Bi yardim ya kimyasal gebelik sonrasi

zinnetinko

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2023
102
20
27
Ya kizlar bna bi ek atin simdi bi hafta once kimyasal yasadim bi hafta kanamam surdu bitti doktor kontrole cagirdi gittim iki kere sansa ikisindexe ameliyattaydi geri dondum kanamam bittikten sonra geçmek bilmeyen bas agirisi ara ara kasik agrisi var bide simdi goguslerimde ve karnimda sislik vardi uclari koyulasmisti goguslerin onlar geçmedi yarin tekrar gitmeyi dusunuyorum acaba doktor niye kontrole cagiriyor kan mi vericem yoksa ultrasina falan mi giricem ama rahatsizim kanamam varken cok rahattim kanamam bitti ara ara kasiklarimda batma var bildigim kadariyla yumurtlamada iki hafta sonra oluyor

yumurtlama kişiden kişiye değişir. eğer yaşadığınız kimyasal gebelik ise zaten gördüğünüz kanama yine adet kanamasıdır. ve genelde kimyasalı takip eden aylar içinde yumurta daha verimli oluyormuş. batmalarınız yumurtlama belirtisi olabilir ya da kist de olabilir. genelde adet başlangıcından itibaren 10. gün yumurtlama ihtimali başlıyor dedi doktorum. yani sizin adetiniz bittikten 3 gün sonra başlamış olabilir yumurtlama döneminiz, hemen adet bitiminde bile yumurtlama yaşayan var. dr muayene edip emin olmak ister bu sizi tedirgin etmesin. gebelik istiyorsanız doktorun bana dediğini aynen iletiyorum, adet başlangıcından itibaren 10 gün say 10. gün başla sperm kalitesi daha yüksek olsun diye 2 günde bir birlikte olursanız daha iyi demişti. ama tabii kendinizi şartlamayın bu duruma strese de girmeyin. Olur inşallah

yumurtlama kişiden kişiye değişir. eğer yaşadığınız kimyasal gebelik ise zaten gördüğünüz kanama yine adet kanamasıdır. ve genelde kimyasalı takip eden aylar içinde yumurta daha verimli oluyormuş. batmalarınız yumurtlama belirtisi olabilir ya da kist de olabilir. genelde adet başlangıcından itibaren 10. gün yumurtlama ihtimali başlıyor dedi doktorum. yani sizin adetiniz bittikten 3 gün sonra başlamış olabilir yumurtlama döneminiz, hemen adet bitiminde bile yumurtlama yaşayan var. dr muayene edip emin olmak ister bu sizi tedirgin etmesin. gebelik istiyorsanız doktorun bana dediğini aynen iletiyorum, adet başlangıcından itibaren 10 gün say 10. gün başla sperm kalitesi daha yüksek olsun diye 2 günde bir birlikte olursanız daha iyi demişti. ama tabii kendinizi şartlamayın bu duruma strese de girmeyin. Olur inşallah
Insallah yorumunuz beni cok tatmin etti tesekkurler dr da istersen korun istersen korunma dedi hani gebelik istiyosan korunma dedi bizde korunmuyoruz bakalim insallah olur

X