Beren Saat gibi olmak istiyorum

Çoğu insanlar hep bi özenti içinde biraz kendiniz olun ya.
O kişilere bakarak överek onlar gibi olmak isteyerek göğe çıkaracağınıza aynaya dikkatli bakında güzelliğinizi keşfedin.

ben makyajsız halini görmüştüm sıcak bir konuşma ortamında röportajında gayet de çirkindi..ben de usta kuaför görsem ben de usta makyöz görsem herkesten güzel olurum...gerek yok bence bunlara herkes kendine göre güzeldir yeter ki güzelliğinin farkında olsun :KK66:

ben makyajsız halini görmüştüm sıcak bir konuşma ortamında röportajında gayet de çirkindi..ben de usta kuaför görsem ben de usta makyöz görsem herkesten güzel olurum...gerek yok bence bunlara herkes kendine göre güzeldir yeter ki güzelliğinin farkında olsun :KK66:

valla beren saati yakından görmüş hatta sohbet etmiş biri olarak söylüyorum makyajsızda süper ve çok doğal harika bir fiziği var
bihter de harika bir kadın yanlız fazla abartılı giyiniyor özellikle akşam yemeklerine inerken ki kıyafetleri felaket sanki baloya gidermiş gibi zaten günlük hayatında topuklu ayakkabı bile giymediği yürüyüşünden belli. topuklu giydiğindeki yürüyüşüne dikkat edin :)

bence gözleri yeşil ve yaptığı makyajla değişiyo lens kullanmıyor.benim gözlerimde öle bi gözüm kahve diğeri çok açık kahve ve altı yeşil yaptığın makyaja göre göz rengim farklı gözüküyo.

walla ben de tunalı hilmi de görmüştüm beren saati.
Normal kızlardan hiç farkı yoktu..kot, sweat, spor ayakkabı ileydi..Saçlarını da bildiğin toplamış çevirip üstten...

Çirkin değil tabi ki ama ondan daha güzelleri bile vardı caddede yani...
dizide çooook farklı o makyaj,saçlar, kıyafetler v.s. çok ihtişamlı gösteriyolar kadını

bu hatununu boyu kaç ayol?
bana biraz kısa göründü de:nazar:

beren saat çok güzel bence ksıkanmanıza gerek yokki boşuna şimdi türk kızları kızlarımızın hepsi birbirinden güzel canlarım üzülmeyin siz başkası olma kendin ol böyle çok daha güzelsin yakışanı giy yeter

canım bence kendın ol.sana daha cok yakısıyodur emınım.o sana benzesın.kım kı onlar.

Beren Saati görmedim ama yüzü ekranda hoş gözüküyor
Ancak bence güzellik bir bütündür fizik olarak hiçte güzel degil hemde hiç..Ne boy ne de hatları güzel..
Yüzüde güzel olan o şekilde bir çok kızımız mevcut..

beren sati beğenıyorum.ama onun gibi olma cabam yok...
neden olsun ki..her bayanın kendine göre güzelliği vardır.önemlı olan güzel bulduğunuz noktaları vurgulamak......
kendine neyi yakıştırıyorsan onu giymek.....

beren saat çok güzel yaa. kadında bir işve bir cilve var. davetkar.. oyunculuğunu beğeniyorum. daha önceki dizilerdeki rolleride farklıyda ama bu rol ona cok yakıştı.. aşkı memnu ile daha güzel bir başlangıc oldu bence.. cok duru bir güzellik

beren saat le aşka sürgün de beraber rol alan bir arkadaşım anlatmıştı.
yüzü güzel değil demişti yani pürüzlü ve sorunlu bir cildi varmış ve makyaj onu güzelleştiriyormuş.
yani burdan göründüğü gibi değil.
birde lens takıyorsa hakikaten hiç bir özelliği yok bu kızın bence..

bende cok begeniyorum, hatirla sevgilide ahmet ile yasadiklari büyük askla beni hayran biraktilar kendilerine..

ask-i memnu da daha güzel evet, ama biri gibi olmaya calismak insani itici yapar bence.. herkes oldugu gibi kalsin

yok canım o kadar b.k sürmemek lasım allah için güzel kızlar hoşta duruolar insanın içinden bende öle olsam keşke yada şu kıyafetler bende de olsa falan die geçio tabi ama önmli olan başkalarına benzemek dil mesela bundan bikaç yıl öncede başka hatunları beğenioduk onlar gibi giyinmek istioduk ve şuda belliki hepsinin devri bigün sona ercek beren saatte sıradanlaşıcak o zamanda başka biri çıkcak... o nedenle onlara benzemek yerine kendi kişiliğine göre içindeki gerçek kimliğine göre giyinmek tamamen kendin olmak daha önmli die düşünüorm

test!hihoyyyt

Harika bir dizi gerçekten. Oyuncuları mükemmel.
Bende Firdevs hanım gibi olmak istiyorum kaydirigubbakcemile3 dermişim.:roflol:
Perşembe günlerini halatla çekiyorum. kaydirigubbakcemile Bihter'i seyretmeye
doyamıyorum.
:teytey:

bende ordaki nihale benziyorum karakter olarak ayni ben:enbuyukkk:

kızlar!sizler onun gibi olmadan kendi tarzını yaratın. onun gibi olmak istiyorsanızda onun tarzına bakın ve onun tarzına benzer bir tarz yaratın.bence hatırla sevgilide daha güzeldi beren saat çok tatlıydı.aşk-ı memnuda tam bir 30 yaşında kadın olmuş.eskiden güzelliği doğal gibiydi.ama artık bol makyaj yapıyor ve çok fazlada güzel olmuyor.ben doğal güzellikten yanayım..

ekşi sözlükte aşk-ı memnu naşlığında bihter in burberryin bütün koleksiyonunu aldığını yazıyordu..hakkaten çok özenmeyin tuba büyküstün ün suratı makyajsız çok kötü..sivilceli -delikli

beren gibi olmayada bihter gibi olmaya da gerek yok bence kızlar:1closedeyes: ayrıca beren saat daha 20li yaşlarda benim gibi,çokta büyük sayılmaz.aramızda 2 yaş falan olsa gerek.rol icabı hatırla sevgilide de aşkı memnuda da kıza kadınsı bi hava veriyolar tabii.arkadaşımın annesi yakından görmüş,çok çıtı pıtıymış,makyajsızda çok çirkinmiş.kıza taş atmak istemiyorum ama ööleymiş napiyim:eek: kendin gibi ol sen.saçında ne var onun?arada hafif dalgalı maşa yapıyolar.boya yok sanırım.hafif bi makyaj.üstünde genellikle elbise oluyo.bu sene her tarafta elbise dolu.kotonda var mangoda var her türlü butikte vaaarrrrr...dökümlüsü var,fırfırlısı var seç beğen alkaydirigubbakcemile3ama dizide hep topuklu ayakkabı giyiyo kızcağız acaba ayakları ağrımıyomuki??ben giyemiyorum şahsen.10 dakika yürüsem 11. dakika ayaklarım ağrımaya başlar.o elbiselerin altına çizme giyebilirsin bak.uzun olur kısa olur,onada sen karar ver.trench kot denilen tarz montlarda moda,uzun montlar yani.al sana beren saatkaydirigubbakcemile3 illa milyarlar harcamaya,kendini baştan yaratmaya gerek yok.

şimdiki dizinde seyretmiyorum ama gözüm takıldı hakketen sadece göz makyajı süper ama tabikide normal onlar kaç saat makyaj yapıolar ayrıca ışıklar efekler farkidiyo canım sen onu aynı makyajla ev ışığında görsen yüzünü buruşturark bakarsın.. aslında hepsi için geçerli bu ışık ayarı spotlar falan onları güzel gösteriyo..ayrıca canım bne onun normal ahalini fotolarından gördüm hiçte güzel değil bence göz rengi falan belli bile olmuyo yüzü çok pütürlü bakışı bile acayip tvdeki gibi değel ...ben kendim şahsen ondan kat kat güzel olduğumu anladım ..göz yanılması işte ,sahte yüzlü hepsi .

X