Becerim mi yok hevesim mi ?

Niye bibere salam tepiyoruz ayol? Sunum sadece böyle olmuyor bence. Ben de öyle uğraşamam ama sofralarım genelde göze hitap eder. Mesela havuç tarotoru koyduğum tabak düz olsa da ortasına bi maydanoz bir ceviz koyarım olmadı nane ile desen yaparım. Böreklerimi güzel nizamlı dizerim, dolmamı mutlaka karışık yaparım gibi gibi. Yemek takımım bir zincir marketten alınan dökme tane işi sade bir takım ama her gelen soframa oooooo der.
Dediginizi deneyecegim ceviz vs koyarim ama maydonoz dereotu gibi seylerle süslemek ya da karisik dolma aklima gelmemisti tek cesit sarma yaparim renkli olmadigindan dikkat cekmez pek herhalde

Ben de hiç sunum falan uğraşamam hevesim de yoktur temiz ve lezzetli olsun kâfi 😂 hayatı salataları sandalyelere oturacak kadar çok sevemiyorum 😁 eksiklik de hissetmiyorum sunumsuz sofralar da gayet samimi hissettirebilir 🫠
Ben sunumsuz sofrada bir sey almaya cekinmiyorum mesela ortaya konulmis kasıkla alabilirsin ama diger türlü maşa mı kasik mı özel catali mi neyle alacağim 😅

benim karnım görüntüsünde doyuyor mesela baktığım zaman yedirmesi lazım yemeğin kendini gel demesi lazım ama benim hazırlamış olduğum herşey anında bitiyor tabaklarımda yeni değil :KK70:

X