Bilen yazsınnnnnn

Dudağınizdan çıkmadı mi? Yani ucuk bende de olurdu zaman zaman tamam ismi hpv virüsü girerse o uçuk illaki çıkabilir birgün de, bunun diğeriyle alakası cok yok olsaydi hiç ilişki dahi yaşamadan önce cikmaya başladı. Uzun zamandır yok , rutin kontrollerde hpv testim negatif geldi. Evet dudaktankinin ismi budur ama o ills bişey oldu diye cikmiyor
Dudağımda çıktı sanırım kimse yaşamamış bu durumu

Dudağımda çıktı sanırım kimse yaşamamış bu durumu
Ucuk bende de çıkardı taa küçüklükten beri uçuk virüsü illa hpv demek değil ki? Bende normal hpv yok ama. Dudağımda çıkar. Bir kere cikti mi o virüs geliyor vücuda gitmiyor. Bağışıklık düşünce, üzüntüde vs çıkar. Hatta oğlumda emzirme dönemimde çıkmıştı öpmedim dikkat ettim onada geçmesin diye olmadı ona yanj buna bağlamak bilmiyorm

Ewet yanan ben oldum hpv kaptım artık kimlerle düşüp kalktıysa, ama barıştıktan sonra ilk kez öpüşmedik ki daha önce de öpüştük ama ilk kez böyle oldu ben hpv ye bağladım ama doktor bunun sadece cinsel yolla geçtiğini söyledi bu başka bir şey
Hpv değildir, normal ucuktur o. Eczenedem krem alın sürün. Kızımda çıktı daha yeni kremle gecti

Çaresizseniz malesef öyle koyamıyorsunuz kapıya anca benim gitmem gerekir ama o da öyle kolay değil
12yaşinda çocuk babasinin böyle şeye kalkişmasi ayri üzucu durum kendiside kiz babasi hic duşunmuyo bu erkekler ben karima yaptim elin ogluda kizima yapicak diye aynisi hoşuna gidermiydi kizi hansisa yollu kadin yuzunden boyle bir hastalik kapip başina birşeyler gele bilir kadin için en onemli organi rahmidir yumurtaliklaridir onu kayb etmek çok zor bir durum heleki gençse direk rahmin olmamasinin etkileri belli oluyor en onemliside saglik açisindan.Canim umarim kolayca atlata bilirsin bu hastaligi gunumuz tedaviler artik hpv çozum bula biliyorlar inşallah seninde sorunun tez bir zamanda çozulur.

Ucuk bende de çıkardı taa küçüklükten beri uçuk virüsü illa hpv demek değil ki? Bende normal hpv yok ama. Dudağımda çıkar. Bir kere cikti mi o virüs geliyor vücuda gitmiyor. Bağışıklık düşünce, üzüntüde vs çıkar. Hatta oğlumda emzirme dönemimde çıkmıştı öpmedim dikkat ettim onada geçmesin diye olmadı ona yanj buna bağlamak bilmiyorm
Zaten hpv teşhisi konmuş ama dudagindaki ucukla alakasi yok

12yaşinda çocuk babasinin böyle şeye kalkişmasi ayri üzucu durum kendiside kiz babasi hic duşunmuyo bu erkekler ben karima yaptim elin ogluda kizima yapicak diye aynisi hoşuna gidermiydi kizi hansisa yollu kadin yuzunden boyle bir hastalik kapip başina birşeyler gele bilir kadin için en onemli organi rahmidir yumurtaliklaridir onu kayb etmek çok zor bir durum heleki gençse direk rahmin olmamasinin etkileri belli oluyor en onemliside saglik açisindan.Canim umarim kolayca atlata bilirsin bu hastaligi gunumuz tedaviler artik hpv çozum bula biliyorlar inşallah seninde sorunun tez bir zamanda çozulur.
Allah yine de kızıma yaşatmasın kendinden(eşimden) çıkarsın Allah vebalimi.inşallah 🩵 çok teşekkür ederim ☺️

Ewet yanan ben oldum hpv kaptım artık kimlerle düşüp kalktıysa, ama barıştıktan sonra ilk kez öpüşmedik ki daha önce de öpüştük ama ilk kez böyle oldu ben hpv ye bağladım ama doktor bunun sadece cinsel yolla geçtiğini söyledi bu başka bir şey
Kocanızın hpv olduğuna emin misiniz

Lutfen inflamasyon bulgulari diyor bu test sonucumu yanlis cikarmis ola bilirmi
23CDCC5A-8CCC-4564-9CB9-DB2B5AED0342.jpeg

12 yaşında bi kızım var ve çok sor hi ergenlik geçiriyoruz şu an bu imkansız😔
Korkma. … hanimin sitesi var. ….Suan acilmiyor sonucu degisecek ama acilcak kesin simdi senin Hpv tiplendirme yapman gerek genitopileme testi hangi tipi tasidigini bilmen gerekiyor eger 16 ve 18 ise ondan da korkma. Ahcc denilen ilac var amerikada test edilmis insanlar ustunde ve sonuclar iyi negatif alinmis o siteyi takip et sana faydasi olcaktir

Son düzenleyen: Moderatör:
ahcc kulandiginda cinsel perizlik yap. Olcaksada kondomla yapin. Cunku her iliskinizde pin pon etkisi oluyor ve iyilesmesi daha zor olur ama iyileseceksin varkindasin artik ve kendine bu isten anliyan iyi doktor bulman gerekiyor vitamin olarak. Cinko. D vitamin. Propolis. Kulan. Corek otu yagi kulan saglikli beslen internet uzeri vazla arastirma yapma. Morelini yuksek tutman gerekiyor bagisikligin icin. Ahcc kulan 6 ayda olmadi 9 ayda negatif leseceksin kizik var. Ona bulasmaz ama elbiselerini 90 derecede yika ve kizinin elbiselerini icin ayir onun kini ayri. Yika

X