Gelinlik Ayakkabısı benim gelin ayakkabılarım:)

em4561 canım modeller gerçekten çok güzelmiş.
Bende bakıyorum artık nasılsa modeli belli ..
ee Gelinlik altına zaten başka farklı bişey olmaz güzel seçim

modeli güzelmiş canım ama önü kapalı olsa daha şık olur gibi geliyor, güle güle giyin.
benim de pazartesiye kadar almam lazım prova için ölçü alacaklar

teşekkürler canım yaz die böylesini aldık.kapalı modelde beğendim ama onun topuğu kısaydı

çok güzelmiş güle güle mutlulukla giy inşallah.
biraz evde giyde ayağın alışsın canım.

bende divum yazıyo ayakkabının içine burdada var diye düşünürken trabzonda yaşadığını gördüm:)
Allah mutlulukla giymeyi nasip etsin.
bende temmuzda giyecem Allah'ın izniyle:)

kibar bi ayakkabı
Mutlulukla giy inşallah

teşekkürler arkadaşım

çok güzelmiş güle güle mutlulukla giy inşallah.
biraz evde giyde ayağın alışsın canım.

evet canım.içine kalıp soktum öle beklio teşekkür ederim

bende divum yazıyo ayakkabının içine burdada var diye düşünürken trabzonda yaşadığını gördüm:)
Allah mutlulukla giymeyi nasip etsin.
bende temmuzda giyecem Allah'ın izniyle:)

ooo hemşo sayılırız gerçi ben manisalıyım ama trabzona gelin geldim. ayakkabıları bahar kunduradan aldık. fazla bakmadık. alıverdik.. düğünlerimiz de aynı zamanda gelinliğin nerde yapılıo canım

güle güle giyin ama ben gelinliğin altına açık burunlu ayakkabıyı hiç yakıştıramıyorum.gelinin parmakları çıkıyor.külotlu çorabın dikiş yeri görünüyor.bence gelinlik ayakkabısı burnu kapalı olmalı.

teşekkürler canım ama ben çorap giymeyi hiç düşünmedim. giyermiyim acaba

o zaman ayaklarını alaıştır önceden evde hep giy.o gün vurmasın.yazın olacaksa düğün çorap giymezsen bacak araların terler sıkıntı olur derim ama.bilmem ki.

evet yazın olucak canım ama çorap da yakmaz mı nişanda da giymedim çorap

teşekkürler arkadaşım

evet canım.içine kalıp soktum öle beklio teşekkür ederim

ooo hemşo sayılırız gerçi ben manisalıyım ama trabzona gelin geldim. ayakkabıları bahar kunduradan aldık. fazla bakmadık. alıverdik.. düğünlerimiz de aynı zamanda gelinliğin nerde yapılıo canım

aaa öylemi hoşgeldin diyeyim ozaman. inşallah beğenirsin buraları.
gelinliğime daha başlamadık. nisanda başlayacaz. şimdilik zarif gelinlikde yaptırmayı düşünüyoruz.
seninki nerde yapılıyo.
düğün nerde olacak ay ne çok soru sordum:)

sonrada kullanabileceğin bir model çok hoşmuş hayırlı olsun şimdiden..

aaa öylemi hoşgeldin diyeyim ozaman. inşallah beğenirsin buraları.
gelinliğime daha başlamadık. nisanda başlayacaz. şimdilik zarif gelinlikde yaptırmayı düşünüyoruz.
seninki nerde yapılıyo.
düğün nerde olacak ay ne çok soru sordum:)

biz başladık canım zarif gelinlikte dikilio. valla çok fikrimiz yoktu ama gezdik baktık en iyisi oydu. can modaevi de iidi ama pahalı. düğün manisada bizim. trabzonda zorlu otel de tek nikah olucak. senin ki nerde çok bilemem ama olsun

sonrada kullanabileceğin bir model çok hoşmuş hayırlı olsun şimdiden..

teşekkür ederim. inşallah kullanılır içim yanar yoksa

X