benim sirin country evim :)

Ay harikaaa bende country tarzi evlere bayiliorum cok sirin oluyor ve hayalim ole bir ev kurmak valla hepsi muhtesemm msllahhh.. gule gule oturun :)))

___dega___

Tesekkur ederim canim saol kirmizi beyaz karelileri diyosan onlar duz kavanozlar uzerine o kumasi alip diktim uzerinede lastikle tutturdum bu 50 krsa satilan kavanozlardan :)

Kendinden bir seyler katmıssın :) Ben de seviyorum böyle sacmalıklarla (annemin deyimi !!!) ugrasmayı :) :KK51:

Kendinden bir seyler katmıssın :) Ben de seviyorum böyle sacmalıklarla (annemin deyimi !!!) ugrasmayı :) :KK51:

Evet canim biraz oyle oldu bnm annemde ver terziye diksin dedi ama bn kendm diktim bide ayni kumastan posetlik yaptm oda pek sirin oldu hatta annemde cok begendi onada yaptim bide terzi diyosn dedim :):KK1:

evimiz çok ama çok benziyor avizemiz çiçekli olan yatak odası dolabı başlığı bile benzer countryi sadelikten yana kullanmışsınız benimde yatak başlığım öyle kumaş değil aynı sizinki gibi benimki dikdörtgen şeklinde mutfaktaki raflığımız herşeyimiz benziyor maşallah güle güle oturun

şimdi dikkat ettim çiçekli avizeyi ben yatak odasında kullandım salonada düz onun beyazından aldım siz salonda kullanmışsınız

birde benim yemek odam salonuma sığmadı daralttı bende yan odaya kurdum herşeyi ama benimde evimin girişi aynı sizinki gibi geniş bende yemek masasını sandalyeleri evin girişine sizinki gibi yerleştirebilirim

Son düzenleme:
evimiz çok ama çok benziyor avizemiz çiçekli olan yatak odası dolabı başlığı bile benzer countryi sadelikten yana kullanmışsınız benimde yatak başlığım öyle kumaş değil aynı sizinki gibi benimki dikdörtgen şeklinde mutfaktaki raflığımız herşeyimiz benziyor maşallah güle güle oturun

şimdi dikkat ettim çiçekli avizeyi ben yatak odasında kullandım salonada düz onun beyazından aldım siz salonda kullanmışsınız

birde benim yemek odam salonuma sığmadı daralttı bende yan odaya kurdum herşeyi ama benimde evimin girişi aynı sizinki gibi geniş bende yemek masasını sandalyeleri evin girişine sizinki gibi yerleştirebilirim

Demekki zevklerimiz ayni seninle canim eminim evin cok guzeldir resimlerini bekliyorum seninde evinin bnm koltuklar biraz buyuk oldugu icin sigmadi girise koydm salon tikis tikis olcana boyle olsn dedm sende yapabilirsn girise yemek odani bn memnunum mutfaga dahada yakin hem :):KK9:

X