Beyaz Dişler için özel karışımlar...Paylaşalım

bende denedim dişlerimi temiz yaptı güzel oldu ama kızlar çok berbat bi koku oluyo bu karışımda ya banyodan 2 gün gitmedi

arkadaşlar bakın ne buldum okudum kendim yaptım ve faydasını gördüm sizlerle paylaşmak istedim

1 çay kaşığı kabartma tozu
tatlı kaşığı tarçın tozu
5_6 dmla limon suyu
bunlatı karıştırdım ve dişlerimi fırçaladıktan sonra bu karışımla bir kez daha fırçaladım inşallah sizin de işinize yarar
yerimseniben

mutlaka deneyecem..hiç sevmem şu tarçının tadını ama deneyecem saol paylaşımın için..

1 çay kaşığı kabartma tozu
tatlı kaşığı tarçın tozu
5_6 dmla limon suyu
kabartma tozumu karbonatamı yani genelde karbonata olur bu tip şeyler için beyazlatıcı özelliği vardır.

yoksa dişlerimizi kabartacak değiliz demi :))

glester diş macununu ben kullandım etkisini görmedim gerçi dişlerim sarı değildir karbonat işe yarıyor gülben ergen bile ara ara karbonatla fırçaladığını söylemişti deneyin:teytey::teytey:

clinomyn diş macununu kullanıyorum.eşimde bende sigara içiyoruz dişlerimiz bembeyaz oluyoooooooooooo

karbonatla lımonun mıdeyle ne alakası var dogal yontem her zaman ıyıdır diş fırcasına karbonatla lımonsuyunu dokup fırcalıyacaksınız o kadar yutma yokkı

ağız ve diş sağlığı, beyaz diş, diş temizliği, detoks, detox, bağışıklık sistemi, toksinler, body hack, bodyhack, sağlık
oil pulling son moda detoks yöntemlerinden en kolay ve masrafsız olanı. bir çorba kaşığı yağı (biraz daha az olabilir) ağzınıza alıp 20 dakika ağzınıda gezdiriyorsunuz. bunu sabah ilk iş olarak mideniz henüz boışken yapmanız gerekiyor. sabah yapamazsanız yemek yedikten 4 saat, bişeyler içtikten 1 saat sonra da yapabilirsiniz. günde 3 defaya kadar yapmanın bir sakıncası yok. bitirince de ağzınızı kabartma tozu ve deniz tuzu karışımıyla fırçalıyorsunuz. bunun bir çok kronik hastalığı tedavi ettiği iddia ediliyor. şahsen iddiaların doğruluğunu bilmiyorum, test edecek kadar uzun süre yapmadım ama bu yöntemin hiç bir işe yaramadığını iddia edenler bile yöntemin zararsız ve güvenilir olduğunda hemfikirler.
ağızdan çıkan yağa mikroskop altında bakanlar çok sayıda canlı gördüklerini söylüyorlar. ağızdan çıkan şey ilk ağza alınan yağdan çok farklı ve bembeyaz bir sıvı oldu benim denememde.
bunu 2 kez fındık yağı kullanarak yaptım. dişlerim diğer herkesin dediği gibi temizlendi, rengi gözle görülür derecede değişti doğal rengine dönmeye başladı. dil ve dişetlerim pembeleşti.

m.gif
e.gif
r.gif
h.gif
a.gif
b.gif
a.gif
hanimlar.super bilgiler bunlar ya.hepinize ben de tsk ederim.mutlaka dneiyecem.insallah faydasini gorurum ben de.dis beyazligina duskunum,macun alicakdim doktor yengem izin vermedi zarar gorur diye.umarim bundan istedigim neciteyi gorurum.

X