Beyaz mutfak için tavsiye istiyorum!

resimlerim gözükmediğinden tekrar resimleri tekrar yükledim arkadaşlar

tabi şuan yerler boya tezgah yok.olunca yine eklicem fotoğrafalrını

mutfağın şimdiden çok şık görünüyoo,,bide süsleyince dahada şirin olucak..KARAR VEREBıLDıNMı NE RENK KULLANICAKSIN ??

hala daha karar wermiş deiliz.çok zor ya ev yaptırmak.o kadar güzel şeyler varki insan sürekli bir güzelini daha görüyor.beğendiğim bi fotoyu paylaşayım.sanırım tezgahı beya arataşları da siyah yaptırcaz bu resimdeki gibi.ama yerler daha karar veremedik :çok üzgünüm:

Bende beyaz yaptırıyorum. 10 gün sonra takılacak.

Senin dolaplar güzel olmuş. Ama tezgahı siyah yaptırmamanı tavsiye ederim. Siyah yaptıracaksanda ara taşları siyah yaptırma , boğarsın.

Benim tezgahta beyaz, içinde çok güzel parlak simli bişeyler var, neyse adı işte.

dediğin gibi çok güzel şeyler var. onlarca seçenek ama tabi imkan meselesi, imkanımızın elverdiği gibi yapmaya çalıştık bişeyler.

ay neremle okuduysam mesajı. kaydirigubbakcemile3Tezgahı beyaz ara taşları siyah yaptırcaz demişsin.

arkadaşlar bu beyaz tezgaha ne diyorlarr.vede ısıya dayanıklımı tencere tava çaydanlık iz yapmıyor deilmi sıcak koyuncaa..kuzum sen kaça yaptırmıştın??

arkadaşlar bu beyaz tezgaha ne diyorlarr.vede ısıya dayanıklımı tencere tava çaydanlık iz yapmıyor deilmi sıcak koyuncaa..kuzum sen kaça yaptırmıştın??

Benimki toplam 2.000'e mal oldu. 3x3 benim mutfak. Öyle büyük değil yani.

Beyaz tezgah dediğin mermerit mi ne diyorlar herhalde.benneyaptımki

Tam 1 hafta gezdim. Neler var neler:asigim: Ama tabi hepsi büyük mutfaklar için.:çok üzgünüm:

mermerit deil canım o resimdeki başka bişeyy..mermerit hayatta sevemedim bütün tozu çekiyorr..üzerine sıcak bişey koyamıyorsunn....granit deil ama bişye diyorlar sanırım çimsel mi öle bişey olması lazım içinde yanar döner bişeyler de oluyorrr

benim eklediğim resimdeki tezgah çimstone arkadaşlar.granit kadar sıcağa gelmiyor ama çizilmeye ısıya dayanıklı.tabi tezgahın üstüne direk sıcak bi tencere koymamak lazım.ama hem güzel hemde estetik duruyor.içinde simlerde var.çok güzel yakından gördüm ben.bayıldım hihoyyyt.yalnız mermerit ısıya dayanıklı deil ve eğer beyaz yaptırcaksan dikkatli kullanman lazım.bizim komşununki biraz sarardı.mermeritte tavsiyem koyu renk yaptırmak.yerimseniben

he bide fiyat konusunda çimstone m2 si için 400 demişlerdi.benim tezgahım yaklaşık 2000 tl tutcak.ama mermerit tezgahta toplam 600 gibi tutuyor.aradaki farkı siz düşünün.:uhm:

bir kere yaptırıyorsun canımm..mermeritt görümcemlerde varr yağlı gibi duruyorr..bence granit onund açok güzel renkleri varrr bakmanı tavsiye ederimm yada dediğin çimstone ikisi için düşün bence mermerit hiç sevmiyorum ben...yapay gibi duruyor plastik gibi resmenn.

teşekkürler teknolog.evet bende katılıyorum.bizim komşunun tezgahı mermerit hem plastik gibi duruyor hemde beyaz olduğundan sararmış.ama granitte beyaz yok galiba.biz çok dolaştık baktık hep gırcıllı renkler var.ben düz beyaz istiyorum.içinde sim olup olmaması pek önemli deil.granitte var mı acaba düz beyaz.sanırım biz sonunda çimstone beyaz yaptırcaz

merhaba potitom benim mutfagım da beyaz amasenin kinde büyük sanırım 6m tezgah var.biz kararımızı verdik sonunda beyaz cam mozaık aldık yerlerede parlak beyaz yaptık duvarlarda beyaz tezgahım grı cimston yapılmısını gordum cook hos olmus.. tavsıye ederm mutafagın kücükse daha ferah gözükecektir benım mutfagım 1 ay kadar sonra takılacak. bir arkadsım senın ekledıgın fotodakı gıbı siyah cam mozaık yapırdı tezgahda sıyahtı ama büyük bir mutfaktı 20 metrekare vardır. ada mutfak yapmışlardı süper duruyordu cok moderndı ama tenızlıgının cok zor oldugunu söyledı bilirsin siyah lekeye gelmez pek ...

canım granittede çok renk seçeneği var tek renk beyaz olmasada ona yakın çok renk varr...uygun vede sağlam olsun istersen bakk bunlarda renkler şekerr..
granit.jpg

Aosta Blue Glass Aosta Madreperla Aosta Multicolor Apulia Madreperla Beige Stardust Bianco Blue Bianco Multicolor Bianco Stardust Bianco Verde Blue Lapis Blue Stardust Bianca Madreperla Crema Blue Crema Madreperla Crema Mirror Crema Multicolor Crema Paris Crema VERDE Giallo Stardust Nero Madreperla bunlarda birkaç çimstonee renklerii...

X