Bilen varsa yardımcı olabilirmi?

aaaylin

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2023
158
18
26
Kızlar. Boşanmak istiyorum 25 yaşındayım mutsuz bı evlilik sürdürüyorum 3 senedir. Piskoljim zaten alt üst olmuş Konu açmışim zaten girib okuya bilirsiniz çalışmıyorum. Ev hanımıyım.bosanmayla iygili hiç bı bilgim yok nasıl yapmalıyım nereye gidicem boşanmak hukukları bana yardım edin lütfenne yapmam gerekiyor???🥺

Konu yanlış yerde burası cinsellik,konunuzla pek alası yok genel hatlarıyla, sebebiniz nedir boşanmak için. Çalışmıyormuşsunuz sanırım bebeğinizde West sendromu çıkmıştı, cok büyük seyler mi var ayrılamaniz için aileniz destek mi

Kızlar. Boşanmak istiyorum 25 yaşındayım mutsuz bı evlilik sürdürüyorum 3 senedir. Piskoljim zaten alt üst olmuş Konu açmışim zaten girib okuya bilirsiniz çalışmıyorum. Ev hanımıyım.bosanmayla iygili hiç bı bilgim yok nasıl yapmalıyım nereye gidicem boşanmak hukukları bana yardım edin lütfenne yapmam gerekiyor???🥺

Konuyu yanlış bölüme açmışsınız.
Alttaki bölüme açmalısınız.

baroların adli yardım bürolarına başvuru yapabilirsiniz. ücretsiz size avukat atarlar şartları sağlıyorsanız

E eşinizin ailesi nerde? Çocuğa bakmıyorlar mı arada? İkinizin ailesi de mi uzakta? Tek başınayım demişsiniz üzüldüm.

Adliyeye gidip orada adlı yardım içi başvuru yapacaksınız güvenliğe sorarsanız yardımcı olurlar. Ardından size atanan avukat yardımcı olacaktır

X