Bencil kocam

Çok dogru taktik bravi fakat genel olarak insanı yoran şeyler tartışmak. Konu sürekli tartışmaya evrilebilir. Duygusal yönden de kadını eksik bırakıyor zaten gerek sevgi gerek tensel bunla beraber hayatı kaçırmışta olabilir onunla psikolojik savaş yapayım derken. Araya soğukluk girince çekim de kalmıyor.
Umarım o taktik ters psikoloji yaratır da değeri artar gözünde.
Duygusallık konusunda tamamen katılıyorum. Katılaştığımın farkındayım, bunada üzümüyorum. Böyle olmamalı tabiki, bende istemezdim böyke evlilik. Ama yapmış bulundum. Nedenini bilmiyorum, boşanamadımda. İki kere avukatdan döndüm. İkinci evliliğim. İlkinde “eh be senlemimupraşıcam diip, şıp diye 4 ay sonra boşanmıştım”. Belki ondandır bu sefer hırs yapmam.
Benim eşimde işe yaradı. He canım cicimyiz şimdi? İlgiyemi boğuyor? Hayır ama o şiddetli kavgalarımız çok nadirleşti. Artık o bir söylüyor, ben ir söylüyorum, konu kapanıyor. Birşey istediğim zaman, mesela şuraya gidelim dediğimde. Hemen hala direk hayır der, ne işimiz var der. Bende önceden bağırıp çağırırdım mesela. Artık kavgalara girmiyorum. Bir baktım, yarım saat sonra gelir hadi hazırlan der. Önceden yine kavga eder, inat eder gitmezdim mesela. Sonuç yine kötü olurdu. Artık öyle yapmıyorum. Birazda insanı tanıdıkca, tepkilerini kestirmeye başlayıncada nedim “taktikmi geliştiriyor”?

Çok teşekkür ederim
Aslinda önceden böyle değildi ilişkimiz evet gene sevgisini gostermezdi ama sevdiğini bir şekilde anlardım saygı vardı aramızda düşünceliydi ben çok sulugozum aglasam kiyamazdi
Bu yazdan sonra bu kadar değişti aslında yazin kvde elti hep birlikte Aynı evde kaldık yurtdisindan turkiyeye tatile gidince çok zirtlastik ailesi özellikle abisinin gücüyle değişti sanki elti felan derken kavga kiyamet yazi bitirip döndük evimize
sonra umursamaz takmaz bir adam buldum karşımda

Öff üzücü aileci erkekte hiç çekilmiyor. Doldurmuşlar mı napmışlar el birliği ile. Nerde çokluk orda kepazelik...

Ya dediğim gibi ben narsist mi onu da bilmiyorum ki biz boyle yazdan sonra olduk daha cok evliliğimizin başında böyle olsa narsist demek daha doğru olmaz mıydı aklim almiyor hiç birini
Ay bende bunu sorucaktım. Ben 1 senedir evliyim. Siz 7 sene demişsiniz. Önceden yokmuydu böyle huyları? Acaba diyorum çocuklardan dolayımı ters tepiyor? İlgimi istiyor? Panucumu dama atıldı? Yoksa 7 senedir böyle diilmiş gibi anladım ben

Yazdan beri demişsiniz, tekrar okudumda. Yazın noldu acaba? Birşey olmuşki adamın huyu suyu değişmiş gibi sanki. Narsist çocukluktan, yetiştirme kaynaklı bir kişilik bozukluğu. Öyle ha diye ortaya çıkmazki

Ya dediğim gibi ben narsist mi onu da bilmiyorum ki biz boyle yazdan sonra olduk daha cok evliliğimizin başında böyle olsa narsist demek daha doğru olmaz mıydı aklim almiyor hiç birini

Sizin esiniz oyle mi bilemem tabi. En dogru teshisi uzman koyar.
Sunu soyleyeyim: kendisini otorite gibi gorurken bir anda hesap sormaya, is buyurmaya, kararlarini sorgulamaya, "hayir" demeye, itiraz etmeye, hakkinizi korumaya basladiginizda iclerinden bambaska bir karakter çıkıyor. Terk edilemeyecegini anladigi noktada ise istismarini aleni sekilde yapmaktan çekinmiyor.

Çirkin yuzunu sadece esine gösterir. Disarida cok sevilirler, evde ebu cehil gibi olurlar.
Hata yapar, kabul etmez
Kirar doker, sen sebep oldun der
Sahte bir merhameti vardir. Kolunu bacagini kirar, hastaneye goturur. Bak seni hastaneye getirdim diye ovgu bekler vs vs.

Siz terapistten randevu alin gidin. Bakalim o ne diyecek

Narsist veya değil, kavgadan negatif enerjiden besleniyor bir şekilde. Teşhisini ancak psikiyatrlar koyar.
Değişmeyeceğini aklınıza koyun bir kere.
Siz asla değişmeyecek bir adamla bir ömür geçirmeye razı mısınız, ona karar verin.

Ay bende bunu sorucaktım. Ben 1 senedir evliyim. Siz 7 sene demişsiniz. Önceden yokmuydu böyle huyları? Acaba diyorum çocuklardan dolayımı ters tepiyor? İlgimi istiyor? Panucumu dama atıldı? Yoksa 7 senedir böyle diilmiş gibi anladım ben

Yazdan beri demişsiniz, tekrar okudumda. Yazın noldu acaba? Birşey olmuşki adamın huyu suyu değişmiş gibi sanki. Narsist çocukluktan, yetiştirme kaynaklı bir kişilik bozukluğu. Öyle ha diye ortaya çıkmazki
evet biz yedi senelik evliyiz ama hiç bu kadar olmamıştık
böyle değildi derken onu savunduğum için demiyorum ama herseyi değişti ya
Yazın bir ay gittik eltimle anlaşamadık ben evde durmak istemedim o tutturdu kalçam diye sabretmeye çalıştım ama bana ters gelen şeyler çok oldu sabretmedim yeri geldi ailesinin içinde tartıştık konular hep ailesiyle gezmek olsun yengesiyle olsun hep bana yansidi kavga büyüdü çoğu kez tabi küs barış derken eve geldik soğukmuşuz sanırım düzeltmiyoruz

Elinizde 3 tene bebeğiniz var. Bir haftalığına ona terk edin gidin bakalım ilgisizlikten eser kalıyor mu? Paşa paşa peşinizden gelir bebeklere bakamam için. Yoksa boşanmak dışında bu kocanıza hiç bir şey fayda etmeyecek.
Bende öyle düşündüm . Ayrılmak istemiyorum dediğine göre bu yöntemi dene

Sizin esiniz oyle mi bilemem tabi. En dogru teshisi uzman koyar.
Sunu soyleyeyim: kendisini otorite gibi gorurken bir anda hesap sormaya, is buyurmaya, kararlarini sorgulamaya, "hayir" demeye, itiraz etmeye, hakkinizi korumaya basladiginizda iclerinden bambaska bir karakter çıkıyor. Terk edilemeyecegini anladigi noktada ise istismarini aleni sekilde yapmaktan çekinmiyor.

Çirkin yuzunu sadece esine gösterir. Disarida cok sevilirler, evde ebu cehil gibi olurlar.
Hata yapar, kabul etmez
Kirar doker, sen sebep oldun der
Sahte bir merhameti vardir. Kolunu bacagini kirar, hastaneye goturur. Bak seni hastaneye getirdim diye ovgu bekler vs vs.

Siz terapistten randevu alin gidin. Bakalim o ne diyecek
Ay Allah korusun siddete kadar yolu var bebekleri düşünerek karar vermem gerekecek önce bir terapist görüyum

Son çıkış burası sanırım bir terapistten randevu alim gelmek zorunda kalsın

Yemin ederim suan annesigilin orda arayıp ağzıma geleni sayıp bırakıp gitmek istiyorum ama üç çocukla ani hareket çok zor aslında tüm özeti yazmışsınız bilmiyorum bende niye hala benimle sevmiyorsa ayrilmak istese onuda anlarım ama bununki çok başka Belkide dediginiz gibi bedava hizmetcilik başka bisey degil
Düzen konu sahibi adamın sevdiği şey siz degilsiniz düzen.Toplumdaki konumu onun önceliği.Evde eş , çocuk,yemek ütülü kıyafet evli çocuklu ADAM olma kriteri.
Eşiniz sizi sevse ,bir an bir durur ben ne yapıyorum der? Sevgi olmayınca,empati ve merhamette olmuyor .Size karşı olumlu duygusu yok .Size karşı olan duygusu ezme, aşağılama, yargılama Kendinizi onun yerine koyun siz sevdiğiniz insana bunları yapar mısınız? Anca sevmediginiz değer vermediginiz onemsemediginiz insanları kirmakta bir sıkıntı görmezsiniz çünkü ne hissettiği umrunuzda olmaz.......

Narsist veya değil, kavgadan negatif enerjiden besleniyor bir şekilde. Teşhisini ancak psikiyatrlar koyar.
Değişmeyeceğini aklınıza koyun bir kere.
Siz asla değişmeyecek bir adamla bir ömür geçirmeye razı mısınız, ona karar verin.
Zaten kavga etsek edemiyoruz kavga etmeme izin vermiyor ki başım ağrıyor sus konuyu kapat deli oluyorum her yolu kapatıyor ama ben ayrilalim da dedim ona da hayır dedi

O
Düzen konu sahibi adamın sevdiği şey siz degilsiniz düzen.Toplumdaki konumu onun önceliği.Evde eş , çocuk,yemek ütülü kıyafet evli çocuklu ADAM olma kriteri.
Eşiniz sizi sevse ,bir an bir durur ben ne yapıyorum der? Sevgi olmayınca,empati ve merhamette olmuyor .Size karşı olumlu duygusu yok .Size karşı olan duygusu ezme, aşağılama, yargılama Kendinizi onun yerine koyun siz sevdiğiniz insana bunları yapar mısınız? Anca sevmediginiz değer vermediginiz onemsemediginiz insanları kirmakta bir sıkıntı görmezsiniz çünkü ne hissettiği umrunuzda olmaz.......
Ay sanırım çok haklısınız tek Sonuç bu ama insan sevmediği biriyle neden durur çok saçma aklım almıyor

1.5 yaşında 3 bebeğe tek başınıza bakiyosunuz ve eşiniz de böyle mi davranıyor.yatsin kalksın size dua etsin,sırf o bebeklere bakmak bile dünyanın en zor şeyi bence.Allah yardımcınız olsun

ayrilalim da dedim ona da hayır dedi
E yani evliliğinizden çıkarı var, niye evet desin ki?
Tüm hizmetleri yapılıyor, evi çiçek gibi, çocuklarına bakılıyor, seks istese var. Niye gitsin?
Eve bir hizmetçi, temizlikçi, bakıcı filan tutmaya kalksa ayda kaçbin tutacak bir hesaplayın. Hepsini bedavaya getiriyor şu an, niye gitsin.

Cunki tüm konular olaylar bebeklerden çıkıyor
kavgalarin çoğu sebebi onun ilgisizligi baslica ama
bir yandan da bebeklere birseyi yapmasam olay çıkıyor
bebeğin ayağı ciplak corap giydirmemisin
hasta Olacak üstünde kazak yok gibi gibi
dusunceli ve iyi baba demem de bu yüzden
ayrica 3 bebekle uğraşıpta birde ondan destek almamak beni deli ediyor
Âhfjk birden bebeklerden detayla bahsetti ben yazdıktan sonra.. ve bunlar üçüz bebe şikayetleri değil

bu adamın yanında yaşayan ölüye dönersiniz :KK43: sevgi yok ilgi yok değer yok. 3 çocukla ayrılmakta zor keşke çocuklardan önce boşansaydınız

Ama bu adam ne güzellikten ne başka birşeyden anlamıyor. Kendi ayaklarınız üstünde duruyorsanız ayrılın arkanıza bakmayın bile. Ayrılamıyorsanız da evde onu yok sayın muhattap olmayın

Valla anlayacağı dilden konuşacaksınız. 3 tane bebek onun pestilini çıkarır, size yeniden aşık eder.
umarim öyle olur ama onun annesi var burda ona bırakırsa diye de korkmuyor değilim

Âhfjk birden bebeklerden detayla bahsetti ben yazdıktan sonra.. ve bunlar üçüz bebe şikayetleri değil
evet ben uydurdum konuları rahatlayın
cidden değişiksiniz detay istediniz diye verdim
zaten benim şikayetlerim bebeklerimle değil kocamla onlarla ilgili yorulduğumu felan mı yazdım ki üzerime geliyorsunuz

X