Beni hemen sildi! cok kötüyüm.

ya arkadaslar bi cıkarken teli elinden düsmeyen whatsapptan cıkmayan adamın simdi teli kapalı ve whatsappa günde bir bakıyor ben yolunu gozlerken o tek bağımız olan telefondan kacıyor simdi bu iyiye mi isaret kötüye mi yani hala düsünüyor mu beni seviyor mu bana kırgın mı yoksa tüm yolları kapatıp benden kacıp sogumamı mı istiyo yada dedigi gbi yeni hat mı aldı naptı baska kız mı var offf :KK43:(

ama sinirinden o an tamam dememis olabilir simdi nerde bu adam anlamıyorum. 3 gün once yalvardım yakardım geri cekildim hoscakal deyip. ama unutamıom cok seviom hattını kırıp yeni aldıysa cok üzülürüm biterim bulamam onu ya

Konuyu okudum ama yorumların hepsini okuyamadım.
Bence burda sen hatalısın. Görüşmeni istemediği, cevap yazma dediği kişiye bir kızgınlık uğruna gidip yazmamalıydın. Gururunu incitmişsin. Yani onun yerinde ben olsam bende çok incinirdim. Bir inat uğruna gemileri yakmak çok saçma. Erkek arkadaşının karakterini bilemem. Belki bu konuda tavrı net olan bir insandır. Affedemiyordur, gerçekten bitirmiştir. Değer yargıları ile alakalı bir şey. Ben olsam affedebilirdim. Ama onun yapısı el vermiyor olabilir. Tabi yalvarmalarının onun kaçmasında etkisi büyük. Kaçan kovalanır durumu ne yazık ki çok doğru.

Son düzenleme:
kaçan kovalanır ama ben onu seviyorum o da beni seviyosa afftmese bile bi konuşsak cok mu sey istiyorum of ya teli kapalı umarım hattını degismemistir :KK43:( onu beklemek o kadar zor ki o ise acısını resmen yansıtmıyor ben telin basında nobet tutuyorum cok mutsuzum kendimi affettirmek degil evet değer meselesi ama benimle konusmasını istiyorum kaçmasın benden yaa

Son düzenleme:
kızlar merhaba. ben 20 yasındayım. 2 ay once biriyle tanıstım. inanın sanki ruh esim diyebilirim. ben icine kapanık bi insanım cünkü kimseyi sevemiyorum ve herkesle bi fikir ayrılıgım oluyor bi tartısma cıkıyor. düsüncelerim gercekten anormal sekilde farklı. fakat bu erkek tam benim sevdigim biri. o da bana diyordu ruh esim benim diye. iyiki tanımısım seni diye. ben iliskilere supheyle yaklasırım erkeklere temkinli yaklasırım mesela hemen güvenmem her dedigine inanmam. sevgilim bunu sezer ve bana kızardı. beni baskalarıyla karıstırma derdi. bana hayatımın askı derdi. su ana kadar hicbi sevgilisine demedigi kelimeymis bu. ben onun sonuymusum. benden sonrası olmamalıymıs. benim icin her seyden vazgecermis. cidden de bazı seylerden vazgecirdim onu. beni sevdigine inanıyordum gercekten. cok guzel seyler yasadık, konustuk. cok kısa bi sure ama sanki onu yıllardır bekliyordum o da beni yıllardır tanıyor gibiydi. ben derdim askım ilerde nolcagı belli olmaz, bu kadar guzel seyler soyleme bana diye cünkü seni asla bırakmam ve buna garanti veririm demisti bana. ben veremedim bana kızdı. cunku biz herseyi paylasalım her seyi yapalım istiyordu. ben ise ayrılık olur uzuluruz diye geri tuttum kendimi. tabiki arada kavgalar oldu. cogunluk benim hatamdı kahretsin beni yaa.. her seyi abartır cocuga sanki adam öldürdü gibi kızardım. cok kahve icerdi, azaltması icin ugrastım birkac günde bir icmeye basladı. her defasında icmek icin benden izin alırdı. yine bi gün izin aldı verdim. bitirdi bi tane daha istedi olmaz dedim. o hadi dedi ben hayır dedim inat inat derken gitti icti.. ben kendimi degersiz hissettim o an. bagırdım cagırdım 4 gün küs kaldık. özledim yazdım ona. konustk barıstık. hata bende bir bardak onu öldürmezdi ama o da icmese olurdu hic degmedi küs kalmaya. bunun gibi sacma kıskanclıklar ve sacma kavgalar oldu.. hep kendimi haklı cıkardım o alttan aldı.. en son yine bi kavga oldu. o bana bi saka yaptı ama kötü bi tarafa cekilecek cinstendi ve ben ona cok kızdım. bana sarkan ve askımın kızdıgı bi cocuk vardı, bana mesaj atmıstı sınav günlerini sölermisin die. bana cvp yazma dedi askım. yazmadım. ama bu sakaya cok kızdım ve cocuga cvp yazdım ve askım delirdi. yazma bana git onla konus!! falan filan gitti bu. whatsapptan konusuyoduk ve msjlarım gitmedi ya engelledi ya interneti kapattı. sonra ben de cıkıstım msjdan yazdım bu sefer senin kıskanclık krizlerinle ugrasamam!! dedim ve ben kızınca cok agır yazarım ve askım da kavga etmek istemez ve hep susar ve kacar. ozellikle o haklıysa susar eger sucluysa pesimden kosar yani.. neyse ben ertesi gün sonra hatamı anladım. whatsapptan smsten mesajlar attım hergün hergün 5 gün boyunca attım. telle aradım ozur dilerim nolur affet dedim. bilmiyorum dedi bana. sonra yine aradım, memlekete gidiyodu arabadaydı. ben seni ararım canın sıkılmaz dedim. yok arama zaten dedi. istemiyo musun dedim. istemiyorm dedi. peki rahatsz etmem dedim kapattım. sonra dayanamadım msj attım aradım ve cvp alamadım. yalvardım sonra. son kez konusalım dedim. konuscak bisi yok dedi. nolur bi veda edelim bari dedim beni hemen nasıl silersin lütfen son bi iyilik yap bana seni unutamam dedim. yalvarıslarımı sadece okudu. aramalarımı acmadı. sadece arada sunları yazdı, ben seni sildim artık yazma bana ben de yazmicam. malesef cok gec artık. yazdı sonra ben yatak dösek aglıyorum msjlar yagdırıyorum nolur bisiler yaz bana hakaretler et hic yoksa hattını kır at yoksa dayanamam ben dedim. sevmiyorum seni hattımı kırıcam dedi. telini kapattı sabah tüm mesajlarım iletilmis. sonra ben bi tamam rahatsız etmicem hoscakal mesajı attım. 2 günden beridir msj atmıom o da atmıo. küseli 1 hafta oldu ve benim istahım yok moralim yok aglıyorum cok kötüyüm cok seviyorum onu. tek merak ettigim nasıl beni kolayca sildi ve insan bi kac kelime ederdi yani arkadaslar acaba yalvarmalarım onu sımartıp geri cekilmesine mi yol actı yoksa benden birdenbire soguyup kafasından sildi mi neler oldu nolur hic aranızda yasayan var mı bole delice severken ve vaatler verip giden ve sizce geri döner mi? ne yapmalıyım? hata bende pesinden kosmalı mıyım? bi de diyorum ya sevmiyosa o zaman kalbinde sıgıntı gibi yasamak da istemem. bilemiyorum nolur yardm edin o benim ruh esim 2 aydır boylesine kimseye baglanmadm kmse icin vazgecmedim. o derdi benim icin askta gurur olmaz diye ama cok inatcıdır, tıpkı benim gibi.. bana derdi ki bi gün gidersen senin pesinden kosardım dedi filan.. seytan diyo seviyodur seni bırakma pesini. bi yandan gururu ayaklar altına serdim cok aciz hissediyrum kendimi. ben yatakta deli gibi aglarken nasıl arkasını dönüp gitti?? nolur bana mantıgınızla kalbinizle bi cevap verin

Bu ne ya çocuk kendini bulunmaz hint kumaşı sanacak, sana tavsiyem geride bırak onu. İlişkiniz biraz garipmiş açıkçası sevgilim benden kahve içebilir miyim diye izin almaya kalksa ağzına vururdum az erkek ol diye, bu da benim sertliğimden kaynaklanan bişey mesela kendime karışılmasını istemem karışmam da böyle durumlara ama işte ilişkinizi tam olarak tanımlayamadığım için pek bişi diyemiyorum.. Ama bence git tek başına bi komedi filmine, mısırını kolanı al ooh , alışveriş yapmasan bile git vitrinlere,mağazalara bak dağıt kafanı ve telefnodan uzak duuuur..

Bu ne ya çocuk kendini bulunmaz hint kumaşı sanacak, sana tavsiyem geride bırak onu. İlişkiniz biraz garipmiş açıkçası sevgilim benden kahve içebilir miyim diye izin almaya kalksa ağzına vururdum az erkek ol diye, bu da benim sertliğimden kaynaklanan bişey mesela kendime karışılmasını istemem karışmam da böyle durumlara ama işte ilişkinizi tam olarak tanımlayamadığım için pek bişi diyemiyorum.. Ama bence git tek başına bi komedi filmine, mısırını kolanı al ooh , alışveriş yapmasan bile git vitrinlere,mağazalara bak dağıt kafanı ve telefnodan uzak duuuur..

ya olmuyo hani tamam kafa dagıtırım aslında biraz sakinim iyi günlerimizi düsünmedikce kendimi daha iyi hissediyorum.. su an tek istedigim sey, son kez konusmak.. cünkü kafamda sorular var neden bitirmek istiyor? hala emin degilim. sevmiyor mu? yoksa hala gururu mu incinmis kırılmıs mı ne oldu da kesitirip atıyor benden kacıyor bunu ogrenmek istiyorum.. ve en son kendimi o kadar aciz duruma düsürdüm ki.. erkekler aciz kızları sevmezler güclü ve zor kızları severler ve ben de ona aciz olmadıgmı gostermek istiyorum bu msjla da olmuyo en azından telde konusalm ama teli kapalı off

ya olmuyo hani tamam kafa dagıtırım aslında biraz sakinim iyi günlerimizi düsünmedikce kendimi daha iyi hissediyorum.. su an tek istedigim sey, son kez konusmak.. cünkü kafamda sorular var neden bitirmek istiyor? hala emin degilim. sevmiyor mu? yoksa hala gururu mu incinmis kırılmıs mı ne oldu da kesitirip atıyor benden kacıyor bunu ogrenmek istiyorum.. ve en son kendimi o kadar aciz duruma düsürdüm ki.. erkekler aciz kızları sevmezler güclü ve zor kızları severler ve ben de ona aciz olmadıgmı gostermek istiyorum bu msjla da olmuyo en azından telde konusalm ama teli kapalı off

buradan ne kadar anlasılıyor bilmiyorum ama konusmak istersen ozel mesaj atabilirsin bu siteden nasl oluyo bilmiyom yardımcı olabileceğimi düsünüyorum acıkcası

buradan ne kadar anlasılıyor bilmiyorum ama konusmak istersen ozel mesaj atabilirsin bu siteden nasl oluyo bilmiyom yardımcı olabileceğimi düsünüyorum acıkcası

ya mesaj sayınız yetersiz oldugu icin pm atamıo olabilirsiniz.. cidden dertlescek biri varsa mesaj atabilirim :KK43:( hala kafamda sorular var off

askini cok uc noktalarda yasayan ve cok büyük laflar eden erkekler nedense ugruna ölebilecegi, onun icin herseyi göze aldigi kizlari 24 saat icinde silebiliyorlar. Bu büyük konusmalar asktan degildir zaten emin ol. üzgünüm ama ben seni sevdigine inanmiyorum :/

arkadaşlar geçen gün ne oldu tahmin edemezseniz. mesaj attı ! aynen şöyle;
- doğum günün kutlu olsun.
- yanlış oldu galiba.
-bugün değil miydi doğum günün?
- dalga mı geçiyorsun?
- unut gitsin.
- unuttum zaten :KK66: numarayı sil ve bir daha mesaj atma.
arkadaşlar sonra da bir daha mesaj atmadı. doğum günüm falan değildi. sizce tepkim fazla mı olmuş? barışmak istemiyorum zaten tam tersi, içimi döküp onu pişman etmek istiyordum ama anca bu kadar yazıştık :mad:

Bencede cok degisik biriymissin 5 yasinda mi o cocuk kahve izni falablar filanlar uyarirsin bi kac defa yada arada dillendirirsin ama cocuk bakicisi gbi davranip triplere girmeler olsun diger konudaki sacma dacranislarin olsun hani cocuk sinirlarini zorlamis zaten ve bunlarin ustune bu kadar yapişkan tavir icersinde olman ayri bi karin agrisi rahat birak bence

Bencede cok degisik biriymissin 5 yasinda mi o cocuk kahve izni falablar filanlar uyarirsin bi kac defa yada arada dillendirirsin ama cocuk bakicisi gbi davranip triplere girmeler olsun diger konudaki sacma dacranislarin olsun hani cocuk sinirlarini zorlamis zaten ve bunlarin ustune bu kadar yapişkan tavir icersinde olman ayri bi karin agrisi rahat birak bence yazmis zaten ama iliskide gelecek yok dalavereyede gerek yok

Kahve içerken izin mi istiyordu Buda sevginin başka hali heralde haketmişsin hemde fazlasıyla sen böyle yaparsan ancak iki ay sürermiş zaten hem hatalısın hemde kaprislisin yorarsın sevdiklerini kimse bulunmaz Hint kumaşı değil sonuçta ..

Tatlım mesajlar atarak onu arayarak gururunu cıgneyıp zaten kalbınle hareket etmıssın. Pısmanlık duyma sen yapman gerekenı yaptın. Ama o seytana uyma daha fazla mesaj atıp gıtme ustune. elbet gerı gelecektır zaten senı kıskanmıs. ama ılıskınıze dıkkat edın cok sacma seylerden tartısmısınız yapmayın yanı hırpalamayın ılıskınızı. Agla yatakta ne bılıyımm dusta agla balkonda agla dısarda agla ama o bılmesın bırden sesın kesılınce hemen donsun acaba bıttı mı onun ıcın dıye. whatsapp durumuna falan da onunla alakalı seyler yazma yazıyosan. ben donucegını dusunuyorum tecrubelerıme dayanaraktan ama hata etmıssın tatlım onu bıdaha aynılarını yapmıcagına ınandırman gerekıyor dayanma suresı 1 ay falan olur en fazla herhalde. suan net bısey soyleyemıyorum ama sevgını gosterıp savasman guzel olmus. bunlar onun kulagına kupe suanda. sen elınden gelenı yaptın ve kenara cekılıp ızleme zamanın canım . oyalanıcak bıseyler bul kendıne :)

Kızlar yaklasık bir hafta once yazdı.. Bayağı konuşup tartıştık, özlemiş sözde, öylesine yazmış mesaj. Ama ben sürekli tersledim, inanmıyorum sana dedim. İki gün önce kesti mesaj atmayı. Yine aklımı çelip gitti halbuki hiçbir sey hissetmiyodum ama ben de özlediğimi hissettim ve suan yazsın istiyorum bildiğiniz :KK43: tersledim tabi, yazar mı sizce. Ne yapacağımı bilemedim ki. : (

X