Bıktım artık bıktımm dayanamıyorum katlanamıyorum ..

İnsanları cezaevine girmiş onunla mutlu olamazsın cezaevine girmemiş mutlu olabilirsin diye ne zamandan beri seçiyoruz ? anlamadım ..
Hayır canım ona göre değerlendirmiyoruz,sokaktaki 2 kavgadan cezaevine nasıl giriyor onu anlamadım ve yalanla avutuluyor olabilirsin diyorummmm...

Ay evet aynen öyle kusura bakma da sanane ? bıdı bıdı bıdı bıdı ...

terbiyesizlik etme.. sana akıl veren de suç zaten.bu kadar da olmaz ya..çok nankörsün sen..biz burda kötü duruma düşme diye güzelce uyarıyoruz seni senin şu yaptığına bak.
bıdı bıdı ne demek ? işte sen daha küçücük bir çocuksun, hazmedemiyorsun söylenenleri,
sana burda mücadele et deseydik teşekkür ederdin, AYRICA MADEM BİZE NE, GELİP DE KONU AÇMAYACAKSIN O Zaman.fikrimizi sormayacaksın!!!!!
NE HALİN VARSA GÖR.

Zaten ne yaparsan yap dediler gibi birşey oldu benim için ve laf yetiştirmeye çalışmaktan da bunaldım . Hiç yardım alamadım ki konuyu açtım ama hiç bi yardım alamadım . Konuuyu açarken sanırım 24 yaşındayım falan demeliydim . Herkes bu yaşta şu o yaşta bu demezdi o zaman . Sanırım o zaman yardım alabilrdim

Canım benim buraya konu yazan her insanın bir yaşanmışlıgı ve senin yaşına göre hayat tercübesi var
Kimse seni tanımaz ama tanımadan da kötü olmanı istemezler
Sevdiginin cezaevine girecek olması belki hoş karşılanmasa da ben hiç bir zaman o insanlara(zorda kalmış ve gerçekten derler ya felegin tokadını yemişleri saymıyorum)kötü insan olarak bakmadım,hayat bu kime ne getirecegi belli olmaz
Ama insanlar sana burada yardım etmeye çalışırken evdeki bunalımını buraya taşımışken birde böyle bir üslup takınırsan kimse sana yardımcı olamaz ki,daha makul olsan daha iyi cevaplar alabilirsin diye düşünüyorum

Ha birde arabayla yolda giderken arabanın önüne çocuk atlayınca,ve şoför %100 suçsuzsa cezaevine girmiyor tatlım:KK34:sormuşsun önceki sayfalarda ufak bir bilgi:KK14:

terbiyesizlik etme.. sana akıl veren de suç zaten.bu kadar da olmaz ya..çok nankörsün sen..biz burda kötü duruma düşme diye güzelce uyarıyoruz seni senin şu yaptığına bak.
bıdı bıdı ne demek ? işte sen daha küçücük bir çocuksun, hazmedemiyorsun söylenenleri,
sana burda mücadele et deseydik teşekkür ederdin, AYRICA MADEM BİZE NE, GELİP DE KONU AÇMAYACAKSIN O Zaman.fikrimizi sormayacaksın!!!!!
NE HALİN VARSA GÖR.

Sen ilk önce yaptığın terbiyesizliği gör ondan sonra benimkine el atarsın .. Ayy yok şöyle böyle yok mektuba parfüm sıkarsın bilmem ne .Bu çok doğru bi konuşma tarzıydı zaten de ben terbiyesizlik ettim ..

Sen ilk önce yaptığın terbiyesizliği gör ondan sonra benimkine el atarsın .. Ayy yok şöyle böyle yok mektuba parfüm sıkarsın bilmem ne .Bu çok doğru bi konuşma tarzıydı zaten de ben terbiyesizlik ettim ..

o yaptığım yorum senin daha çok hoşuna gideceği içindi..eminim gitmiştir de :KK34:
sana birşeyleri yapma etme bak bu böyle olmaz demeye gelmiyor, bence tam da öyle yazdığım gibi yap hadi eyvallah!

konuya boş yere yorum yapmanın bir anlamı yok. sana göre şu an kimse senin gibi hissedemiyor, seni anlamıyor, senin ne yaşadığını bilmiyor. kimse senin gibi aşık olmadı, senin gibi sevmedi, sevilmedi... burada kim olumsuz yorum yazarsa yazsın hepsi bilmediğinden ya da anlamadığından yazıyor. dünyada bir sen varsın bunları hisseden zaten... buradaki insanlar bilgisiz, tecrübesiz, anlayışsız... bu yüzden büyümen gerek. bu yüzden bu kadar erken yaşta, evlilik düşüncelerinden uzak durmak gerek.

şimdi ileride anlarsın diyenlere hırslanıp, bir an önce o günlere gelmeyi istiyor ve "işte hiç de dedikleri olmadı." diyeceğini de düşünüyorsundur.

fazla isyankarsın. dünyanın en vazgeçilmez aşkları bile yeri geldiğinde önemsiz olur. bunları anlamak zaman ister. gerçekten büyümen ve akıllanman lazım.

insan kendini savunur da komalık edecek kadar dövmez kimseyi. bu ne hırs bu ne öfke? bu nasıl bir serseriliktir? arada söz olmadan kendi kendine yüzük takmaları da anlamıyorum ben. bu ne merak bu ne heves? bu ne büyüme telaşı? neden her şeyi zamana yayıp güzel güzel yaşamıyor kimse.

burada kimseden akıl istemiyorsun. annene kızalım, sana hak verelim istiyorsun. anneler neler çekiyor, doğuruyor, büyütüyor sonra şu çocukların yaptıklarına bak. :KK50:

hem genç hemde ne yazıkki çok fevrisin...
ailenlede burdaki gibi konuşuyorsan haklılar seni dışarı göndermemekte...
buradaki ablaların sana yol göstermeye çalışıyo..
çoğu evli senin geçtiğin yollardan geçeli yıllar oluyo biçoğumuzun..
hemen laf yetiştirmek yerine bi oku düşün...

Son düzenleme:
Cezaeviyle ilgili raporları ve yanımdaki akrabaları ve de avukatıyla konuşmasını duyduktan sonra mı ? Peki ..
Ya Rabbiim..
Sen çok safsın canım.
Gerçekten öyle .
Diyorsun ya 2 yıl bilmem kaç günlük ilişkim var..
Bu sayıları aklında çok iyi tut,zira ayrıldıktan sonra hayatından çaldığın günlerin sayısı bunlar,hem şiddete meyilli sokakta sevmediği tiplere girişen bir çocukta o sokaktaki tiplerden farklı değildir emin ol.Güven güven diyee de parçalama kendini,biz kimlereeee güvendik
:KK14:
Babana bile güvenme demişler,sen elin oğluna neler neler diyorsun.
Ha bu arada burada yorum yapanlar olarak kuzum,hiçbirimiz senin ilişkini kıskanmıyoruz ve seni ayırmaya çalışan potansiyel şeytanlar değiliz :KK34:
Buna göre yorumlara cevap ver yahut kaldıramıyorsan hiç cevap verme konuda açma:KK34:

konuya boş yere yorum yapmanın bir anlamı yok. sana göre şu an kimse senin gibi hissedemiyor, seni anlamıyor, senin ne yaşadığını bilmiyor. kimse senin gibi aşık olmadı, senin gibi sevmedi, sevilmedi... burada kim olumsuz yorum yazarsa yazsın hepsi bilmediğinden ya da anlamadığından yazıyor. dünyada bir sen varsın bunları hisseden zaten... buradaki insanlar bilgisiz, tecrübesiz, anlayışsız... bu yüzden büyümen gerek. bu yüzden bu kadar erken yaşta, evlilik düşüncelerinden uzak durmak gerek.

şimdi ileride anlarsın diyenlere hırslanıp, bir an önce o günlere gelmeyi istiyor ve "işte hiç de dedikleri olmadı." diyeceğini de düşünüyorsundur.

fazla isyankarsın. dünyanın en vazgeçilmez aşkları bile yeri geldiğinde önemsiz olur. bunları anlamak zaman ister. gerçekten büyümen ve akıllanman lazım.

insan kendini savunur da komalık edecek kadar dövmez kimseyi. bu ne hırs bu ne öfke? bu nasıl bir serseriliktir? arada söz olmadan kendi kendine yüzük takmaları da anlamıyorum ben. bu ne merak bu ne heves? bu ne büyüme telaşı? neden her şeyi zamana yayıp güzel güzel yaşamıyor kimse.

burada kimseden akıl istemiyorsun. annene kızalım, sana hak verelim istiyorsun. anneler neler çekiyor, doğuruyor, büyütüyor sonra şu çocukların yaptıklarına bak. :KK50:

Kendi aramızda söz olsun diye yüzük takmadık bu bana göre de çok saçma geliyo zaten . Sadece birbirimize verdiğimiz değerden dolayı bizim için bi değer ifade ettiği için ve askerlik yaptığı yerden aldığı için manevi bi değeri olduğu içindi .
Neyse ben artık birşey demeyeceğim .

şu verdiğin cevaplardan çıkardığım sonuç o ki ailen seni eve hapsetmekte haklı benim kızım olsan muhtemel ki dayak da yerdin benden.

sana sadece şu kadarını söyleyim kimle istersen onla görüş kimle istersen onla evlen ama sonunda ağlayarak babaevine dönersen bir daha hiç bir şeyin eskisi gibi olmayacağını unutma.

Ya Rabbiim..
Sen çok safsın canım.
Gerçekten öyle .
Diyorsun ya 2 yıl bilmem kaç günlük ilişkim var..
Bu sayıları aklında çok iyi tut,zira ayrıldıktan sonra hayatından çaldığın günlerin sayısı bunlar,hem şiddete meyilli sokakta sevmediği tiplere girişen bir çocukta o sokaktaki tiplerden farklı değildir emin ol.Güven güven diyee de parçalama kendini,biz kimlereeee güvendik
:KK14:
Babana bile güvenme demişler,sen elin oğluna neler neler diyorsun.
Ha bu arada burada yorum yapanlar olarak kuzum,hiçbirimiz senin ilişkini kıskanmıyoruz ve seni ayırmaya çalışan potansiyel şeytanlar değiliz :KK34:
Buna göre yorumlara cevap ver yahut kaldıramıyorsan hiç cevap verme konuda açma:KK34:

Bu son yorumum . 14 yaşından beri çalışıp ailesine ekmek getiren bi insan ne kadar serseri olursa artık bilemiycem .. Ayrıldıktan sonra gibi bi kesin konuşma içerisindesin tek cevabım o da asla olmaz diye düşündüğüm için değil yalnızca kesin konuştuğun için : :KK1::KK1::KK1:

o yaptığım yorum senin daha çok hoşuna gideceği içindi..eminim gitmiştir de :KK34:
sana birşeyleri yapma etme bak bu böyle olmaz demeye gelmiyor, bence tam da öyle yazdığım gibi yap hadi eyvallah!

Evet çok hoşuma gitti Allah razı olsun ... Birgün seninde başına gelirse artık aynılarını uygularsın baksana baya bi bilgilisin ..

Bu son yorumum . 14 yaşından beri çalışıp ailesine ekmek getiren bi insan ne kadar serseri olursa artık bilemiycem .. Ayrıldıktan sonra gibi bi kesin konuşma içerisindesin tek cevabım o da asla olmaz diye düşündüğüm için değil yalnızca kesin konuştuğun için : :KK1::KK1::KK1:
Tabi ya:KK53:
Nasıl düşünemedik sevgilisine kilo vermezsen evlenmem diyen çocugun büyük aşkınııı :KK6:
Zaten ne ayrılcaksınız ki:KK6:
Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş işte:KK24:
Ne halin varsa gör :)
Ama ergenlikten biraz çabuk çık istersen:KK34:

Hala güven meselesinden bahsediyorsun sen,bugün sokakta kavga edip komaya sokarcasına döverse gerisini sen düşün evladım ..

Allah annnene sabır versin,papuç kadar dil maşallah :KK20:
Biraz saygı göster insanlara,senin kötülüğünü kimse istemiyor burada.
Ablacım,anne az yapmış,eve hapsetmiş.
Ben olsam banyoya kilitlerdim.Tüm elektronik aletleri de toplardım.
Geri kafalı mıyım?
Tabiki hayır.
Ama bazılarının da hakkı kötektir.

Ayaz

Zayıflamazsan sendne ayrılacaktı zaten bu adam
Niye millete kafa tutuyosun haklı çıkmak adına
Ayrılık herkes için var ama senin ki beraberken bile saygısız
Etine buduna göre mi seviyomuş seni, önce bunu sor sonra gel

X