Bende Hamile Olmak Istiyorum

bence cok stress yapiyosun,kendini rahat birak ve evliliginin tadini cikar bi de bakmissin hamilesin ne guzel olur.ben 7 senelik evliyim.5yasinda bi oglum var.nasil hamile kaldigimida hatrilamiyorum.stress yapma yeter bence.

Tşk Ederim Helen Ewet Haklisiniz Evliliğn Tadinida çikarmak Gerek Ama 8 Ay Oldu Yeter Bence Yani Olsun Istiyorum Aslinda Okadarrda Takmiyorum Hayirlisi Ne Zaman Olursa Kismet Sağlikli Olsunda :)

bence cok stress yapiyosun,kendini rahat birak ve evliliginin tadini cikar bi de bakmissin hamilesin ne guzel olur.ben 7 senelik evliyim.5yasinda bi oglum var.nasil hamile kaldigimida hatrilamiyorum.stress yapma yeter bence.

ASLINDA İLK AYLARDAKİ GİBİ STRES YAPMIYORUM KISMET NEZAMANSA OZAMAN AMA ERKEN OLURSA GÜZEL OLUR yerimseniben

selam ibiaru..
ben 7 yıllık evliyim hep eşim korundu. bebk düşünmedik çünkü öğrenciydik.. 4 aydır korunmuyoruz bide.. bu ay adetim 4 gün geçikti.. tamam oldu heralde dedim.( çok düzenli adet olurum)). 4 gün gidip kan testi yaptırdım. saat 4 te sonucu alacaktım ama almaya gerek kalmadı adet oldum.. :KK43: ben kornmayı bıraktığımdan beri her ay kendimi hamile hissediyorm. korunmadan once adet donemime yakın hisstemediğim herşeyi hissediyorum. tek taraflı kasığım ağrıyo eskiden hiç olmazdı. göğüslerim şiiyo oda eskide hiç olmazdı. nedenini çok merak ediyorum bu değişikliklerin?? allah herkese nasp etsin ama piskolojinizi bozmayın.. rahat olun.. hepinizi öptüm...

merhabalar canim fatos ben bende pek eski sayilmam bu sitede bende cocuk istiyorum 5 senedir olmuyo.ok kafana takma ilk 1 sene olmayisi zaten normal sonrasi allah kerim

Tşk Ederim Kizlar Cvplariniz Için Hayirlisi Bakim Inş Bende Hamişimdir Bugün Adet Olmam Gerek Inş Olmam Saolun Dua Edin Olurmu :))

Insalşlah Hamöilesindir Canim Dualarim Butun Hamis Olmak Siteyenlere Allah Bebegi Olmayan Sabirla Bi R Bebis Nasip Etsin Herseyin Hayirlsii Bende 35 Haftyalik Hamisim Kizlar Sizde Basna Digum Icin Dua Edin Allah Sizlere Yardim Etsin Hayirli Bir Cocuk Nasip Etsnn Allah Elionzi Ve Kucaginizi Bos Biraskmasin Aminnnnnnnnnn

Tşk Ederim Kizlar Cvplariniz Için Hayirlisi Bakim Inş Bende Hamişimdir Bugün Adet Olmam Gerek Inş Olmam Saolun Dua Edin Olurmu :))

Canım inşallah hamilesindir. Dularımız ve kalbimiz seninle ama değilsende umudunu yitirme. Daha çok gençsin. Ama sana söyle tavsiyelerim olur mutlaka yap kesin sonucunu görürsün ben öyle hamile kaldım çünkü.
Bende 1,5 yıldır evliyim ve 1,5 yıldır da sürekli korunuyorduk. Artık bebek yapmak için karar verdiğim ay sana söyleyeceğim tavsiyeleri uygulayarak hamile kaldım. hemde hemen:)
-Kadın ve erkeklerin bazal vucüt ısısı hamile kalmak için çok önemli ve bunun içinde en uygun saat sabah saatleri(biz sabahları yapıyorduk)
-yumusrtlama günlerinin 12.14. ve 16. günlerinde ilişkiye gir
- günaşırı ilişkiye girmemde fayda var. Biliyorsun spermin kaliteside çok önemli. Spermler ancak kendini 48 saatte yeniliyebiliyormuş :KK66:
- İlişki posizyonu olarak diz dirsek posizyonu tercih et derim :eek:
- ve muhakkak ilişkiden sonra ayaklarını yüksek bi yerde (mesela duvara dayayabilirsin) en az 15 dk dik ve sakın ayağa kalkma...
- ve unutmadan ilişki sırasında belinin altına ince bir yastık koyarsan da faydası oluyormuş( ben böyle yapmadım ama istersen sen denersin)

çok mu açık anlattım bazı seyleri bilmiyorum ama denemende fayda vardır bundan emin ola.s

canım benimde bebişim olmuyo ama seninki erkenmiş olur inş.bebişin hayırlı haberlerini bekliyorum ben 1,5 yıllık evliyim fakat esimin işi nedeniyle esimi toplam 7 ay görmüşüm dür ama senin içinde dua edicem hayırlı mutlu haberlerini bekliyorum

merhaba arkadaşlar bende yeni katıldım aranıza çok güzel bir site bu... umarım birlikte güzel vakit geçiririz.. bende 1 buçuk senelik evliyim artık bende anne olmak istiyorum 3 ay önce korunmayı bıraktık doktora gittim butün gerekli muayeneler yapıldı 2 aydır uğraşıyoruzz umarım en kısa zamanda istediğime ulaşırım daha çok erken tabi ama Allah kimseyi uğraştırmasın isteyen herkese versinkaydirigubbakcemile3

Ordamisin Buraya Yeni üye Oldum Uzun Zamandir Yazilarinizi Okuyodum çok Hoşuma Gitti Herkes Ayni Duygulari Yaşayip Ayni şeyleri Istiyor Inş Herkes Dileğine Kavuşur

bende 5 aylık evliyim ve 4 aydır korunmuyorum senağlama tık yok hala senağlama

tatlım daha yeni evlisin :emir_bebek:acele etme ben 1 yıl korunmadım olmamıştı sadece önce 7 ay korundum... :emir_bebek:bende senin gibi endişelenmiştm kafana takma bişeyleri akışına bırak ben öyle denedim kaydirigubbakcemiletakmadım ve sonra hamile kaldım ve şuan gün sayıyorz darısı tüm isteyenlere herkese versin rabbim inşallah..... hiç üzülme daha erken olur bide psikolojik bişi taktıkça olmuyo..-tatlicadiarzu-gamyoncuiremsu. güzelimkaydirigubbakcemile5

güzelim çok erken ve vucut hamilelik öncesi kendini alıştırıyomuş kısmet ne zaman sa o zmn olur inş.bende çok sabırsızdın bende 6 aylık evliyım bebişim ayın 9 unda 3 ay lık olacak.çok erken endişelenmen yersiz sadece düşünme aklını başka şeylere ver bak nasıl oluyor.allahın izniyle...:1hug:

bende evlendim evleneli isitiyorum ama allah istemedikten sonra olmuyo işte önemli olan çok kafaya takmamak umudunu yitirmemek herşeyin hayırlısı bu arada ben 6 aylık evliyim o kdar çok istiorumki bi bebeim olsun bebek odası yapim die çok istiyorum hayırlısı şu mübarek aylarda rabbim kabul eder umarım dualarımızı

tatlım daha yeni evlisin :emir_bebek:acele etme ben 1 yıl korunmadım olmamıştı sadece önce 7 ay korundum... :emir_bebek:bende senin gibi endişelenmiştm kafana takma bişeyleri akışına bırak ben öyle denedim kaydirigubbakcemiletakmadım ve sonra hamile kaldım ve şuan gün sayıyorz darısı tüm isteyenlere herkese versin rabbim inşallah..... hiç üzülme daha erken olur bide psikolojik bişi taktıkça olmuyo..-tatlicadiarzu-gamyoncuiremsu. güzelimkaydirigubbakcemile5

ama ben burdaki arkadaşlar gibi takılmıyorumki buna...hiç kasmıyorum kendimi sadece adetim yaklaşınca acabı diyorum merak ediyorum ama onun öncesinde öle ateş ölçmeler falanlar filanlar...hiç uğraşmıyorum acaba benimkide uğraşmıyorum diemi olmuyo kaydirigubbakcemile3

güzelim çok erken ve vucut hamilelik öncesi kendini alıştırıyomuş kısmet ne zaman sa o zmn olur inş.bende çok sabırsızdın bende 6 aylık evliyım bebişim ayın 9 unda 3 ay lık olacak.çok erken endişelenmen yersiz sadece düşünme aklını başka şeylere ver bak nasıl oluyor.allahın izniyle...:1hug:

ama zaten çok düşünmüyorumki ben ...sadece dün fark ettim hatta eşimin arkadaşlarına gittik yeni bebekleri var o eve geldikten sonra dediki bide bizim bebeğimiz olsa süper olur die...o zaman fark ettimki biz 4 aydır zaten korunmuyoruz...eşimde takılma olur dio ama ne bilim baksanıza herkes panik yapmış durumda acaba benimdemi olmayacak die korktum birden :KK43:

LÜTFEN BANADA YAZIN YENİYİM BURDA KİMSE SLM VERMİYO ÜZÜLÜYORUM :1no2:

slm canım adana gorunce hemen yazayım dedım hemserıme bende adanalıyım ve senın gıbı bebek ıstıyorum yılbasında bırtane kaybettım
bıraz korunduk 3 aydırda beklıyorum bakalım hayırlısı olsun

X