beta hcg değerinin yüksek olması çoğul gebelikle alakalı mı?

sizin 5+2 mi şuan
Yaa sanırım 5+4 içerisindeyim son adet 6 aralık. Doktordan geldim şimdi. Şimdilik tek gözüküyor dedi, kuru fasulye kadar bişey :))) bana haftaya da kalp atışlarını duyacakmışız inşallah ben hala inanamiyorum :)))

Yaa sanırım 5+4 içerisindeyim son adet 6 aralık. Doktordan geldim şimdi. Şimdilik tek gözüküyor dedi, kuru fasulye kadar bişey :))) bana haftaya da kalp atışlarını duyacakmışız inşallah ben hala inanamiyorum :)))
İnşallah sağ salim kucağınıza alırsınız :-) ikizlerde 12.haftaya kadar 2.kese oluşabiliyor

Bugün kesemizi gördük çok şükür ama henüz ikiz mi bilemeyiz dedi 2 hafta snra kalp atışlarını duyabilirmişiz inşallah :-D
ayyy hadi gözün aydın arkadaşım maşallah pıt pıtları da duyarız inşallah :)) bana haftaya işte 20-21-22'sinde gel kalp atışlarını duyarız demişti :))
ekstra gıda takviyesi olarak bir hap falan verdi mi sana doktorun

Yo
ayyy hadi gözün aydın arkadaşım maşallah pıt pıtları da duyarız inşallah :)) bana haftaya işte 20-21-22'sinde gel kalp atışlarını duyarız demişti :))
ekstra gıda takviyesi olarak bir hap falan verdi mi sana doktorun
İnşallah sağ salim kucağımıza da alırız. Yok canım sadece folik asit kullanıyorum yarn kendim için test yapıcaz şeker vs sana verdi mi

Arkadaşlar benim beklenenden tarihim 12 Ocaklı 5 ocakta .30.44
6 ocakta. 69
8 ocakta 180
13 ocak yani bugün 2245 çıktı çok yüksek geldi bana. Mol gebelikten korktum doktora bugün kanama şikayetiyle gittim üstüne görme yada düşük habercisi olabilir dedi . Kese gözüküyor dedii. Bi bilginiz var mı ikizmidir acep. Kese gözüktü içindedir siyah bi mercimek tanesi gibi normlar gözüküyor dedi.

Yo

İnşallah sağ salim kucağımıza da alırız. Yok canım sadece folik asit kullanıyorum yarn kendim için test yapıcaz şeker vs sana verdi mi
bana Imom diye bir gıda takviyesi verdi endokrin doktorum kadın doğum doktorumda kullanmamı söyledi. içinde vitaminler ve omega 3 var. ilk 3 ay omega 3 alımı çok önemliymiş

Arkadaşlar benim beklenenden tarihim 12 Ocaklı 5 ocakta .30.44
6 ocakta. 69
8 ocakta 180
13 ocak yani bugün 2245 çıktı çok yüksek geldi bana. Mol gebelikten korktum doktora bugün kanama şikayetiyle gittim üstüne görme yada düşük habercisi olabilir dedi . Kese gözüküyor dedii. Bi bilginiz var mı ikizmidir acep. Kese gözüktü içindedir siyah bi mercimek tanesi gibi normlar gözüküyor dedi.

Benim de regli günüm 4 gün geçmişti değerim 1861 çıktı çoğul gebelik olabilir dedi dr ama şuan tek kese var sağlıklı olsunlarda tek çift farketmez siz kalbinizi ferah tutun Allahın izniyle iyi olur her şey

bana Imom diye bir gıda takviyesi verdi endokrin doktorum kadın doğum doktorumda kullanmamı söyledi. içinde vitaminler ve omega 3 var. ilk 3 ay omega 3 alımı çok önemliymiş

Ben bol bol ceviz ve balık tüketiyorum her sabah 1 yumurta 1 bardak süt 1 dilim peynir öğlende bi kase yoğurt mutlaka yiyorum ve folik asit kullanıyorum elstra bişeye gerek yok dedi dr.um

Ben bol bol ceviz ve balık tüketiyorum her sabah 1 yumurta 1 bardak süt 1 dilim peynir öğlende bi kase yoğurt mutlaka yiyorum ve folik asit kullanıyorum elstra bişeye gerek yok dedi dr.um
Kardesim 30. Gununde 780.9 cikti tek gebelik ama yuksek hcg.kiz bebek dusuk hcg erkek bebek diye arastirmistim bilginiz olsun rabbim gonlumuze gore verir insallah saglikli bebegimiz olur insallah... amin

Adetim 3 gun gectiginde beta hcg 2100 cikti ikiz olabilir mi acaba? Böyle bir durum yaşayan var mi?

Slm kızlar Bende 15 ocakta 68 cikti 17 ocakta 253 cikti 19 ocakta 816 cikti iki kat de il üç kat artiyor bu normal mi eğer böyle gidiyorsa şimdi 24000 lerde olması lazım sizce bu normalmi

X