Saç Uzatma Yöntemleri Ben bile salarma inanamadm...1 buuk ayda 10 cm :)

renkkk.jpg

kızlarr senağlama

Yaaaaa, gerçekten fark büyük..
Benim de saçlarım sarı, çok korktum şimdi, sanırım sinamekiyi karıştırmayağım ben hiç işin içine...

Bu arada teselli etmek amacıyla değil de, yeni rengin de kesinlikle kötü değil canım, çok tatlı bir renk, açık karamel olmuş. Zevkler ve renkler tartışılmaz tabiii, platin sarı seviyorsan üzülmen çok normal.. :teselli:

Kızlar bu topik almış başını yürümüş :eek: Çok aktif maşallah kaydirigubbakcemile5
Sırayla okuyacağım diye canım çıktı..
Hepsini de okuyamadım arada sayfaları atlamak durumunda kaldım...
Ben de bugünden itibaren saçlarımı uzatma operasyonu başlatıyorum :dance:
Ama sinamekinin renk değiştirmesinden çok korktum. Özellikle sarı saçlarda 1 ton fark bile felaketle sonuçlanabiliyor. Tutturması da zor malum..
Sizin öneriniz nedir benim için?
Bir de saçlarımın uçları yıpranmış durumda şuan, ama düzelsin diye her kestirmemden sonra yine aynı hali alıyor, kestirmek istemiyorum.. Hem uzasa hem de beslense pek süper olur yani bayanssulusmile

yağ karışımlarını deneyebilirsin..badem yağı hint yağı susam yğaı zeytin yağı karışımları var.ama esas olan şu ki denemeden bilemiyosun.herkeste sonuç farklı oalbilio

dün bende yaptım tarifi saçımı o kdr yıkamama rağmen bemiksin kokusu gitmedi aşırı kokusu yok ama genede hissediyorum ben inş değerde uzar saçlarım :S

Kızlar bu topik almış başını yürümüş :eek: Çok aktif maşallah kaydirigubbakcemile5
Sırayla okuyacağım diye canım çıktı..
Hepsini de okuyamadım arada sayfaları atlamak durumunda kaldım...
Ben de bugünden itibaren saçlarımı uzatma operasyonu başlatıyorum :dance:
Ama sinamekinin renk değiştirmesinden çok korktum. Özellikle sarı saçlarda 1 ton fark bile felaketle sonuçlanabiliyor. Tutturması da zor malum..
Sizin öneriniz nedir benim için?
Bir de saçlarımın uçları yıpranmış durumda şuan, ama düzelsin diye her kestirmemden sonra yine aynı hali alıyor, kestirmek istemiyorum.. Hem uzasa hem de beslense pek süper olur yani bayanssulusmile

cnm benim de öyleydi ama ben bi ara kestirdim ve sonrasında her banyo sonrası glissin spreylerinden kullanmaya başladım ve gerçekten acaip koruo. çabuk da bitmio alalı 3 ay oalacak daha yeni yarılandı saçları yumuşatıo da:KK66:

arkadaşlar bugün bende yaptım bu kürü ama sinemakinin kokusu beni mahvetti.hala kokusu saçlarımda.saç kremi kullanmadım bende ama benim saç uçlarım kazık gibi oldu nedense:KK43:sabah uygulayıp yıkamıştım bu saat oldu saç derilerim acayip kaşınıo.gerçi büyüklerimiz kaşınan saç uzarmış derler ne kadar doğrudur bilemicem.benim saçlarım uzun belime kdar ama çok ince telli ve düz bi umut dolgunlaşır belki.haftada bir uygulayacağım için 4 hafta sonunda foto ekleyeceğim değişim olup olmadığına siz karar verirsiniz.

ilk başlarda kaşıntı yapabilio..ama çok ileri olursa yine de dikkat et..bbünyeden bünyeye fark edebilio..

kızlar ben de 4 haftadır uyguluyorum kaşıntı yaptı bende
bir de nereye gitsem o saçımdaki koku benimle geliyor
elma sirkeli suyla durulayınca biraz daha iyi geldi
ama sarımsaklı tarifi uygulayamıyorum ev mahvoluyor delikafadulden
sanki uzamaya başladılar alkisalkisalkis

şu avatarımda görünen saçlar varya onlar benimdi röfleden önce.röfle yaptırdım eve gelmemle azar fırça yemem bir oldu haliyle hemen siyaha döndüm ve şuan saçlarım ensemde cayır cayır yandılar ve acilen uzatmam lazım. perşembe gününden beri bakım yapıyorum evde fıs fıs şişesi var ve şişenin içindekileri yazıyorum:

entele
susam yağı
badem yağı
sarmısak yağı
sinameke
hint yağı
zeytin yağı
çam terebenti
karanfil suyu
ve daha hatırlayamadığım bi kaç şey her gün mayalı suda içiyorum
bu bakımı haftada 3 kez yapmayı planlıyorum..
sizce saçlarım ne kadar sürede ne kadar uzar yalvarırım söyleyin:sinifsinif:

ben bunu 3 hafta yaptım fakat saçlarım uzamadı bende bıraktım şimdi gene cesaretlendim yapıcam umarım uzarlar yaaa :KK43: mezuniyetime kdar belime gelmesini istiyorum bi delilik yapıp kestirmessem :KK43:

ben bunu 3 hafta yaptım fakat saçlarım uzamadı bende bıraktım şimdi gene cesaretlendim yapıcam umarım uzarlar yaaa :KK43: mezuniyetime kdar belime gelmesini istiyorum bi delilik yapıp kestirmessem :KK43:

canım 1ay kadar yaptıktan sonra belli oluyo uzaması..bide düzleştirici falan kullanıyosan yada maşa falan onlarda etkiliyo uzamasını.. ben bıraktım bunları yanmasın sağlıklı uzasın diye.. bunuda bi arkadaşımdan biliyorum hergün düzleştiriyodu bide boyatıyodu falan ..kızın saçları bildim bileli omuzlarında..çok yıpratıyo saçları ben haftada bi kere falan düzleştirdiğim halde bi garip olmuştu saçlarım şimdi iyiler amakaydirigubbakcemile3 pes etme düzenli yap :eek:lmaz: bayılıyorum uzun saça ben opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

canım 1ay kadar yaptıktan sonra belli oluyo uzaması..bide düzleştirici falan kullanıyosan yada maşa falan onlarda etkiliyo uzamasını.. ben bıraktım bunları yanmasın sağlıklı uzasın diye.. bunuda bi arkadaşımdan biliyorum hergün düzleştiriyodu bide boyatıyodu falan ..kızın saçları bildim bileli omuzlarında..çok yıpratıyo saçları ben haftada bi kere falan düzleştirdiğim halde bi garip olmuştu saçlarım şimdi iyiler amakaydirigubbakcemile3 pes etme düzenli yap :eek:lmaz: bayılıyorum uzun saça ben opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

öyle yapıcam artık uzasınlar ya yoksa kısacık kalıcak saçlarım mezuniyete kadar.eve bnde düzleştiriyordum ondan galiba :çok üzgünüm:

meraba kızlar benim bi tanıdığım bu maskeyi uygulamıştı sadece saçı beslenmişti uzama olmamaıştı bende sizin yorumlarınızı okuyunca heveslendim saçlarımı belime kadar istiyorum pazartesi kesin başlicam inşallah uzar çok heveslendim gelişmeleri yazarım

bugün ilk denememi yapıcam :) zeytinyağla sinamekiyi ayrı ayrı günler mi yapıyorsunuz??

of bnim sacarım yandı kestim sonra salak gibi kndi kestm iğrenc odu şimdi uzaması için uraşıyorum lütfen önerilerinizi yazın :KK43:

2.denememi 2gün önce yaptım. Gerçekten etkili bence. ilk denemeden itibaren inanılmaz bi yumuşaklık sağladı :KK3:

saçları yumuşatabilir,bakım yapabilir ama 1,5 ayda 10 cm uzaması imkansız bence . :eek:lmaz:

bugün ilk denememi yapıcam :) zeytinyağla sinamekiyi ayrı ayrı günler mi yapıyorsunuz??

ewt cnm farklı günlerde yapıyoruz
diddoo cum herkezin saç uzaması farklı olur eğer bu başlığı açan arkadaşın vitamıin olsun demir olsun ne biliyim vücudunda bir eksikliği yoksa..sağlıklı bi arkadaşsa uzayabilir benim düşüncelerime göre şakkıdışakkıdı işallah bizede böle etki eder rapunzel rapunzel dolaşırızz sositosositosositososito

X