Bebişleriniz kaçıncı haftada kaç kilo?

21+1 de biri 378 biri 367 gr boylarıda yaklaşık 22 cm

şu an 21+6 yım sizinkilere göre benimkiler küçük kalıyor sonrasını düşünüyorum esas ben umarım hep çok ufak olmazlar

biz de 2800gr 50cm olmusuz 38.haftada. sıska ve uzun (anası gibi, 9ayda 9kilo alabildi ancak) :)
açıklık da 3cm olmuş doktorumuz inşallah rahat bir doğum olacak dedi, suni sancı yani oksitoksinin doğal hali olan yaş hurmayı yemeyi de azalt bu kadar açıklık şimdilik yeter bir hafta daha kalsın içinde dedi :)

biz de 2800gr 50cm olmusuz 38.haftada. sıska ve uzun (anası gibi, 9ayda 9kilo alabildi ancak) :)
açıklık da 3cm olmuş doktorumuz inşallah rahat bir doğum olacak dedi, suni sancı yani oksitoksinin doğal hali olan yaş hurmayı yemeyi de azalt bu kadar açıklık şimdilik yeter bir hafta daha kalsın içinde dedi :)

yaş hurma?????

yaş hurmanın böyle bir etkisi olduğunu bilmiyodum. çok sevindim. :)) çok severim deeeee... san haftalarda bol bol yemek lazım o zaman. he heee kaydirigubbakcemile3

36.haftam bitti c.tesi dr kontrolümüz vardı oğlum nazlı bebeğim 2450 olmuş dr normal dedi fazla iri değil ama normal dedi ama bana biraz küçük geldi :ecrin_bebek:

X