Bende Hamile Olmak Istiyorum

Bişey Soracam Size Adetlerim Düzenli Olduğuna Göre Yumurtlamam Oluyudur Dimi Ovülasyon Testi Alayim Dedim Bulamadim Cvp Atatrsaniz Sevinirim

Hafta Sonu Oldugu Icin Fazla Giren Olmuyor Siteye
Hafta Ici Calisiyorlar Hafta Sonuda Gezip Kafa Dagitiyorlar

Sen Daha Dur Bebislerin Olunca Ne Yapacagini Sasiracaksin
Biri Anne Ben Bunu Istiyorum Biri Baslayacak Ablama Aldin Bende Isterim Diyecek Ooooooooooo Ooooooooooh Dur Bakalim

Test Almana Gerek Yok Eger 28 Gunde Bi Oluyosun Adetiyin Basladigi Gunden Sayip 13. 14. 15 O Aralarda Yumurtlaman Oluyodur
Birde O Zamanlar Her Sabah Atesini Olc O Zaman Atesi Biraz Yuksek Oluyomus
Birde O Gunlerde Akintin Fazlalasiyo Onu Sen Anlarsi Diger Gunlerden Farkli Oluyor
Anladigin Zaman O Gunleri Bos Gecirmeyin

Adetim çok Düzenli Hiç şaşmiyo Yumurtlama Günlerini Kaçirmiyorum Ateşimi Hiç ölçmedim Ama Yumurtlama Günümden 2 Gün Falan Sonra Biraz Akintim Oldu 2 Gün Falan Sürdü Ama çok Değil Normalde Akintim Olmaz Fazla Bide Kokulu Bi Akinti Ayiptir Sölemesi :) Sizce Yumurtladimmi :))

Sen O Gunleri Bos Gecirme Yeter
Birde Sadece O Gunlerde Degil Hic Belli Olmaz Duzenli Ilskide Onemli
Ben Basta Hap Kullandigim Icin Akintim Fazla Olmuyodu
Hapi Biraktiktan Sonra Adetimden 8 Veya 9 Gun Sonra Sanki Adet Oluyomusum Gibi Islaklik Hissetmeye Basladim Ve Sasirdim Sorunca Dediler Ovulasyon Oluyoosun Dediler
Insan Basina Gelmeyince Bilmiyo

Ewet Bilmiyorum Nasil Bişey Olduğunu Ama Diğer Belirtiler Hiç Yok Adet Düzenli Olunca Yumurtlamada Düzenli Olur Diye Biliyorum Inş Yanilmiyorumdur

Saol Bişy Daha Sorabilirmiyim Yumurtlama Olduğu Halde Hamile Kalamama Gibi Bi Durum Olabilirmi?

Saol Bişy Daha Sorabilirmiyim Yumurtlama Olduğu Halde Hamile Kalamama Gibi Bi Durum Olabilirmi?

evet canım yumurta oluşsa ve düzenli bir şekilde çaklasada gebelik olmayabiliyor onun için biraz daha dene ve olmazsa dk ra danış ve 1 yıllık evli olduğunu söyle yoksa hiç ilgilenmiyorlar yada benim başıma öyle geldi bilmiyorum,eşine ve sana bakılsın hiç bir sorun yoksa zamanını bekle çünkü herşey allah tan unutma...yerimseniben

Bu cok normal bir durum bazi insanlar hemen hamile kalamayabiliyor ama sen yinede bir doktora git iltahap falan varmi bir baktir.Emin olmak icin en azindan rahatlarsin sevgiyle kal

Tşk Ederim Adaynur Ama Doktora Gitmekten Korkuyorum Umarim Bu Korkum Yenerim Bide Daha Erken Diye Gitmek Istemiyorum

X