bekar kalmak veya evli olmak

Valla hiç bekar kalmaktansa,evlenip ayrılmayı yeğlerim........................................

3 evlilik yapmış bir kadın olarak kesin ve net olarak söylüyorum "Bekarlık sultanlıktır".

kızlar napçanız evlenip yaaa böyle bekar bekar rahatımız pek yerindeeee hihoyyyt

en iyisi bekar kalcan bi tane sefgili yapçan kendine canın sıkıldımı fıttırı fıttırı gezcen onla, keyfin yerinde isede arkidişlerinle bekar takılcan :lepi:

bence en iyisi tabikidee bekarlııııııııııkkkkkkkkkkkk sengözlerimebaksanab sengözlerimebaksanab

ikiside güzel hayatın içinde gün gelir evlilik çok güzel olur hayatının aşkını bulmuşsun bazen çok sıkıcı olur bekar günleri ararsın benim gibii ah bekarlık diorum ama bazende iyki ewlenmişim aşkımla iykide tanımışım diyorum. hayata bakış açımız moralimiz o an neyi gösteriosa ona göre yazıoruz işte..

ıkisinin de hem olumlu ,hem de olumsuz yanları vardır elbette. :KK70:
Ne olursa olsun kızların erkenden evlenmeye hevesli olmaması gerekir.Kızlarımız pek hevesli evlenmeye.:smiley-cool: Gelinlikler,yeni eşyalar,ayrı bir ev... Bunların hepsi cazip geliyor olmalı,ama evlilik bunlardan ibaret değil.:nazar: Ne kadar geç olursa o kadar iyi.:nazar:
Nasıl olsa bir gün evleneceksiniz.O zamana kadar yaşayın hayatınızı doya doya...:kahve:

Evlenmediğin sürece aşk krallıktır; gerisini anla artık... :nazar:

doğru zamanda doğru insan varsa karşında evlilik güzel... isteklerinin beklentilerinin karşılığı olan evlilik sultanlık...

doğru yolu bulup, doğru kapıyı açınca bekarlığın saltanatını ,değişemezsin evliliğin hükümdarlığına ...

sana ve karşındakine göre değişir, ben herşeyin tadına kocacımla varıyorum önceden boşa yaşamışım gibi :dance:

Aslında evlilik güzel birşey, çok zevk veriyor insana sevdiğiyle yaşamak.
Ama tabi bunun için eşin anlayışlı olması birde maddi (iş) sıkıntılarının olmaması geçekten önemli.

Bekarlık güzel, umarsızca yaşıyosun, acelen yok, hesap vermene gerek yok.
Anne babanın gönlünü almak kolay.

Ama evlilikte kaynana vs. derdi yoksa evlilikten daha güzeli ne olaki :)

ekarlık çok güzell benim için şu an EVLİLİK de güzeldir ama gerçekten doğru kişiyi bulmuşsan bencee doğrukişii bulduğuna inanıyosan evleneceksinn çok güzel dir bence.......

sorun bekar yada evli olmak değil bence.büyüklerimiz bize evliliği o kadar övdüler ki,o kadar uğraştılar ki evlendirmek için,zamanla bekar olmak bir hastalık gibi karşılanmaya başladı.oysa bekar olmak bazen bir seçimdir,bazen hayat görüşüdür,bazen de siz istesenizde gerçekleştiremediğiniz birşeydir,insanların hayatta ve ilşkilerinde neler yaşadığın bilmeden,geçmişte ne travmalar atlattığını bilmeden bir insanı yargılamak yanlıştır.doğru kişi ile yapılırsa şüphesiz çok güzeldir fakat sırf bekar kalmamak için biriyle evlenilirse sonuç hüsrandır.kişi boşanmak ister,fakat toplum baskısından dolayı boşanmaya cesaret edemez,her yaşadığı saygısızlığı hatta ihaneti dahi boşanmış olmamak için yutmak zorunda kalır.aslında evlenmek hayatının en büyük riskini almaktır,mutlu olmazsan bir ömür boyu bunun altında ezilir insan.bir de şu var ki hayat bazen kalbinizin istediğini size vermez,sizde kimseyi istemezsiniz.

sorun bekar yada evli olmak değil bence.bir insanı yargılamak yanlıştır...............aslında evlenmek hayatının en büyük riskini almaktır,mutlu olmazsan bir ömür boyu bunun altında ezilir insan.bir de şu var ki hayat bazen kalbinizin istediğini size vermez,sizde kimseyi istemezsiniz.

vereliniortak:lepi:

X