Lekeler, Çiller Bim'de satılan Queen elizabet salyangoz kremini kullanan var mı ?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
arkadaşlar bende yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum.sabahları işe gelmeden önce kullanıyorum.benimde sadece t bölgem yağlı,ben şimdilik memnunum.burnumun üzerinde küçük küçük siyah noktalar var,yanaklarımda kılcal damar belirtileri var.umarım faydası olur.

bu kremden komsumda kullanıyor ilk çıkdığı günden beri banada demişdi hatta geçende sordum memnunum dedi yağlı bi krem değilmiş cildi pürüzsüz yapıyormuş herkese yaramayabilir ama gördüğüm kadarıyla güzel bir krem fiyatına göre

evt büyük mucize zaten beklemiyordum umdugum gibide oldu çenemde ki lekelde hiçbir azalma yok ama bu kremi nemlendirici olarak kullanabilirim

15 gündür kullanıyorum cildimde bir canlanma oldu.çıkan sivilcelerimimi hemen kurutuyur.şu anda memnunum ama bir tereddütüm var benim 14 aylık kızım var ve emziriyorum acaba sütüme bir zararı olurmu diye korkuyorum.bir bilginiz varmı acaba?

kızlar netten salvolin markalı salyangoz kreminden aldım 40 tl civarıydı kullandım ve hiçbir faydasını görmedim bimde ki ne kadar onu da bi deneyeyim kişiden kişiye değişir tabi

10 lira arkadaşım

bulut seni bu cilt konularında çok görüyorum arap kzından yağlara kadar bir çok kremi biliyrsun .haydi ben lekelere çözüm arıyorum senin sıkıntı nedir canım .eger seninde lekelerin varsa çözümünü mutlaka banada söyle sen benden daha çok takılıyorsun burada ben bebeğimden fazla fırsat bulamıyorum

arkadaşlar bim markette bu kremi gördüm 8 li etki yazıyordu bir kaçı renk degişimine,kırışıklıklara,cilltteki lekelere iyi geldiğiydi kullananlardan yorum bekliyorum fiyatıda 9.99 tl filandı....

Merhaba, ben 2 haftadan beri kullaniyorum, sivilce lekelerimde gozle gorunur iyilesme oldu, cildim yagli ama yaglandirmadan nemlendirmesi guzel, bim de ne satilsa guvenerek alirim...insallah surekli satmaya devam ederler, baska bir yerde satilmiyor cunku...

okadar ucuza alıosunuz ki hemen etkisi olur mu böyle :KK19:
o pahali aldigimiz kremlerin aslinda sadece markasina para odedigimizi biliyorum, sonucta buyuk market zincirleri bir urun satarken onlarca denetimden gecirdigini soyledi arkadasim, hele ki Bim'e guvenim tam. Zaten kullaninca anlarsin. Ben begendim acikca, dandik kremlere bile 20-30 tl verirken tabii ki bunu secerim.

ben bugün gördm ama tereddür ettm çok ucuz çünkü. Uzun süre kullanan arkadşlar yorum yapablr mi

merhaba, ben ilk bim'e geldiği günden itibaren kullanıyorum, kız kardeşim bim mağazasında çalışıyor, o tavsiye etti, evet fiyatı kalitesine göre çok uygun. Hiç terddüt etme. Ince kırışıklıklarımda ciddi düzelmeler oldu, bir de sanki cildim sıkılaştı, başka kullananların yorumlarını bekliyorum...

az önce bi sitede bu kremle ilgili yazı okudum 4 gün sürmüş sonra daha beter sivilce çıkdığını yazmışlar başlığı görünce bi arasdırıyım dedim pişman oldum alıcağım varsada gitti korkudan :KK53:

keşke iyi olsada alırdım uzun süre kullanalar yorum yazarsa iyi olur

Sivilce çıkması iyi bir şey aslında. Çünkü cildin altında birikmiş yağları dışarı atıp, cildi temizliyor. Biraz sabredince o sivilceler de geçiyor, cilt kabuğu kırılmış salyangozun kabuğunu yenilemesi gibi yenileniyor:)

Bende dün aldım gece gündüz kullanmaya basladım. Gercekten mükemmelllll. Cildimi sıkılaştırdı ve sivilcelerim kalmadııı. İlk günden gösterdi etkisini cildim kuru ve hassas bana çok iyi geldi. Cildimde gözle görülür değişiklik war :) Kızarıklıklarda gitti:21:

bulut seni bu cilt konularında çok görüyorum arap kzından yağlara kadar bir çok kremi biliyrsun .haydi ben lekelere çözüm arıyorum senin sıkıntı nedir canım .eger seninde lekelerin varsa çözümünü mutlaka banada söyle sen benden daha çok takılıyorsun burada ben bebeğimden fazla fırsat bulamıyorum

haha evet canım ya takığım heralde biraz.gözenek ve lekelere çözüm arıyorum.faydası olanları zaten yazıyorum.şimdilik sadece rutin bakım yapıyorum.bu başlığada sonuçları takip etmek için giriyorum.henüz kullamadım arkadaşım.

Son düzenleme:
aynen bende takıgım biraz şöyle biraz beyazlatacak hafif olan lekekerimi yok edercek bir ürün arıyorum ama zor bulurum sanırım
:KK50:

bende bulamadım henüz irtibatta kalalım.mecitefendi bezelye kremini araştırıyorum

ben bu kremi 2 aydır kullanıyorum ve cok memnunum 2 gun surmesem goz altıma kırısıyor sabah aksam kullanınca o ınce cızzgıler gidiyor resmen pamuk gibi yapıyo cıldı krem ama kremlerden frklı yapısı ben fiyatı nedenıyle her ne kadar cekınıp alsam da ıyıkı almısım dıyorum hatta bır daha cıkmaz urun belkı dıe bıraz stokta yaptm sıddetle tavsiye ederm:KK19:

komsumun ısrarıyla bende aldım en kötü ihtimal ellerime sürerim diye kremmi tuhaf yoksa ölemi pütürlü sanki cızır cızır cilde geliyo iyimi kötümü anlamadım ben şimdi sanki içinde tuz var gibi minik minik pıtırcıklar var ama sürünce yokoluyo :44::44::44:

komsumun ısrarıyla bende aldım en kötü ihtimal ellerime sürerim diye kremmi tuhaf yoksa ölemi pütürlü sanki cızır cızır cilde geliyo iyimi kötümü anlamadım ben şimdi sanki içinde tuz var gibi minik minik pıtırcıklar var ama sürünce yokoluyo :44::44::44:

ben öyle bişey hissetmedm ama tuz tanesi pütürlk vs:KK53:

Salyangoz kremini uzun zamandır almak istiyodum zaten, forumda bim de satıldığını duyunca ve menun kalanların yorumlarını okuyunca bgn gittim aldım ilk defa bugün kullandım ama ilk günden memnunum diyebilirim tabi biraz zaman geçsin tekrar yorumumu yazarım. Yüzümdeki kurumuş sivilcelerin kabukları direk elime geldi kremi yüzüme yedirmeye çalışırken bi de güzel nemlendirdi. Bu arada cildim yağlı.

X