Begendigim kisi?

Selam kizlar. Ben birini begeniyordum bugun arkadasin arkadasiymis konustuk biraz komikte biri ancak instadan baktim tarih ve kalp koymus sevgilisi var yani. Cidden yakisikli ve yasi buyukler hep kapilmis galiba :KK43:
Yok ben 25 yaşındayken hala kapan yok. Demek ki adamın şansı varmış yapacak bir şey yok

Selam kizlar. Ben birini begeniyordum bugun arkadasin arkadasiymis konustuk biraz komikte biri ancak instadan baktim tarih ve kalp koymus sevgilisi var yani. Cidden yakisikli ve yasi buyukler hep kapilmis galiba :KK43:
Beğendiğin adaaam başkasına varmış dayanabilirsen dayan rainy cabbar 🙄

Hayir flort olarak konusmadik normal sohbet iste arkadasta vardi
Flörtöz konusmadiysa yapacak bir sey yok, hislerinizden vazgecmelisiniz bence. Bi de "de-da" baglaclarini ayri yazar misiniz lutfen, birlesik yazip sertlestirmissiniz, yazim yanlisinizdan benim burda canim sıkıldı yani o derece, tum dilbilgisi kurallarina uyamayiz belki de en azindan baglaclari ayri yazabiliriz diye düşünüyorum 🤦🏻‍♀️

Rainy nerelerdesin? Ozledim seni. Birazcik da kustum cunku ne zamandir konu acmiyordun. Lutfen bizi ihmal etme.

Ayrıca profiline kalp koyduysa ciddidir umudu kes. Ayrılsa bile bir süre unutamaz. Ben bekar ve özgürüm ama ciddi olmadığımı profilime yazmam. Özellikle bir erkek hiç yazmaz

Evet muhtemelen ben kimden hoslansam sevgilisiyle fotografini koymus oluyor :KK43:
Bırak bir kerede senden hoşlansınlar, sen ulaşılmaz ol bir kere mesela? Belki de gerçek çözüm budur. Bir kere de biri sana emek versin biri seni düşünsün

X