Beyaz Dişler için özel karışımlar...Paylaşalım

Kızlaaar merhaba.Ben de aloe veranın diş macununu kullanıyorum.Çok memnunum.Ayrıca içinde propolis de var.Propolis arının kovanına balı koymadan önce ağaç reçineleriyle kovanını sıvadığı steril bir madde.Yaşam arkadaşımızın dediği gibi çoğu ürünü doğal.ben çoğu ürününü kullanıyorum ve memnunum.(özellikle cilt bakımı)Canım bu arada firma adı LR değil.sitesine bakabilirsiniz.www.flptr.com

Kızlar kusura bakmayın yazdığım mesaj birden fazla gelmiş.Sistemde bir hata vardı.Ben de üst üste gönderince böyle olmuş.Özürrrrr

Kızlaaar merhaba.Ben de aloe veranın diş macununu kullanıyorum.Çok memnunum.Ayrıca içinde propolis de var.Propolis arının kovanına balı koymadan önce ağaç reçineleriyle kovanını sıvadığı steril bir madde.Yaşam arkadaşımızın dediği gibi çoğu ürünü doğal.ben çoğu ürününü kullanıyorum ve memnunum.(özellikle cilt bakımı)Canım bu arada firma adı LR değil.sitesine bakabilirsiniz.www.flptr.com

ben o sayfayı bilmiyordum şimdi ürünlerine daha rahat bakabilirim her halde tşklerrr

daha önce bunları bende denedim ama diş etlerim hassas olduğu için zarar görüyordu.diş doktorum Sensodyne diş macunu tavsiye etti ve düzenli fırçalıyorum bembeyaz dişlerim.

arkadaşlar mrh.sizlere glister diş macununu öneririm.dişdeki lekeleri yok etmek ve dişleri beyazlatmak amacıyla nazikçe parlatan çok etkin bir temizlik maddesi olan sylodent silika ve florür içerir.diş çürüklerinin önlenmesine yardım eder,ağızı ve nefesi ferahlatır.hepinize şiddetle öneriyorum düzenli olarak kullandığınızda sizde dişlerinizde olan değişimi farkedeceksiniz

yaş cevizin kabuguda daha yeşilken 1hafta dişlere sürüldügünde oda beyazlatıyor not.ama eldiven takın elinize biliyorsunuz ceviz yas ken elleri kına gibi boyar

arkadaslar piyasada beyazlatma icin yeni sistemler cikmis,internette ortalama 50 ytl civarinda fiyatlari,sanirim ismi smile brigth gibi bisey,ben en kisa zamanda deneyip size sonucu yazacagim,gorusuruz

selam arkadaslar. dislerinizin mine rengini beyazlatmak icin evde kullanabileceginiz pratik bir sistem var. million dollar smile ismi. mavi isik sistemi ile kullaniliyor yani plazma lazer. ben faydasini gordum. turkiye'de dukkanlarda satilmiyor ama alisveris sitelerinde var.

crest strips diye bir sey daha var, oda cok kaliteli bir sistem ama turkiye'de cok pahali. halbuki amerika'da ucuz. yurt disinda tanidiginiz varsa mutlaka crest strips onerebilirim. oyle bir imkaniniz yoksa million dollar smile ozaman kullanabilirsiniz.

aranizda kullanan baskalari varsa onlarda da netice buyuk bir ihtimal olumlu olmustur.

bu arada dis macunlarin beyazlatmasi icin, once dislerinizi temizlettirmenizde fayda var. 6 ayda bir temizletirseniz bem beyaz disleriniz olur. temizlettirmek ise 50 ytl civarinda. daha fazla ise orda degil daha ucuz bir yerde yaptirabilirsiniz.

bilginize sunarim :) :)

teşekkürler canım araştıracağım bende ilgimi çekti ama korkuyorum da acaba dişçiler ne der bu yeni yönteme

arkadaşlar mrh.sizlere glister diş macununu öneririm.dişdeki lekeleri yok etmek ve dişleri beyazlatmak amacıyla nazikçe parlatan çok etkin bir temizlik maddesi olan sylodent silika ve florür içerir.diş çürüklerinin önlenmesine yardım eder,ağızı ve nefesi ferahlatır.hepinize şiddetle öneriyorum düzenli olarak kullandığınızda sizde dişlerinizde olan değişimi farkedeceksiniz

daha bugun aldım o dıs macununu bı tanıdık gelmıstı bıze amway satıomus urunlere bakarken dıkkatımı cektı cok pahalıda gelmedı denıcez bakalım

çok saol ya,walla deniceçünkü hayatım hayatım çay,kahve ve sigara üzerine kurulu,çok ihtiyacım var:KK43:(((( teşekkürler

dişlerin beyazlamasını istiyenler tuz+karbonat
sadece tuz daha çok dişleri parlatuyor ama diş etlerini de kanatıyor

bu yöntemi her gün yapmayın çünki diş etleriniz şişer
hafta da bir defa yeter

arkadaşlar bakın ne buldum okudum kendim yaptım ve faydasını gördüm sizlerle paylaşmak istedim

1 çay kaşığı kabartma tozu
tatlı kaşığı tarçın tozu
5_6 dmla limon suyu
bunlatı karıştırdım ve dişlerimi fırçaladıktan sonra bu karışımla bir kez daha fırçaladım inşallah sizin de işinize yarar
yerimseniben

ya gerçekten etkili oluyor mu ? bir de haftada kaç defa uyguladın ?CADIARZU

Arkadaşlar ben bu konuda çok araştırma yaptım dediğiniz yöntem dişlerinize zarar verir beyazlıkta geçicidir yani diş minelerinize geçici olacak beyazlık için neden zarar veriyorsunuz böyle yöntemleri denemeden bir araştırma yapmanızı tavsiye ederim

X