ne tavsiye edersiniz?

beze gelince şimdi primayı kullanıyorum çok memnunuz ama huggiste indirim vardı onu deneyeceğim baklaım o nasıl çıkacak?
Canım ben dalinin 3lü koruma olan pişdik kremini kullanıyorum harika bir kez sürüyorsun diğer açtığında pişik filan yok bez de primanın beyazı ayda yeşilini kullandım ama bu sefer molfix aldım ilk kez indirimde diye bakalım nasıl çıkacak ama beyaz primanın göstergesi olduğu için çok iyiydi

bize en iyi gelen pişik kremi popolin oldu hepsini denedik bu çok iyi
en iyi bez bezdede hepsini denedik prima beyaz paket en iyisi ama yeşilide çok iyi hangisi indirimdeyse onu alıyoruz
şampuan olarak Nivea kullanıyoruz memnunuz.

Eczacım önerdi. Bıobaby diye bir marka çıkmış ve eczanelerde satışı yapılıyormuş. Temizleme sıvısı , bebek yağı, losyon şampuan pudra.... her bebişe yönelik ürünleri varmış ve kullanan herkes çok memnunmuş. Hatta şampuanını özellikle önerdi. kullanan varmı ?

Bez kesinlikle prima.Krem,şampuan vs de bence mustela en iyisi bubchen de iyi diyolar.Ya da bitkisel olanlar,benm şuan kullandığım bioderma.

Şimdiki aklım olsa ilk 3ay sadece suyla yıkardım 2 haftada bir zeytiyağlı doğal sabun kullanırdım,2.çocuğa artık:)

Benim de ilk bebeğim, bu sebeble çok araştırdım. En iyisi mustela dediler. Şampuanını, losyonunu ve pişik kremini aldım. Şampuanı gerçekten çok güzel çok memnunum. Losyonunu fazla kullanmadım yorum yapamayacağım. Pişik kremine gelince; bence pişik yoksa sürmeye hiç gerek yok, pişik olduğunda ise saf zeytinyağından iyisi yok. Sürüyorsunuz, hemen geçiriyor.
Ben hamileyken çatlaklar için de zeytinyağı kullandım. Gerçekten çok işe yaradı. Normalde çatlamaya çok müsait bir yapım olmasına, hamilelikte 48 kilodan 68 kiloya çıkmama rağmen hiç çatlağım olmadı. Yalnız üçüncü aydan itibaren hiç aksatmadan her gece bol bir şekilde nerdeyse tüm gövdeme ve bacaklarıma sürdüm. Saf olunca hemen deriniz emecek, kıyafetlerinizde de leke olmayacak korkmayın.

bebişim küçük ama doktorum sebamedn ürünlerini tavsiy etti şimdilik memnunuz pişik için günde bir kez zeytinyağı sürüyorum

bebegimin cildi cok hassas putur putur oluyo kizariyo soyuluyo doktor mustelanin urunlerini tavsiye etti sampuan krem pisik kremi falan aldm. Memnunum ama pisigi onlemek icin en iyi cozum zeytinyagi bence. Bastan beri suruyoruz hic pisik olmadi oglus. bebek bezi huggies ve prima kullandm huggies daha iyi koruyo bence

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bebek bezi icin hep prima beyaz olandan almistim o da iyi ama huggies denedim ondanda memnunum. Tek farki huggieslerin boyutlari daha kucuk, prima bol rahat:)
Pisik kremi ise doktorum aslinda cinkosu bol olanlari onerdi, kirec gibi kalanlari sudo krem denedim. Bi de penaten var almanya da onu denedim ama hic biri bepanthol kadar iyi gelmedi.

bez olarak prima. biz yeni doğan kullanıyorduk şimdi hala kullanıyoruz ve daha iyisini duymadım, görmedim.

Son düzenleme:
primanin beyazi 2 numara kullaniyoruz sizdiriyo 2-3 seferdir kakayi bez mi kucuk geliyodur acaba?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X