Beyaz mutfak için tavsiye istiyorum!

saol canım...eski evim oldu artık iş dolayısıylaa kiradayız...satıp yaza na tamam ev alacağız inşallah..bende sıfırdan herşeyi kendim planlayıp yapacağım kısmet olurdssa..planım o ama zman ne gösterecek bakalım...sevgiler..

arkadaşlar yakında yerler tezgah falan derken tamamlanmış halini de gndercem.ben kulpları beğendim:dance:.bakalım siz de beğencekmisiniz.ama mutfakçı hala şeffaf kapakları takmamış hani şu raf yerleri olansenağlama

bir kulp ne kadar değiştirmiş görüntüyü
çok güzel olmuş canım bayıldım

Son düzenleme:
çok güzel olmuş canımm...benimkilerde sonra gelmişti cam kapaklarr gelincee çok değişiyor herşeyy..benimd emermer iki gün sonra kapaklar rayları oturmmaıştı 5 gün sonra geldi hepsi ggelince süper olrrr ..tabi ben mutfağı yaptırıken daha kk ya üyeliğim yoktu...bu kadarr bilgimde yoktu aslında hiç aranmamıştımdaa...kupar süperr..uzun seçim süper ellerine sağlık..kısa dolaplarıda pek göstermiyorr...

Arkadaşım SAKIN AMA SAKIN LAMİNANT yaptırMA!!!Çok kullanışsız çünkü 1 bardak suyu 10 dk laminantın üstünde bırak hemen kabarıyo..Mesela bulaşık yıkadın diyelim ve farkında olmadan su döküldü tezhagtan,sen bulaşığı bitirip yerdeki suyu farkedene kadar laminant kabarır.Kırmızı ise süper bir seçim aksesuarlarda..Ama duvarı kırmızıya boyama bence..Yerler beyaz büyük seramik olsun (çok kullanışlı ve asil duruyo), sandalyeleriyse arkadaşın söylediği gibi kırmızı deri alsan müthiş olurdu..Sana fikir veriyorum çünkü bende mutfağımı böle yaptıracağım inşaallah..Bende de evlilik hazırlıkları tam gaz,Allah yardımcınız olsun ve tamamına erdirsin inşaallah.. :)

a.s. allah razi olsun bunu okumam iyi oldu, ev kurma asamasindayim, mutfagin dösemesi gri garanit güzel de parliyor ama ben banyo haric bütün evi mutfak dahil ayni renk laminat dösetmek istiyorum uyumlu olsun diye... demek ki cok pisman olacaktim, mutfaga laminat dösetmicem artik bunu ögrendimya burda cok iyi oldu hic aklima gelmemisti böyle bir sey olacagi kaydirigubbakcemile3

canım sakın mutfağa laminat döşetme bakımı çok zorr sen yıpranırsınn..burda çok yerler varr bilgi alacağın sevgiler...

slm arkadaşlar.önümüzdeki ay yerleri yada tezgahı yaptırcaz inşallah.nişanlım tezgah yaptıralım dio bende önce yerleri yaptıralım diorum.yerler için düz gri parlak granit istiorum ben.bej konusunda da karasızım.nişanlım tezgahı siyah yerleri gri ,tezgah arasınını da gümüş yaptıralım dio.ben tezgah beyaz olsun diorum.karar weremedik bi türlü.önümüzdeki aya kadar yardım hanımlar.yerler ile tezhahın uyumu hakkında ne diosunuz.:çok üzgünüm:

rezgah siyahh..yerler gri granit olabilir içinde siyah hareleri olan.. arada ki açıklığıda düşünmem lazım:))

teknolog o resimdeki kız senmisin.3 çocuğa rağmen hala hayat dolu görünüyosun.yada benim tek çocukla içim geçti.pozitif olmayı öğrenmem lazım.......

Allah bağışlarsa hepsi benim canımm..2 oğluş bir kızışım varr.Allah içinizden yaşama sevincimizi lamasın sevgiler..

benim de dolaplarim beyaz parlak. metal kulplari da parlak metalden. tazgahi simsiyah granit yaptir. icinde sim gibi parlayan tasli olanlarinda super gorunuyor. granitten sasma tezgah icin. pahali ama olsun. omurluk.

yerleri be siyah beyaz yaptirmistim.siyah beyaz hatta 1. sayfada 2. resim. bir siyah bir beyaz. gayet hos oldu.

minik bir paspas dusunebilirsin. o da arkadaslarin dedigi gibi kirmizi olabilir. cam maa ve kirmizili sandalyeler hos olur. siyah beyaz ve kirmizinin muthis asiiligi.

ben kizmizi beyaz mutfagi sevmiyorum bu benim gorusum tabi. ama sen siyah katarak asalet katabilrisin.

benim de dolaplarim beyaz parlak. metal kulplari da parlak metalden. tazgahi simsiyah granit yaptir. icinde sim gibi parlayan tasli olanlarinda super gorunuyor. granitten sasma tezgah icin. pahali ama olsun. omurluk.

yerleri be siyah beyaz yaptirmistim.siyah beyaz hatta 1. sayfada 2. resim. bir siyah bir beyaz. gayet hos oldu.

minik bir paspas dusunebilirsin. o da arkadaslarin dedigi gibi kirmizi olabilir. cam maa ve kirmizili sandalyeler hos olur. siyah beyaz ve kirmizinin muthis asiiligi.

ben kizmizi beyaz mutfagi sevmiyorum bu benim gorusum tabi. ama sen siyah katarak asalet katabilrisin.

saol canım.büyük ihtimal siyah granit yaptırcaz.işte yerlerle tam uyum olsun istiyorum.yerleri ya bej yada gri parlak yaptırcaz inşkaydirigubbakcemile5

siyahta çok hoş olur,siyah bir tezgah,biraz pahalıdır ama çok çık durur,yerlerde dama gibi kare kare siyah beyaz olabilir

damalı güzel duruo ama bana sanki biraz karışık gösterir gibi geliyor mutfağı.teşekkür yorum için

arkadaşlar size bikaç örnek beyaz mutfak yükledim.yorum bekliyorum.bir de size bişey daha sorucaktım.ankastre alcaz biz de hangi marka daha iyi acaba.kafamızda iki marka war fakat karar veremedim(marka adı yazabiliyormuyuz?)

ben en çok ikinci mutfağı beğendim.tam benim hayalimdeki gibi.kullanımı zor olur kagısı var bende.:çok üzgünüm:

bence beyaz mutfağa en çok yakışan KIRMIZI YADA FUŞYA aksesuarlar..jaluzin,halın,sandaleyer,saat peçetelik ,havlu v.s.çok şık ve sade olur..

son halini çok merak ettim potitom fotoğraf yok mu
ayrıca senin eklediğin fotoğrafların hiç birini göremiyorum ben :KK43:

daha mutfak bitmedi:KK43: ankastrelerimizi aldık.bitince koycam kesinlikle.bende sabırsızlanıyorum

X