Eşimin öfke patlamaları

Kocanız sizi savunuyorsa sizi seviyordur. Kayınvalideniz olacak o melun dan bahsetmek dahi istemiyorum. Biraz zaman tanıyın lütfen. Ama o kayinvalideyi yerinizde olsam bı güzel benzetirdim.🤣🤣
Görüşmüyorum gitmiyorum. Eşime de diyorum çok istiyorlarsa onlar gelsinler. Onlar da gelmiyorlar zaten. İşte herkesin annesi kendine melekte yine de insan annesinin olumsuz bazı özelliklerini de bilir. Yalan söyleyemem. Beni onlara karşı korudu. Yeni evlenmiştik. Beni kv ye bıraktı eşim bir gün. Baktım benimle konuşmuyor. Başka işlerle uğraşıyor. Bende eşime dedim annen benimle konuşmuyor gel beni al yoksa ben çıkıp gidicem diye. Geldi hemen annesine sordu yok bişey oğlum dedi eşime. Konu da ne söylim hemen üvey kızıma ders çalış yoksa babana söylerim demişim. Ben torununu oğluna şikayet etmişim. 2 günde hemen üvey anne olmuşum. Konu bu. Eşim de dedi madem karımı istemiyorsunuz bende sizi istemiyorum hadi kalk gidiyoruz dedi Bana annesine de benim eşim kızımı asla bir kez şikayet etmedi asıl şikayet efen halası yani senin kızın. Git kendi kızına küs o zaman dedi. Yani böyle şeyler yaşandı bir kaç kez. O da hemen oğlumu bize düşman ettin falan dedi bana bende eşime annesinin yanında dedim istersen ayrılalım istersen annenle kal ben aranıza girmem diye. Kv dem heh işte böyle ol dedi. Eşim de benim eşimdir isteseniz de bu istemeseniz de demişti. Yani onlar biz senin karını sevmiyoruz isteniyoruz diyemezler açıkça ona karşı beni kötüleyemezler buna izin vermez eşim. Ama tabi alttan alttan az yapmadılar. O yüzden uzak duruyorum

Görüşmüyorum gitmiyorum. Eşime de diyorum çok istiyorlarsa onlar gelsinler. Onlar da gelmiyorlar zaten. İşte herkesin annesi kendine melekte yine de insan annesinin olumsuz bazı özelliklerini de bilir. Yalan söyleyemem. Beni onlara karşı korudu. Yeni evlenmiştik. Beni kv ye bıraktı eşim bir gün. Baktım benimle konuşmuyor. Başka işlerle uğraşıyor. Bende eşime dedim annen benimle konuşmuyor gel beni al yoksa ben çıkıp gidicem diye. Geldi hemen annesine sordu yok bişey oğlum dedi eşime. Konu da ne söylim hemen üvey kızıma ders çalış yoksa babana söylerim demişim. Ben torununu oğluna şikayet etmişim. 2 günde hemen üvey anne olmuşum. Konu bu. Eşim de dedi madem karımı istemiyorsunuz bende sizi istemiyorum hadi kalk gidiyoruz dedi Bana annesine de benim eşim kızımı asla bir kez şikayet etmedi asıl şikayet efen halası yani senin kızın. Git kendi kızına küs o zaman dedi. Yani böyle şeyler yaşandı bir kaç kez. O da hemen oğlumu bize düşman ettin falan dedi bana bende eşime annesinin yanında dedim istersen ayrılalım istersen annenle kal ben aranıza girmem diye. Kv dem heh işte böyle ol dedi. Eşim de benim eşimdir isteseniz de bu istemeseniz de demişti. Yani onlar biz senin karını sevmiyoruz isteniyoruz diyemezler açıkça ona karşı beni kötüleyemezler buna izin vermez eşim. Ama tabi alttan alttan az yapmadılar. O yüzden uzak duruyorum
Akıllı bir kadinsiniz sizi tebrik ediyorum. Kavga etmeden derdinizi halledebilmissiniz. Eminim eşiniz de annesinin ne olduğunu biliyordur. Ama anne işte..

Akıllı bir kadinsiniz sizi tebrik ediyorum. Kavga etmeden derdinizi halledebilmissiniz. Eminim eşiniz de annesinin ne olduğunu biliyordur. Ama anne işte..
İnan ki dün bana öyle yaptı annesine de bir sürü laf söyledi. Annesinin abisinin oğlu bizi dolandırdığı için dayısına falan kğfür etmiş diye eşim kv tepki gösterdi eşime. Annesine sende madem onları tutuyorsun git annenin evine sana da verecek ekmeğim yoktur artık dedi. Ben kızdım annene öyle konuşma diye. Senin haddine düşmemiş annene öyle konuşmak. Ben öyle şeylere gelemiyorum annesiyle kanlı bıöaklı da olsam ben sevinmem kavga ettiklerinde. Hiçbir zaman demedim de ya ailen ya ben. Eğer bir tercih yapacaksan aileni seç diyorum. Sende eğer ailemle kendi aranda bir tercih oluşturursan bende ailemi seçerim dedim ona.

Bu ofke patlamali erkeklerinki sadece simariklik..bunu sadece ne yaparsa yapsin kendisini birakmayacak kadina yapar emin yani gitmeyeceginden...bi de bunu patronun yaninda gor, degil ofke patlamasi patron agzina sicar giki cikmaz o kadar sabirlidir...veya is arkadasinin yaninda gor her turlu arasini iyi tutmaya calisir...ama en yakinindakine en el ustunde tutulacak kisiye hoyratca acimasizca davranir..
Ego, kibir, simariklik...boylelerine bu hareketi yaptigi anda dersini vermek gerekir, sen bana bu sekilde davranamazsin deyip kapiyi carpip cikacaksin veya o gidecek...ama.nerde oyle kadin...

Bu ofke patlamali erkeklerinki sadece simariklik..bunu sadece ne yaparsa yapsin kendisini birakmayacak kadina yapar emin yani gitmeyeceginden...bi de bunu patronun yaninda gor, degil ofke patlamasi patron agzina sicar giki cikmaz o kadar sabirlidir...veya is arkadasinin yaninda gor her turlu arasini iyi tutmaya calisir...ama en yakinindakine en el ustunde tutulacak kisiye hoyratca acimasizca davranir..
Ego, kibir, simariklik...boylelerine bu hareketi yaptigi anda dersini vermek gerekir, sen bana bu sekilde davranamazsin deyip kapiyi carpip cikacaksin veya o gidecek...ama.nerde oyle kadin...
Adam işinden mi olsun o kadar olay yaşamış kime anlatsın derdini. Karısının onu sevdiğini bildiği için bazı ona geçiyor. Erkeklerin nazi bizimki gibi değil.

Eşim hep kendi işinde çalışmış. Zaten bu huyu yüzünden kimsenin emrinde çalışamaz. Yani sadece bana nazı geçme durumu değil onun ki. Herkese karşı aynı. Hatta bana karşı daha dikkatli bile diyebilirim. Görüyor ve yaşıyorum çünkü. Bazen arkadaşlarının bir hareketini ve dediğini yanlış anlayıp demediğini bırakmadığı oldu. Ben zorla sakinleştirdim. Karşısında olsa paralayacak durumdaydı. Bana özel bir durum olmadığı için hastalık olduğuna artık daha emin şekilde kanaat getirdim.

Eşim hep kendi işinde çalışmış. Zaten bu huyu yüzünden kimsenin emrinde çalışamaz. Yani sadece bana nazı geçme durumu değil onun ki. Herkese karşı aynı. Hatta bana karşı daha dikkatli bile diyebilirim. Görüyor ve yaşıyorum çünkü. Bazen arkadaşlarının bir hareketini ve dediğini yanlış anlayıp demediğini bırakmadığı oldu. Ben zorla sakinleştirdim. Karşısında olsa paralayacak durumdaydı. Bana özel bir durum olmadığı için hastalık olduğuna artık daha emin şekilde kanaat getirdim.
Ya ben erkeerin hicbi dedigine yaptigina inanmiyorum belki ondan

Hakaret etmek doğru demedim canım zaten. Ama boşanmak bu kadar kolay olmamalı. Senin ailen de illaki küfür etmiştir. Sen kalkıp ailenizden cikiyorum mu diyorsun? Kocan senin ailen değil sanırım... Bu kafayla yuva kurulmaz
Benim ailemde kimse birbirine küfür etmiyor. Nasıl ailelerde yetisiyorsunuz da normal görüyorsunuz şaşırıyorum. Benim aile sıfatımı taşıyan hiç kimse bana böyle hakaret edemez. Siz aile olduk ayağıyla elalemin hefilerinin hakaretlerini çekin ama bence de. Başka kızlara musallat olmasınlar siz çekin en azından. :))

Adam işinden mi olsun o kadar olay yaşamış kime anlatsın derdini. Karısının onu sevdiğini bildiği için bazı ona geçiyor. Erkeklerin nazi bizimki gibi değil.
Yoo. Siz sevilmediğiniz ve çabuk gözden çıkarılabilecek biri olduğunuz için hakaret işitiyorsunuz. İşi kadar bile değeriniz yok kısaca.

Yemin ederim bin kes söyledim. Hatta iş yapıcam diye benim altınlarıma kadar aldı. Onlar da gitti hep. Kuzeni herkesi kandırdı en çokta eşimi. Müfettişim devlet memuruyum diye ihale yalanı ile kandırdı. Eşim de herkese tüm sülaleye ben ona ortağım borcuna da karına da dedi. Şimdi doğal olarak herkes eşime soruyor madem ortaksın diye. Eşim çevresinde tanınan bilinen biri sülalesinde de her şey ondan sorulur eğer öyle olmasa biz şu an çok farklı şeyler de yaşıyorduk. Ben uyardım emin olun benden hariç onu uyaran arkadaşları falan da olmuştur. Ama tabi biz söyledik mi sanki onların iyi olmasını istemiyormuşuz gibi geliyor. Dayımın oğlu hakkında öyle deme sana ne oluyor vs deyip gerekli gereksiz koruyordu. Getirip envayi çeşit yemekler pastalarla ağırlatıyordu evde o kasıntı karısıyla. Bir kez getirmişti sabah saatlerinde yazlıktaydık. Etler buzlu ben mangal yapacağım kuzene dedi. Açılmaz bu etler hep buz diyorum yok açacaksın onları falan bağırıyor çağırıyor bana bir sürü laf saymıştı. Para gelecek umutları varken tartışmıştık daha dolandırılöa olayları yoktu ortada kalkıp geleceğim parlak benim seninle mi uğraşacağım sen insanı ancak strese sokarsın demişti. Şimdi ayrılma konusu açılsa zamk gibi yapışıyor bana
Senin gibi sabır taşını bulsam ben de bırakmam. Bu adamin normal hali de çok parlak degilmis. Duzelse nereye düzelecek sence? Her sey yolunda gitse seni birakirdi bu aptal bisey oldum sanıp. Diyelim bir umut var duzelmesi icin antidepresan ya da sedatif bisey kullanmadan imkansiz.

Ben ona öyle küfür hakaret etmek istemem. Zaten kendisi de bunu kabul etmez. Benim aileme laf söylediği zaman bende onun ailesine laf söyledim bir kaç kez kendi ailene bak namaz kılıyorlar ama dedikodudan başlarını kaldıramıyorlar kocaman kızın var ama dedesiyle yatmaması gerektiğini öğretememişsiniz dedim din sadece size göre size uyan kurallara göre din dedim bana hemen anneme laf söyleme o melek gibi çarpılırsın falan dedi. Melek gibi annesi de evine gittiğimde her işini yaptığım halde bulaşıkları neden elimde değil de makinede yıkamışım diye laf çıkaran kadın. Kapıda bacada bana piç diyen bir kadın
Senin bu adama fazlasıyla muhtac olduğun belli. Zira bu ayıya muhtac olmayan biri neden çeksin bunlari dimi. Kızı kac yasinda da dedesiyle yatiyor yaw? Melek gibi anneye bak :KK70: aile boyu dangalaklar bunlar sadece kocan degil ki mesele. Yol yakınken boşan, tamam kimse mukemmel degil ama bu kadar rezalet bi aile de bi daha denk gelmez emin ol. Sen kötünün kötüsünü bulmuşsun. İşte o cok tutulayim dediginde böyle oluyor.

Yoo. Siz sevilmediğiniz ve çabuk gözden çıkarılabilecek biri olduğunuz için hakaret işitiyorsunuz. İşi kadar bile değeriniz yok kısaca.
Allah Allah , 🤣 senin kalp gözün mu açık nerden biliyorsun benim kocamı?? Komedisin anca laf gevezeligi yap

Babam bizi bırakıp başka bir kadınla evlenen bir mahluk ama ben onun ağzından bile kğfür hiç duymadım. Kavga etseler bile hep kibarlığından taviz vermezdi karşısında kadın olduğunu unutmazdı. Bu bence bir hastalık. Ben eşimin narsist olduğunu da düşünüyorum.
Canım narsistlerin elle tutulur bi iki özelliği olur cok da boş teneke gibi olmaz altları. Kendileri abartirlar kendilerini o ayri. Seninki ise dupeduz su katilmamis ahmak. Her konuda sinifta kalio. Heralde yatak odasinda iyi diyecem ama agzi bu kadar zirvalayan biri icin pek ihtimal dahilinde degil o da.

Arkadaş burda herkesin fikrini istemiş. Benim yaptığım da bu. aşağılayıcı üslup ile konuşabileceginiz anlamina gelmez bu !

Allah Allah , 🤣 senin kalp gözün mu açık nerden biliyorsun benim kocamı?? Komedisin anca laf gevezeligi yap
Karısına hakaretler eden bir herif ortada iken işi naza , yuvaya bağlayan birinin kocasının da ailesinin de kalitesi az çok bellidir de oradan tahmin ettim diyelim. Okuyanlar kim geveze anlamışlar zaten rahat ol sen. 😅

Merhaba kızlar eşimle bugün dışarı çıktık. Bir süre önce işleri bozuldu ve üzerine milyonlar para dayısının oğlu tarafından dolandırıldık. Aslında sadece biz değil nerdeyse tüm sülaleden böyle yüksek paralar alıp dolandırdı. Paraları nası alacağız diye telefon konuşmaları yaparken yolda küfürler hakaretler cama çıkıp bakan yoldan gelen geçen herkes bize bakıyordu. Sus dedikçe konuştu. Alışveriş yapacaktım. Ayakkabım ayağımı sıktı zaten ihtiyacım da var dedim bir tane alalım sana ceza dedi madem onu giydin alamazsın. Dolap ayakkabı dolu dedi( ayakkabılarım var ama hem kışlık hem de eski) yeni kapandığım için de tarzım da değişti. Giyimime de pek uyan ayakkabılar değil. Neyse alayım diye tutturmadım. Saracak yer arıyor ya. Önümden yürüdü beni arkada bıraktı durdu durdu yine yanıma geldi. Ama ağzı hiç durmuyor. Namussuz dedi sizden karı değil sevgili bile olmaz falan. Bir sürü ona benzer sözler sus dedikçe devam etti. Herkes bize bakıyordu. Eve döndüm hiçbir şey almadan. Bir süre sonra başladı mesajlar atmaya. Beni doktora götür bana destek ol ben iyi değilim.çok özür dilerim git 5,10 bin ver istediğin ayakkabıyı al biliyorsun ki esirgemem. Çok sinirliyim. İyi durumda değilim ondan patladım falan. Bu ilk değil dedim. Bana zarar veriyorsun dedim. Senin yüzünden hasta okagağım diye korkuyorum. İnan ki yeter artık dedim. Ayrılmak mı istiyorsun ? Eğer sana zarar veriyorsam bilmeden zulm ediyorsam bırakırım seni dedi. Bende kabul edince çark etti bir anda. Kötü bir kelime asla kullanmadım. Ama bu durumu da kabul edemediğimi dile getirdim. Bu sefer söyle ne yapim kendimi bir yerden atayım sende kurtul benden benim gibi bir adamdan dedi. Ya bugün o sokağın ortasında yırtıla yırtıla bağırmak istedim dedim bağırmak istedim avazım çıktığı kadar. Önce tüm akrabalarına saydırdı annesine bile eğer onları koruyorsan git annenin evine falan dedi bunları söyleyip 1 saat sonra nası pişman oluyor arkadaşlar bu adam hasta. Bu nasıl olacak? Ben dayanamıyorum. 😔
Bunlar çok ağır ithamlar Allah yardımcınız olsun buda sizin sınavınız olmus destek almasını sağlayın bence bosanmak kestirip atmayın evlilikte bazen böyle uçurumlar oluyor ama siz elinizden geleni yapın olmuyorsa bırakın kendi haline ama boşanmayı en en son care olarak düşünün birde cınsel hayatınız nasıl bakin oda etkiler bu öfke patlamalarıni

5 aileden 4 ünde illaki küfür oluyor. Yani Allah için hepiniz mükemmel aile tavırlarına girmeyin şurada ben hayatım boyunca hiç kufretmedim diyen insan yalancının önde gidenidir. Bazı insanlar sinirlerini küfür ile atar. Kişiye ağır ithamli bir küfürü desteklemiyorum. Lakin bunun için boşanmak tamamen saçmalık.
Arkadaşım nasıl bir çevreniz, aileniz var bilmiyorum ama babanın anneye, annenin çocuklara, çocukların ebeveynlerine "o..pu, namussuz, kâfir,p.ç...vs dediği ortam normal değil...Küfür edilmeyen aileler de başka açılardan mükemmel değil belki ama bunlar çok çok ağır ve anormal... Lütfen çocuklariniz varsa onlara bari bu ortamı yaşatmayın, yazıktır

Arkadaşım nasıl bir çevreniz, aileniz var bilmiyorum ama babanın anneye, annenin çocuklara, çocukların ebeveynlerine "o..pu, namussuz, kâfir,p.ç...vs dediği ortam normal değil...Küfür edilmeyen aileler de başka açılardan mükemmel değil belki ama bunlar çok çok ağır ve anormal... Lütfen çocuklariniz varsa onlara bari bu ortamı yaşatmayın, yazıktır
Tabiki çocukların yanında küfür edilmez. Ama bazı insanların çevresi boyle

X