Bende Hamile Olmak Istiyorum

canim once aramiza hosgeldin yalniz 4 ay cok kisa bir sure bebek icin senelerce bebek isteyip bekleyenler var haline sukret insallah en kisa zamanda oda olur allaha emanet ol

bende hamile kalmak istiyorum...
aşkımın ve benim bi bebişimiz olsun...
3-4 aydır bebek istiyoruz. adetlerim düzensiz. prolaktinim yüksek çıktı. kilom var. yumurtlama günümü bulmak için bu ay ovulasyon testi aldım hergün yapıyorum. 24 gün oldu ama teste göre ben hala yumurtlamadım...
ne yapacağımı şaşırdım artık...:sm_confused:

Bende araniza yeni katildim...yazdiklarinizi okuyordumda sanirim hepimiz ayni dertten muzdaribiz...bende 7 aylik evliyim 3 aydir deniyoruz tutturamadik bir turlu:)neyse Allah'tan umit kesilmez.Yuce Mevlam hepimize isteyen tum ciftlere saglikli sihhatli hayirli evlatlar verir insallah..hamis olanlarin da kucaklarina bebeklerini hayirlisiyla sag saglim almalarini nasip eder insallah...ben de cok istiyorum..hatta her adet donemim yaklastiginda adet belirtileri ile hamis belirtileri kismen ayniymis ya, beni bi gorseniz artik; elimi karnima koyup oksamalar,hani hamislere hersey kokarmis ya, bana da koksun diye kendimi zorlamalar..vb..yani hersey psikolojik...Ama diger arkadaslarin da dedigi gibi kafaya takmamak lazim...ben oyle fazla kafaya takmiyorum da regl gunum gelmesine yakin hani su kocamaaan soru isareti var ya acaba mi? diye kuruntu yapiyorum...Ama eminim hayirlisiyla Insallah Allah'in izni ile bir gun yine regl gunumu beklerken yasadigim tum belirtiler bu kez hamilelik icin olacak insallah...bu duanin aynisini bebis isteyen tum anne adaylari icinde diliyorum..Allah'im sen dualarimizi hayirlisiyla kabul eyle.Amin Insallah..

merhaba arkadaslar ben yeni katiliyorum
benimde sorunum var ben hamile kaliyorum ama birtürlü sonu gelmiyo kucagima alamiyorum ben 5 yillik evliyim bu 5 yil icinda dis gebelik bos gebelik düsük ve tüp bebek yaptirdim ama olmadi halan bekliyoruz allahim yardim etsin sabir versin bizlere cok zor her ay bekliyorum olmuyo tüp bebek yaptirali 8 ay oldu korunmuyoruzda 8 aydan beri olmuyo

banada yazin lütfen icim cok yalniz cok sikiliyorum kendimi kusurlu gibi hissediyorum basaramadim doguramadim diye cok üzülüyorum her ay adet olcam korkusu beni yiyip bitiriyor kimselere belli edemiyorum ama icim aciyo

ben kadinlar kulübüne yeni katiliyorum bilmiyorum yazilarimi okuyomusunuz ben anlamiyorum insallah okursunuz nereye yazmam lazim bu sorunlarimi bilmiyorum umarim dogru yere yaziyorumdur

ben kadinlar kulübüne yeni katiliyorum bilmiyorum yazilarimi okuyomusunuz ben anlamiyorum insallah okursunuz nereye yazmam lazim bu sorunlarimi bilmiyorum umarim dogru yere yaziyorumdur

bizimde tüp bebek denmeleri ve bir dış gebelik sonra tedaviye başlayacakken
kendiliğinden gelen bir mucize... moralini bozma benim bşıma gelmez deme
bol bol dua et zamanı gelince olacaktır emin ol....

ibiaru daha çok erken acele etme evliliğini otutr bünye meselesi bende 3 yıl hap kullandım bıraktığım ay hamile kaldım canım .adetlerin düzgünse takma inşallah olur birde stres yapma olcakmı olmayacakmı diye kendini şartlandırdığın için olmuyor olabilir rahat ol daha evleneli 1 sene bile olmamış bak

X