Beta hcg değeri sonuçlarınız

Aradan çok zaman geçmiş ama birsey sormak istiyorum 15 ocakta aşılama oldum 29 ocakta betam 20 çıktı 4 gün sonra tekrarlamamı söyledi doktorum 279 çıktı normal mi acaba

Ben idrar testi yaptim idrar testlerimde bazilarinda ikinci cizgi silik cikti bazilarinda te cizgi cıktı bugün adetimin ilk günü olmadim kan testi yaptirdim 3,19 cıktı cok kotu bir degermi yukselirmi bi kac gün daha gecse adetimden bütün belirtiler var sizce yukselirmi😔 madem yok neden idrar testindede bi cikiyo bi cikmiyo duzenli adet olan biriyim sizce yukselirmi😔

Benim adetime 2 gün kala 587 çıktı iyi mi sizce 9 gün kala ögrenmiştimiki güne bir test yaptırdım gittikçe arttı
9 gün kala 24
7 gün kala 60
5 gün kala 180
2 gün kala 587

Meraba yazalı çok olmuş sanırım benim değerim sizinkine yakın acaba sonu ne oldu bilgi verirseniz sevinirim şimdiden teşekkür ederim

Merhabalar sanırım gebeyim ama böyle bi tahlil sonucum var bundan anlayan var mı
IMG_20210521_074540.jpg

Benim de beta HCG hep. 0 çıkardı şimdi sonuç 3.00 ve adet günüme 14 gün var şüphe varmıdır acaba
Test icin adet gecikmesini beklemekte fayda var sonra psikolojimiz bozuluyor. Bazen kimyasal gebelikler oluşuyor biz adet olduk sanıyoruz gebelik sonlanıyor. Normalde 0,.. değerler çıkıyor belki oluşum vardır ama adetinizi bekleyin bence

Geçmiş olsun ben aşılama yaptırmıstım o yüzden adet günümden erken kan testi verdiğim için 20 çıkmıştı 4 gün sonra 280 oldu normal devam etti. Allah bi daha sağlıklısını nasip etsin
Çok sevindim Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin benim 11 yaşında bir çocuğum var bir buçuk yıldan beri ikincisini istiyoruz malesef olumsuz bi defa tüp bebek tedavisi oldum kimyasal oldun sonrasında tahlil sonuçlarıma bile bakmadım rabbim nasip ederse normal yollarlada nadip eder inşallah

Çok sevindim Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin benim 11 yaşında bir çocuğum var bir buçuk yıldan beri ikincisini istiyoruz malesef olumsuz bi defa tüp bebek tedavisi oldum kimyasal oldun sonrasında tahlil sonuçlarıma bile bakmadım rabbim nasip ederse normal yollarlada nadip eder inşallah
Allah bağışlasın ara uzun tutulduğunda biraz zor oluyo ama tüp bebekte kullandğınınz ilaçlar o ay etkisini kaybetmiyo olur tekrar en yakın zamanda

Merhaba.. Bende tüp bebek ile hamile kaldım.. 10.gün değerim 17 çıktı.. 12.gün de 69 çıktı.. Kızlar iyi mi değerim.. Yarın tekrardan kan vercem nasipse..

Merhaba.. Bende tüp bebek ile hamile kaldım.. 10.gün değerim 17 çıktı.. 12.gün de 69 çıktı.. Kızlar iyi mi değerim.. Yarın tekrardan kan vercem nasipse..
Bence gayet güzel bende aşılamayla hamile kaldım 9. Gün 20 13. Gün 280 çıkmıştı. Betanın yükselişi bünyeden bünyeye değişiyo önemli olan 2 günde 2 ye katlıyabilmesi. Allah sağlıklı bir şekilde kucağınada almayı nasip etsin 😘😘

X