Eşimin öfke patlamaları

Karısına hakaretler eden bir herif ortada iken işi naza , yuvaya bağlayan birinin kocasının da ailesinin de kalitesi az çok bellidir de oradan tahmin ettim diyelim. Okuyanlar kim geveze anlamışlar zaten rahat ol sen. 😅
Tamam en mükemmel sensin. En kaliteli sensin.

Tamam en mükemmel sensin. En kaliteli sensin.
" insan gibi davranmak-davranilmak" için kaliteli ve mükemmel olmaya gerek yok ki güzel bacım...Hickimse ama hiçkimse, gerekçesi ne olursa olsun, sana bagiramaz, hakaret veya küfür edemez, vuramaz....Yapan da bedelini öder, bunları hoş görmek,sineye çekmek, alttan almak zorunda değilsin...Sen mükemmel değil , "insan" olduğun için değerlisin....Mamafih evdeki evcil hayvana, damdaki inege bile saygıyla sevgiyle yaklasmazsan, canını yakarsan tepkisini veriyor, Ordan pay biç kendine, hakediyor musun bunları?

Son düzenleme:
Zerre alakası yok. Bunları normalleştirmeyin diyorum o kadar. 23 yaşındasınız sanırım.
Çok üzüldüm ben bissu, sadece mükemmel ve ayrıcalıklı olanların şiddete maruz kalmadığını,onlar disinda bütün kadinlarin bunu hoş karşılaması, katlanması gerektiğini zannediyor. Yaşını da duyunca içim iyice kıyıldı....Ne hayatlar var yarab.

Zerre alakası yok. Bunları normalleştirmeyin diyorum o kadar. 23 yaşındasınız sanırım.
Sen yaşa takılma ablam ben çok gördüm geçirdim saydam dağ yıkılır. Herkesin kendi fikri bunlari çekebilen yada hayatı böyle olan da var olmayan da.

Çok üzüldüm ben bissu, sadece mükemmel ve ayrıcalıklı olanların şiddete maruz kalmadığını,onlar disinda bütün kadinlarin bunu hoş karşılaması, katlanması gerektiğini zannediyor. Yaşını da duyunca içim iyice kıyıldı....Ne hayatlar var
Haklısın Piraye. Bilmiyorum insanlar neler yaşıyor da normallestiriyorlar.
Yorulmuyorsun da. Bu sürede mermeri oysan hafiften bir şekil vermiştin. Ne de güzel olurdu.
Bayadir yoktum antrenman yapıyorum sen daha dur. 😅

Sen yaşa takılma ablam ben çok gördüm geçirdim saydam dağ yıkılır. Herkesin kendi fikri bunlari çekebilen yada hayatı böyle olan da var olmayan da.
Gördüm geçirdim sanıyorsun o kadar. Senin gördüğün sandığın kadar benim yaşadığım var merak etme.

Canım narsistlerin elle tutulur bi iki özelliği olur cok da boş teneke gibi olmaz altları. Kendileri abartirlar kendilerini o ayri. Seninki ise dupeduz su katilmamis ahmak. Her konuda sinifta kalio. Heralde yatak odasinda iyi diyecem ama agzi bu kadar zirvalayan biri icin pek ihtimal dahilinde degil o da.
Kendisini çok mükemmel görüyor. Mesela genelde din ve politika konuları veya yemek konusunda ben ona bin bir türlü ispatta sunsam o hala o yanlış benim bildiğim doğru diyebiliyor. Bazen çok nadir sıkışıyor kabul ediyor. Narsist mi bilmiyorum ama sadece öyle düşünüyorum. Cinsel konuda bir sorunumuz yok. İlk gün ki heyecan hep vardı. İlk zamanlar bazı tabuları vardı. Gecelik giyinmemi istemezdi. Günah giyme derdi. Evde açık giyinmeme falan kızıyordu. İstemiyordu. Süslenme bile diyordu. Yatakta bile ayıp günah deyip üst üste benimle sevişiyordu. Ama zamanla onları aştık. Hep konuştum. Karı koca arasında ayıp günah olmaz. Hem evde öyle giyinmeyi ben kendim seviyorum sadece senin için yapmıyorum. Evimiz bizim özelimiz mahremimiz diye.

Bunlar çok ağır ithamlar Allah yardımcınız olsun buda sizin sınavınız olmus destek almasını sağlayın bence bosanmak kestirip atmayın evlilikte bazen böyle uçurumlar oluyor ama siz elinizden geleni yapın olmuyorsa bırakın kendi haline ama boşanmayı en en son care olarak düşünün birde cınsel hayatınız nasıl bakin oda etkiler bu öfke patlamalarıni
Hem de nası bir sınav artık kendisi bile benim gibi bir belayı aldın istersen bırak diyebiliyor. Gerçekten öyle diyince ayrılalım dedim ama ciddi değilmiş tabi. Tüm gücümü eşim için bile olsa asla harcayamam. Ama oluruna bakıp gerekeni yapacağım. Gerisi sadece onun emeğine çabasına kalmış artık. Cinsel hayatımız gayet güzel. Ama sorarsanız orada bile onu zamanla yontmak zorunda kaldım 😒

Hem de nası bir sınav artık kendisi bile benim gibi bir belayı aldın istersen bırak diyebiliyor. Gerçekten öyle diyince ayrılalım dedim ama ciddi değilmiş tabi. Tüm gücümü eşim için bile olsa asla harcayamam. Ama oluruna bakıp gerekeni yapacağım. Gerisi sadece onun emeğine çabasına kalmış artık. Cinsel hayatımız gayet güzel. Ama sorarsanız orada bile onu zamanla yontmak zorunda kaldım 😒
Bir süre izleyin bekleyin acele bir karar vermeyin eğer böle hakaret ve saygısızlık lari devam ederse annenizin evine gitmeyi düşündüğünüzü söyleyin bosanmak demeyin yavas yavas uzaklaştiginizi gösterin üzerine düşmeyin burda evet ne kadar yorucu yıpratıcı ezici olsada eşiniz olarak ona destek olun ama belli etmeyin sessiz kalın derim erkekler biz gibi ilgi gösterince anlamıyor onları kendi hallerine salmak gerekiyor ama kendinize hakaret ettirmeyin bu şekilde davranman beni çok üzüyor diyin suçlayıcı davranmayın anlamayacaktir

Kendisini çok mükemmel görüyor. Mesela genelde din ve politika konuları veya yemek konusunda ben ona bin bir türlü ispatta sunsam o hala o yanlış benim bildiğim doğru diyebiliyor. Bazen çok nadir sıkışıyor kabul ediyor. Narsist mi bilmiyorum ama sadece öyle düşünüyorum. Cinsel konuda bir sorunumuz yok. İlk gün ki heyecan hep vardı. İlk zamanlar bazı tabuları vardı. Gecelik giyinmemi istemezdi. Günah giyme derdi. Evde açık giyinmeme falan kızıyordu. İstemiyordu. Süslenme bile diyordu. Yatakta bile ayıp günah deyip üst üste benimle sevişiyordu. Ama zamanla onları aştık. Hep konuştum. Karı koca arasında ayıp günah olmaz. Hem evde öyle giyinmeyi ben kendim seviyorum sadece senin için yapmıyorum. Evimiz bizim özelimiz mahremimiz diye.
Gecelik giymek günah mı diyor?😮 Sevişirken ayıp günah diye mi inliyor? 😲Bacım tek sorununuz öfke problemi filan değil bence, çok ciddi başka konular da var sanki???

Gecelik giymek günah mı diyor?😮 Sevişirken ayıp günah diye mi inliyor? 😲Bacım tek sorununuz öfke problemi filan değil bence, çok ciddi başka konular da var sanki???
Her açıdan anormal bir herif.
Burada kocası buna benzeyen bir arkadaş vardı. Boşanmıştı o da en sonunda.

Allah için saysana 🤣 ben saydam ağzın acik kalir
6 yaşımdan beri öz abimden taciz ve şiddet gördüm. Abim ve ablam bipolar ve şizofreni deli hastanesi sabikalilar. Babam öldü olası ickiciydi oldu gitti tanımam etmem. Annem 3 sene önce kanserden öldü. Üniversite zamanında 3 kere tecavüze uğradım. Ailemden kaçıp arkadaşıma sigindigimda maddeye alistirildim. Annemin miras bıraktığı parayı sağlıklı olan ablam el koyup kendine ev aldı şuan ki eşim ile henüz sevgiliyken ben sokaklarda kalırken yanımda durdu annesi bana evini açtı. Bunlar kısa bir özet... Dediğim gibi yaşa takılma

Evet öyle diyordu bana çıplak uyuma gecelikte yatma diyordu. Annesini bacılarını hep kapalı görüyor ya beni de öyle bekledi. Ama dedim onlar da eşlerinin yanında öyleler. Biraz değişik biri işte. Bunları aştık. Zamanla düzelttim ama bu öfke sorunu çözülmüyor

Anlattığım üzere çok şey yaşamış insanlar için küfür çıt kırıldım insanların aman aman dediği şeyler. Ne hayatlar var halimize şükür edin .
İnsanin öz saygısını çitkirildim olarak görmeniz bile ne kadar ozsaygidan yoksun olduğunuzun kanıtı. İnsanca ve insan gibi yaşıyorum diye ekstra sukredecek değilim. Sizi de görüyoruz şükür ede ede neleri normal görür olmuşsunuz. Yazık halinize.

X