Beta hcg değeri sonuçlarınız

Bence gayet güzel bende aşılamayla hamile kaldım 9. Gün 20 13. Gün 280 çıkmıştı. Betanın yükselişi bünyeden bünyeye değişiyo önemli olan 2 günde 2 ye katlıyabilmesi. Allah sağlıklı bir şekilde kucağınada almayı nasip etsin 😘😘
Allah razı olsun inşallah 🤲🤲 inşallah sende saglıkla hayırlı bir sekilde kucagına alırsın 🤲🤲🥰çarşamba kese kontrolune gidicem herkes çok erken görünmez vs diyor.. Ama benim doktorum vajinal muayene edecek görünür diye düşünüyorum.. Bir de zararlı diyorlar alltan muayene.. Zararlı olsa neden yapsınlar ki dimi.. Sadece korkutuyorlar beni ya

Allah razı olsun inşallah 🤲🤲 inşallah sende saglıkla hayırlı bir sekilde kucagına alırsın 🤲🤲🥰çarşamba kese kontrolune gidicem herkes çok erken görünmez vs diyor.. Ama benim doktorum vajinal muayene edecek görünür diye düşünüyorum.. Bir de zararlı diyorlar alltan muayene.. Zararlı olsa neden yapsınlar ki dimi.. Sadece korkutuyorlar beni ya
Değil bence yabancı ülkelerde hep alttan muayene ediliyo. Kesenin gözükmesi için betanın 2000 lerde olması gerekiyo adet gününü 1 hafta geçirt öyle gidin bence vakti erkense görnmezse içinizde endişe olur

ben 3 aylık evliyim... sistit oldum sandım garip bi hissiyat vardı ondan dolayı kan aldırdım ve sonuç 17,15 çıktı. yarın regl olmam lazım normalde... daha kimseye söyleyemedim ne olduğundan emin olmadığımdan.. adetten önce test yaptırıp bu değerleri gören var mı???

Ben dayanamayıp bugün de yaptırdım ve dün 17.15 olan sonuç bugün 15.88 çıktı. Normal mi bu????

Bugün de yaptırdım ve sonuç 20.9

İyice karıştım ne oldu şimdiii???
Bir doktora git canım kimyasal gebelik yada dış gebelik olabilir değerler normal değil maalesef :KK43: Ben kimyasal gebelik geçirdim geçen ay 3.5 du 15 e yükseldi sonra 13 e düştü 2 gün sonra da regli oldum zaten

Adetime 7 gün varken 46.93 iki gün sonra 128 üç gün sonra 1600 sonra 5000 ve üstü

Merhaba kızlar daha önce de konu açmıştım.
Şöyle özet geçeyim

17 Ekim’de regl olmam gerekiyordu olmadım kan verdim 19,80 çıktı
19 Ekimde 55,40 çıktı
21 ekimde 169,0
23 Ekimde 411,81 çıktı

Bugün regl gecikmesinin 9.günü regl ile hesapladığımda tam 5+1 güne denk geliyor ama hcg buna göre az değil mi?
Ağustos’ta kimyasal geçirmiştim geçen doktora gittiğimde geç döllenme olmuş olabilir ama değerler güzel ilerliyor dedi yine de tedirginim açıkcası.

Arkadslar adetime 6 gün var kan tahlili yaptırdım 0.26 çıktı ama kasıklarım belim çok ağrıyor yükselir mi sizce?

Arkadslar adetime 6 gün var kan tahlili yaptırdım 0.26 çıktı ama kasıklarım belim çok ağrıyor yükselir mi sizce?
Benim adetimden 3 gün önce 17 çıkmıştı, şimdi 3600lerde. 2 güne bir takip için test yaptırmanız lazım aynı saat ve aynı yerde

Benim üç günüm geçiyor adetimden çatlatma iğnesi oldum kanda beta hcg baktırdım bugün 7.63 çıktı sizce hamilelik var mı

Adet gecikmemden bir gün sonra 789 çıktı. Sonraki 4. Günde ise 9000 bin civarı idi.

X