Bebişleriniz kaçıncı haftada kaç kilo?

Merhaba arkadaşlar. Dün kontrolüm vardı oğlum 31+4 oldu.1890kg ve 42cm olmuş.Maşallah oğluşuma.NST ye bağladılar rahimde ufal ufak sertleşmeler oluşmuş dedi. Sebebi rahim kendini yavaş yavaş doğuma hazırlıyormuş. Son bir haftadır su içemedim gece çok wc ye çıkıyorum diye. Suyumda biraz azalma olmuş. Günde 3lt su içmem gerekiyormuş.Herkese sağlıklı günler diliyorum.

37+0dayız bugün, dünkü kontrolde 3449gr çıktı kızım. Önceki hafta aynı gün 2920grdı. Şekerim falan da yok! Bu kız bu hızla kilo almaya devam ederse nasıl doğacak bilmiyorum :)) ışin kötüsü normal doğum hayallerim de suya düşecek bu gidişle..

maşallah gülsem çok ii bakmışsın bebeğine ne yiyon ne içiyon :) 31+4 haftalığım 2 gün sonra kontrole gidicem inşallah 2 kilo olmuştur oğlum düşük kilolu olsun istemiyorum yaa gerçi doktor 3.000 - 3.500 kilo arası doğar dedi :1no2:

maşallah gülsem çok ii bakmışsın bebeğine ne yiyon ne içiyon :) 31+4 haftalığım 2 gün sonra kontrole gidicem inşallah 2 kilo olmuştur oğlum düşük kilolu olsun istemiyorum yaa gerçi doktor 3.000 - 3.500 kilo arası doğar dedi :1no2:

bende kilolu bir bebek istemiyorum :bbo: normal doğum istiyorum ama galiba bu gidişle olamıycak.ne yapalım sağlık olsun.

evet sağlıklı olsunlarda gerisi önemli değil bende normal doğum istiyorum ama çok korkuyorum :a015: ağrıların var mı gülsem benim kasıklarımda çok ağrı var geceleri uyuyamıyorum o derece

olsun var daha.biz 1 yıl öncesi ismimizi kararlaştırmıştık.kısmetse kuzey olucak oğlumun adı.
hatta ikincisinin de adı hazır :roflol: iki isim arasında da mı kalmadın?

X