Beren Saat gibi olmak istiyorum

yok canım o kadar b.k sürmemek lasım allah için güzel kızlar hoşta duruolar insanın içinden bende öle olsam keşke yada şu kıyafetler bende de olsa falan die geçio tabi ama önmli olan başkalarına benzemek dil mesela bundan bikaç yıl öncede başka hatunları beğenioduk onlar gibi giyinmek istioduk ve şuda belliki hepsinin devri bigün sona ercek beren saatte sıradanlaşıcak o zamanda başka biri çıkcak... o nedenle onlara benzemek yerine kendi kişiliğine göre içindeki gerçek kimliğine göre giyinmek tamamen kendin olmak daha önmli die düşünüorm

katılıyorum canım.yanı ılk once kendın olmaktan ve kendını sevmekle baslayacaksın işe.bence baska bırıne ozenmek ve onun gıbı gıyınmek davranmak yerıne kendı tarzınıbulmak ve onu uygulamak daha mantıklı.sonucta beren orda bır karakterı canlandırıyor. makyaj ısık ekranda olması onu alımlı ve daha ulasılmaz yapıyor. tabı kı guzel ama emın olun kendınıze guvendıgınız zaman yuruyusunuz bakısınız degısecek .aynaya bakın ve gulumseyın.bu yazdıklarım aptalca gelebılır ama emın olun ınandıgınız zaman işe yarayacaktır.

beren çok güzel bir kız onun gibi olmak biraz zor bence ben dizideki bazı kıyafetlerini hiç beğenmiyorum bazı şeyleri taşıyomıyo topuklularla yürüyemiyo arkadaşlarında dediği gibi önemli olan yakışanı bulmak

Sıkı dur Berenin albenisinin sırrını veriyorum sanayerimseniben
Sadece kendini fazlasıyla güveniyor... a.s.

dizide onları modacı giydiriyor ve türkiyenin en pahalı mağazaları giydiriyor sponsor olarak.

evet bir insan kendine çok güvenirse duruşu bakışı ve güzelliği çok etkileniyor önemli olan kendine güvenmek

hihoyyytArkadaşlar tv de gördüğümüz dizi oyuncuları profosyenel ellerde o hale geliyolar, yani görüntü yaratmak için, inanın sizde bu şekilde bi misyon sahibi olsanız ,en az onlar kadar güzel olursunuz, tabi kendi güzellikleri de etkili olabilir, ama bana göre her insanın bi güzelliği vardır ve önemli olan bu güzelliği ortaya çıkaracak doğru tercihler ,yani kıyafet ,saç şekli, aksesuar, vb. gibi.
Bence biraz bunlar üzerine düşünebiliriz..
Herkese sevgiler.

kızlar bende Adriyana Lima gibi olmak isitiyorum nolcakkksenağlama onun gibi olabilmem için Ajda Pekkan nın yaptırdığı ameliyatların 10 katı kadar ameliyat yaptırmam gerekir.kafamçokkarıştışaka maka da bende beren saati ve tuba büyüküstünü çok beyeniyorum çok duru bi güzellikleri var onlara makyaj yapmasalar da olur yani.:nazar::1rolleyes:

doğal güzeller mi?
saçları yapılı olmasa bile sönük kedi gibi duruyorlar allah aşkına yapmayın..
bence ajda pekkan onlardan cok daha güzel,enazından stil sahibi bir kadın..
beren saat in ağladığı yada makyajını sildiği karelere dikkat edin,ten rengine bakın
altına bintane malzeme ile mix yapıyorlar da,üstüne altına eyeliner,sürme,far geçiyorlar
ona rağmen o sahnelerde ten rengi ne kadar boğuk kalıyor
onca malzeme ile kedi gözü yapabilmek çok zor değil
beren bence sevimli
ben ilk olarak onu bir yarışma vardı ya 'tiyatro yuncuları seçiliyordu' oarada gördüm onu, daha sonra hatırla sevgili de izedim. ama o kıza dair düşüncelerim hiç değişmedi. makyajla güzel makyajsız minyon ve sevimli yanlızca
ayrıca tuba bana gercekten çok itici geliyor
konuşmasını falan çok yapay ve itici buluyorum
(izlemiyorum ama tartışma programında görmüştüm onu bir kez)
çok tutuk buluyorum yanlızca
ayrıca beren tubaya on baasar,gülüşü bile başka
yeni dönemin en iyi kadın sanatçılarından bence.a

kzulet altına imzamı atarm sölediklerini özellikle tubayla ilgili bölümlern hiç hoşlanamadm o kızdan beren çok sevimli ama beni etkileyen tarafı oynadığı dizideki canlandırdığı karaktern kendine olan güveni kısacası bihter hali çok hoşuma gidio

:bbo: Beren saat kadınsı değil ki, dizideki giysiler üstünden dökülüyor taşıyamıyor.. Yürüyüşe de mi dikkat etmediniz paytak paytak.. Komşunun küçük kızı gibi..
Dizide ki üvey kızı deseniz tamam, annesi deseniz tamam, kardeşi deseniz tamam, hepsinin bir güzelliği var ama o kız bana(ve çevremdeki herkese) itici geliyor. Tuba Büyüküstün'le de aynı kulvarda değil bence.
Giydiği giysileri beğeniyorum derseniz ona da tamam, ama Beren Saat'in bir tarzı, değişik bir güzelliği yok ki, zevkler ve renkler meselesi sanırım :1no2:

bence fazla abartılı bir tarz...birçoğunu rüküş bile buluyorum...hatun güzel elbet yakışıyorda berene ama dizi gereğide olsa bazen abartılıyor kostümler..bu rada berenin boyu oldukça kısa yanyana geldikte bir ara yolda ben 1.68 im uzun sayılmam ama aramızda nerden baksanız bir 10 cm vardı :) ama yüzü müthiş..

kzulet altına imzamı atarm sölediklerini özellikle tubayla ilgili bölümlern hiç hoşlanamadm o kızdan beren çok sevimli ama beni etkileyen tarafı oynadığı dizideki canlandırdığı karaktern kendine olan güveni kısacası bihter hali çok hoşuma gidio

evet canım benim ya
155 falan bu kız
ben hatırla sevgilide ediğim gibi ilk defa gördüm onu
çok eziktikaydirigubbakcemile3
berenin yanlızca saf ve temiz bir tarafı var,sevimli,canlı bir hali...
ışık diyorlar ya,öyle birşey işte..
en ufak sanhenelrde bile bintane ışık ve açıdan çekim yapılıyor
nasıl yürüyeceğine kadar anlatılıyor
yetenekli ve sevimli bir kız ama güzel değil

ayrıca burada gercekten çok wamp bir kadın haline getirilmiş
rolüne öyle adapte olmuş ki,ben yasemini unutuyorum izlerken..
çok başarılı bir kadın oyucu..

kadın kendisi güzel cildi gözleri vs. ona benzemeye çalışmak anlamsız bence

şirin gözleri güzel... bunun dışında çokat özellikli bi kadın olduğunu düşünmüyorum cildi hiç ii görünmüyo onca makyaj ve ışık hilesine rağmen ekranda cildindeki pürüzler belli oluyo.. zayıf olması dışında çok özelliksiz bir fiziği var zayıf olan her kadın okadar taşır elbiseleri ayrıca çokk rüküş ve basit giyiniyo nadiren güzel giyindiği olmuyo değil ama bozuk saatte günde 2 kere doğru gösterirmiş:) ama tuğba büyük üstün hakkaten hoş değişik bir havası var tatilde çekimiş makyajsız fotolarında bile kadında o hava hissediliyodu

arkadaşlar beren saatin dizideki kıyafetlerini özel olarak arzu kaprol hazırlıyor,çok iyi bi modacı olan arzu kaprol burdada kendini gösteriyor:KK70: tam anlamıyla hatta fazlasıyla ii bi modacı.. beren saate gelince boyu kısa ewet ama zaten mankenlik yapmıo sadece oyuncu we bence dört dörtlük bi oyuncu kızlar,hatrla sewgilideki hawası çok farklıydı burda çok farklı:KK70:

Pek çok ünlü okadar makyaj yapıyor ama öyle güzel olmuyor. Arkadaşı da sorduğuna soracağına pişman etmişsiniz. Tarzını beğenmiş ne var bunda. Ayrıca makyajı da çok güzel göz makyajını nasıl yaptıklarına bende anlamaya çalışıyorum. Becerebilsem ben de yapardım.

arkadaşlar sanırım beren saat çok da kısa diil..bir yerde 167 oldugunu okumuştum ama farklı da yazmış olabilirler
yüzünü ve gözlerini çok beğeniyorum ben de:nazar:

yaa dogal hali bile mukemmel cok guzel bi oyuncu gozleri yeter

o degil de göz kaleminin rengi ne acaba?
gri desen degil siyah desen degil,ve markasını merak ediyorum..

hemen size büyük düşünür, ulu fizolof tarkan'ın anlamlı sözleriyle seslenmek istiyorum:

"başkası olma kendin ol
böyle çok daha güzelsin

ya gel bana sahici sahici
ya da anca gidersin"kaydirigubbakcemile3a.s.

X