Saç Uzatma Yöntemleri Ben bile salarma inanamadm...1 buuk ayda 10 cm :)

inşallah istediğin kadar uzar canım ben fikrimi söyledim sadece zemuszemus herkese bol uzun saçlı günler :sm_cool:

ewt cnm farklı günlerde yapıyoruz
diddoo cum herkezin saç uzaması farklı olur eğer bu başlığı açan arkadaşın vitamıin olsun demir olsun ne biliyim vücudunda bir eksikliği yoksa..sağlıklı bi arkadaşsa uzayabilir benim düşüncelerime göre şakkıdışakkıdı işallah bizede böle etki eder rapunzel rapunzel dolaşırızz sositosositosositososito

teşekkür ederim :)hihoyyyt

ya arkadaşlar benim saçlarım anormal şekilde dökülmye başladılar.gerçi hep dökülüodu ama bu sefer daha bi anormal.ve de ben şampuan olarak bioxin kullanıyorum düşünün yani.kürü de daha bir kere uyguladım işte 1 hafta geçti yarın ikinci kez yapacam.ama hala dökülürse bırakacağım.

sağlam olmayan saçları döküp yerine yenilerini çıkaracaktır canım çünki bu kürlerde genelde öyle bi mantık var..ilk başta çaok döküyo ..cansız sağlıksız olnalar dökülüyomuş sonra yerinden yenisi çıkıyomuşCADIARZUCADIARZU bende burda öğrendim bunu..tabi gene sen bilirsin devam edip etmeme konusunda bişey diyemem

sağlam olmayan saçları döküp yerine yenilerini çıkaracaktır canım çünki bu kürlerde genelde öyle bi mantık var..ilk başta çaok döküyo ..cansız sağlıksız olnalar dökülüyomuş sonra yerinden yenisi çıkıyomuşCADIARZUCADIARZU bende burda öğrendim bunu..tabi gene sen bilirsin devam edip etmeme konusunda bişey diyemem

evt katılıyorum bende denediğim bikaç yöntemde aynısı oldu.
Bende bemiks ampul aldım haftaya başlıycam 4 haftam var düğünüme umarım biraz canlanır saçlarım...

ya arkadaşlar benim saçlarım anormal şekilde dökülmye başladılar.gerçi hep dökülüodu ama bu sefer daha bi anormal.ve de ben şampuan olarak bioxin kullanıyorum düşünün yani.kürü de daha bir kere uyguladım işte 1 hafta geçti yarın ikinci kez yapacam.ama hala dökülürse bırakacağım.

benim de saçlarım çok dökülmeye başlamıştı
BİOBLAS aldım
1 aydır kullanıyorum, dökülmem neredeyse tamamen durdu diyebilirim
İstersen dene cnm :)))

BİOBLAS aldım

bende kullandım bioksin bioblas falan ilk aylar normal ama çok kurutuyor zamanla saçları keçe gibi yapmıştı saçlarımı taramaya korkuyordum valla şimdi normal şampuan kullanıyorum en güzel zeytinyağı yumurta bemiks ampul bepanran ve evigen deneyin haftada 2 kere yarım saat 1 saat bekletiyordum ben artık dökülmüyor maşşallah diyeyim şimdide uzasın diye sinemakiyi yapıorum inşallah rapunzel gibi olcam :enbuyukkk:

wbluebluew
evet, kurutuyor biras saçları
ama bioblasın balsamı var ondan kullanıyorum bol bol, dengeliyor..

Saç maskesi yaparken yumurta kullanmayın diye okumuştum ben, o da saçı kurutuyormuş :)))

inş olursun canım Rapunzel gibi :)))

dün akşam ilk denememi yaptım bende ama çok döküldü hiç dökülmezdi saçlarım ama devam edicem uzicana kendimi inandırdım

BİOBLAS aldım

canım bioblas da kullandım ben ondan hiç memnun kalmadım saçlarım çok matlaştı saç kremi kullandığım halde aynen keçe gibiydi saçlarım.benim bi arkadaşım 1 seneyi aşkın bioxsin kullanıo ve benim saçlarımdan kısaydı şimdi beline kadar saçları.birazda o mantıkla aldım.ve de bi ablamda bioblas man.yani erkek için olanını kullanıo.normal çeşitlerinden o daha güzel yapıomuş saçları o da ondan memnunmuş.burda gönende birçok kadın bioblasın man i kullanıolar.

evt katılıyorum bende denediğim bikaç yöntemde aynısı oldu.
Bende bemiks ampul aldım haftaya başlıycam 4 haftam var düğünüme umarım biraz canlanır saçlarım...

hayırlı olsun canımopuyorumnanaktan işallah canlanırzemuszemus

slm arkadaşlar ben pazar günü saçlarımı kazıttım saçlarım yıpranmıştı 6 aylık perma yaptırmıştım sonra boya onlarda yetmezmiş gibi birde hergün saçlarımı düzleştiriyordum bende kazıttım daha saglıklı olsun diye aceba bu formulü denesem saçlarım 3 ayda omzuma falan gelir mi ne dersiniz özellikle EU3 arkadaşım sen ne dersin denemiş biri olarak ?

kızlar bioxin ve bioblas gibi şampuanlar bırakınca etkisini devam ettirmiyor diye biliyorum ben. yani uzun vadede kullanmak gerekiyormuş diye duydum. bende organicum kullanıyorum ama çok dolaştırıyor saçları birde bakım kremini alacağım. 1 şişeyi bitirdim çokta faydasını gördüm ve dökülmelerim inanılmaz azaldı ancak ben mayalı sütte içiyorum sinamekili kürüde yapıyorum.

bende haftada birgun turp suyu birgun sarmısaklı sampuan yapıorum bakalım nekadar uzuycak

evet saçlarım fazlada çabuk uzamaz ama idareeder yinede mesela pazar günü kazıttım saçlarımı bugün kafam siyah pazar günü beyazdı :KK70:

slm arkadaşlar ben pazar günü saçlarımı kazıttım saçlarım yıpranmıştı 6 aylık perma yaptırmıştım sonra boya onlarda yetmezmiş gibi birde hergün saçlarımı düzleştiriyordum bende kazıttım daha saglıklı olsun diye aceba bu formulü denesem saçlarım 3 ayda omzuma falan gelir mi ne dersiniz özellikle EU3 arkadaşım sen ne dersin denemiş biri olarak ?

kazıtman senin için büyük bi avantaj canım saçların yeni çıkacağı için bakım yaparsan daha canlı daha sağlıklı çıkacaktır ve öyle uzayacaktır:lepi: bu kür benim saçımda hızlı uzama yapıyo işallah sendede aynı etkiyi yapar:içelim:

X