Ben çok üzgünüm, çözüm yok ama...

Arkadaşım, eğer bir mesleğin varsa (yoksa bile mühim değil) bir iş bul öncelikle sonrada sana kıymet vermeyen bu hödükten hemen ayrıl. Kimse kimsenin şamar oğlanı değil, kocan denen adam çok terbiyesizmiş onun kaprisini, kişilik bozukluğunu çekecek değilsin.

eğitimci yazıyo mesleğinde şimdi bize boşa demek kolay ama bu adam değişmez dahada yıpranırsın bi güvencen varsa boşan bence

boşanmak evini bozmak zor tabi ama bu kahrı çekmek daha zor bacım
ne demişler delisi olan hergün ölüsü olan bir gün ağlar

hergün ağlayacağına senin için hangi yol daha iyiyse onu seç henüz yolun başındayken

Sana hayvan diyene bak....:nazar:

Aslinda kendisi mükemmel bir sekilde yakisir hayvanlar alemine...:kahve:

Öküz, Dana, gibi....lakin hayvanciklara hakaret etmis oluruz...yazik..:kahve:

Def et gitsin be güzelim.....senin anan baban seni elin sorumsuzuna terbiyesizine oyuncak olasin diye yetistirmedi....:eek:lmaz:

Hazir coluk cok cocuk yok...bence bosan....sen onun kum torbasi degilsin.

bunca hakaret ve boşan diyen bir adam o bu evliligi çoktan bitirmiş senden adım atmanı bekliyor.yada nasıl olsa ayrılmaz benden sanıyor.maaşını sakın verme olaki maaş kartın ondaysa hemen al..altın takın neyin varsa güvenli bir yere bırak bu ev olmasın yada eşinin ulaşamayacagı bir yer artı bir avukat lazım şimdilik..allah yardımcın olsun ama böyle insanlar düzelmez offf.kolay degil yuvanı dagıt boşan demek ama karar senin...

eşin seni cepte görüyor belli. boşan diyen bir adamla hala devam ettirmeye çalışmamalısınız. çarp kapıyı çık bak nasıl köpeğin oluyor. 2 ay kesın kararla boşanacagını bu işin artık bıttıgını yuzunu görmek ıstemedıgını söyle asla alttan alma sonra gel bize teşkkur et. kaçan kovalanır unutma. terbıyesız adam ben olsam yedırırım ona o lafları, ama düşmüyor ki elime böylesi. kimse senden kıymetli değil, bu hayatın sonu karatoprak kımsenın seni üzmesıne izin verme, özgüvensiz olma, gir denilen yerde kalma. ayrıl demıyorum ama ders verme vaktı çoktan gelmiş geçiyor. bi daha senınle destursuz konuşamaz bunları yaparsan.

eşin seni cepte görüyor belli. boşan diyen bir adamla hala devam ettirmeye çalışmamalısınız. çarp kapıyı çık bak nasıl köpeğin oluyor. 2 ay kesın kararla boşanacagını bu işin artık bıttıgını yuzunu görmek ıstemedıgını söyle asla alttan alma sonra gel bize teşkkur et. kaçan kovalanır unutma. terbıyesız adam ben olsam yedırırım ona o lafları, ama düşmüyor ki elime böylesi. kimse senden kıymetli değil, bu hayatın sonu karatoprak kımsenın seni üzmesıne izin verme, özgüvensiz olma, gir denilen yerde kalma. ayrıl demıyorum ama ders verme vaktı çoktan gelmiş geçiyor. bi daha senınle destursuz konuşamaz bunları yaparsan.

ayyyyyynen bunları yazacaktım ,sen duygusal birine benziyorsun

ama şu saatten sonra sende onun gibi çamur ol bakalım ne yapacak terbiyesiz adam

daha bayana nasıl konuşulacağını bilmiyor ne beklersinkötükedihüso

sen üzülme canım.çalışıyorsun değil mi

Arkadaşım sen eğitimlisin sanırım...Bu sözleri nasıl kaldırabildiğine şaşıyorum...Kendini bir toparla, sakince düşün ve kararını ona göre ver...biz sana ne desek anlamsız...herkes yaşadığını bilir...Ya mücadele et ki düzelsin, ya da yol yakınken, çocuğun da yokmuş ayrıl...vereceğin kararın da arkasında durmalısın...sevgiler...:teselli:

elinde mesleğin var ,pekala ayaklarının üzerinde durabilirsin ..sahipsiz de değilsin...
mutlumusun. hakettiğin özeni ,sevgiyi ,saygıyı görüyor musun?
HAYIR!!!
nie duruyorsun?
hayvan muamelesi görmek, insanlık dışı davranış ve sözlere bir ömür daha katlanıp ,maruz kalmak mı senin kaderin !
evlilik illaki sonuna kadar sürdürebilecek bir kurum değil...
eşin sorumsuz,özensiz ,kaba ,bencil,düşüncesiz,itici benim anladığım bu yazıdan bunlar...
onunla evliliği yaşayıp paylaşan sen ?CADIARZU

off cok üzüldüm..
senin tercihin canım yaaa
ne ayrıl derim ne ayrılma
içinden gelenleri yap
ama adam biraz zor degisir sehir doışına kaçmak falan...
oy oyy

Ya öyle boşanmak yüzünü görmek istemiyorum tahammül edemiyorum . Yani gözlerimi kapasam herşey bitmiş olsa istiyorum. 2 yıllık evliyim baiştan beri kavgalar tabi mutlu günlerimiz de oldu. Evliliğimin ilk yılları memlekette evleri var tabi kaynananın üst katında oturcaz oraya gitmiyorum diye çok üzdü beni memleketede 1buçuk saat uzaklıktayız. Uzak değil evin tek oğlu ama benim aileminde kimsesi yok kardeşim 4-5 saat uzakta bir yerde. Yani bende evimin tek çocuğuyum baskı baskı.Bunun içinde istemiyo beni annesi onun gib psikolojik rahatsız eminim ablasının evinde sürekli kavga olmasına sebep oluyo kaç kere bu kavgalara şahit oldum.

Evet eğitimciyim çok şükür kendime bakabilecek kuvvetim var. Annem babam yanımda olurlar.Dua edin şu anda öyle duruyorum kabullenmeye cesaretimi toplamaya çalışıyorum...

bir şey yapma arkadaşım artık...yapmamalısın...
boşan diyor benden işte sana daha ne desin...
güçsüz, aciz, kendim yaptım dememek için vicdan muhasebesine girmemek için sen boşan diyor...
yarın aynı şeyleri yaşadığında o gitti diyebilmek için...
onu düşünme kendini düşün... ve bitir...

konuşmasını bilmeyen adam evliliği yürütmeyi de bilmez :1closedeyes:
çocuk mu yahu her kavgada şehir emrkezine kaçsın
herşey müşterektir kimin ne kadar harcama yaptığı konusunda her iki taraf ta bilmeli :1closedeyes:

boşansan dert boşanmasan dert :bbo:

avukata gidip biraz korkutmak lazım galiba kaybedince aklı başına gelicek gibime geliyo

[ı]bÖyle bı adamla hala yaŞa dıyemıyeceĞım bu sana haksızlık olur...[/ı]

tatlım bir dahaki boşan dediğinde tüm şartlarını bir kağıda yaz ve eşine imzalattır, kendinde imzala. en yakın aile mahkemesine bu kağıt ve boşanmak istediğini bildiren bir dilekçeyle başvur. bu şekilde anlaşmalı boşanacağınız için hiçbir sorun olmaz, en kısa zamanda da boşanırsınız.

ha birde unutmadan; o kağıda şartlarını yazarken poposuna giydiği donuna kadar yani neyi var neyi yoksa yaz. herşeyini elinden alınca ne yapacak bakalım terbiyesiz herif.

Canım sağol. Aslında öyle yapmak gerekiyor. Ama kendimi o kadar düşürmem. Emeği neye geçtiyse alır gider ben zaten gördükçe onları deliririm.

Benim okul dağ başında bende müdür V. yapıyorum şu anda. Beraber gidip gliyorduk evde hazırladığımdan daha güzel kahvaltı hazırlıyordum ona bi yandan da işleri yürütüyordum. Bu sabah kalktım dolmuşla gelecektim git gelmiyorum dedim bekledim bekledim. Şimdi arabanın önünden basıp gitsen kolumdan tutar oturturdu apartmandan dışarıya bakan insanlar vardı sorun çıkmasın diye bindim arabaya neyse simit poğaça aldı. Çağırıyo ye diye sanki hiçbişey olmadı. Sen dedim herşey eskisi gibi mi olacak sanıyorsun dedim. Bi afalladı kızardı.

Eskiden de lise sondayken sinir hapı falan kullanmış. Aslında kalp olarak çok iyi bi kalbi vardır pamuk gibi desem yeri ama böyle deliriyo işte. Ve bu aralar öyle çok deliriyo ki. Benide tımarhanelik edecek.

X