Bim'deki ürünler hakkında..

İnanmıyorum iyi oldu hatırladığım.
Bi kaç kez o tulum peynirlerinden aldık,evet tadı çok güzel gerçek tulum peyniri.
Fakat yazarken bile midem bulanıyor,tam ortasından tükettikçe kıl çıktı.Belki uçmuştur falan dedim,kıldan midem tavan yaptığı halde kılı çekiştirdim ama malesef içindeydi..ve bir daha bim in herşeyini alırım,ama asla tulum peynirini almam.

ben aldığımdan henüz çıkmadı canım yaaaaa :26::26::26::26::26::26:

tadı çok güzel cidden artık almasam mı:44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44:

ben aldığımdan henüz çıkmadı canım yaaaaa :26::26::26::26::26::26:

tadı çok güzel cidden artık almasam mı:44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44:

Bizim ikinci,yalan olmasın en fazla 3.alışımızda çıktı: )
Bir daha alsam bile boğazımdan geçmez.
Kılı çekiştirirken nasıl öğürdüğümü ben bilirim..
Size kalmış canım,sürekli çıkacak hali yok tabi,ama risk almak var işin ucunda: )

Bizim ikinci,yalan olmasın en fazla 3.alışımızda çıktı: )
Bir daha alsam bile boğazımdan geçmez.
Kılı çekiştirirken nasıl öğürdüğümü ben bilirim..
Size kalmış canım,sürekli çıkacak hali yok tabi,ama risk almak var işin ucunda: )

haklısın canım ama artık bende almam

yazık ya neden dikkat etmiyolar artık ne alacağımıza ne yiyeceğimize güven kalmadı

Öyle miii?O zaman tulum peynirini lugatımdan çıkartmam lazım.: )

Çalıştığım iş gereği birçok market gezdim bugüne dek, açık kilo ile satılan tulum peynirlerini market sahipleri verirken görüyordum hep,
onlar mümkün mertebe ayıklayarak koymaya çalışıyorlar gerçi.
O hayvanın kılıdır. Hatta sözlüklerden birinde yazılan bir başlık ve yorum şöyle;

içinden kıl çıkmayan tulum peyniri

olmayan peynirdir. ya da ben henüz rastlamadım.

haklısın canım ama artık bende almam

yazık ya neden dikkat etmiyolar artık ne alacağımıza ne yiyeceğimize güven kalmadı

Bi arkadaş,'tulum peynirlerinde kıl çıkabilir' demiş.
Belkide genelde çıkıyor..Hani koyun kılı falan olsa bi derece: )..ama insan kılına tahammülüm olmaz iğğ: )
En iyisi beyaz,lor ve kaşar sanırım: )

ısıtıcılı agda özellikle bacak ve koltukaltınd müthiş bişey.hem eline yapışşa bile ewdeki sıvı yağdan biraz dök ovala ve yıka hemen çıkıyor :) fiyatıda iyiymiş ben sadece ısıtma makinasını 30 liraya almıştım :KK43:

Bu ısıtıcılı ağdadan bend ealdım bimden hanımlar fakat nasıl kullanıcam
yani ısındığını nasıl anlicam onu anlamadım sadece

ısıtıcılı agda özellikle bacak ve koltukaltınd müthiş bişey.hem eline yapışşa bile ewdeki sıvı yağdan biraz dök ovala ve yıka hemen çıkıyor :) fiyatıda iyiymiş ben sadece ısıtma makinasını 30 liraya almıştım :KK43:

daha dün kullandım ve çok memnun kaldım fişe taktıktan sonra yarım saat beklemek lazım anca ısınıyo eriyo ağda zaten ağdayı biraz çıkartıp bakarsın sağa sola oynamaya başladıysa işini halledebilrsin canım süper bişi valla iyiki almışım ben çok memnun kaldım :21:

daha dün kullandım ve çok memnun kaldım fişe taktıktan sonra yarım saat beklemek lazım anca ısınıyo eriyo ağda zaten ağdayı biraz çıkartıp bakarsın sağa sola oynamaya başladıysa işini halledebilrsin canım süper bişi valla iyiki almışım ben çok memnun kaldım :21:

ağdası nasıl peki temiz alıyomu kuaför ağdaları gibi??

daha dün kullandım ve çok memnun kaldım fişe taktıktan sonra yarım saat beklemek lazım anca ısınıyo eriyo ağda zaten ağdayı biraz çıkartıp bakarsın sağa sola oynamaya başladıysa işini halledebilrsin canım süper bişi valla iyiki almışım ben çok memnun kaldım :21:[/QUOT

Teşekkürler canım hemen deniyorumm:KK9::KK16:

Bim'den önceleri aşışveriş yapmaz,beğenmezdim.Ama alıştıkça hem fiyat olarak hem de kalite olarak sever,beğenir oldum :KK66: Makarnası,turşusu,turşuluk kırmızı biberi,abur cuburu,Magnu tarzındaki dondurması,mantısı,kozmetik ürünleri hepsi birbirinden ayrı güzel...

Teşekkürler canım hemen deniyorumm:KK9::KK16:
memnun kaldım mı yaz merak ederim :KK76: :KK1:

Bim'den önceleri aşışveriş yapmaz,beğenmezdim.Ama alıştıkça hem fiyat olarak hem de kalite olarak sever,beğenir oldum :KK66: Makarnası,turşusu,turşuluk kırmızı biberi,abur cuburu,Magnu tarzındaki dondurması,mantısı,kozmetik ürünleri hepsi birbirinden ayrı güzel...

ayyyyy o dondurmaya ben de bayılıyorum yaaa magnumdan daha da güzel valla ımmmmmmmmmm enfeess :KK16:

Canımmm yaptımm akşamm
çok memnun kaldımm çok basitmiş yahu kullanımı çokta pratikmiş
koltuk altımı bile onunla aldımm

makina beni çok yoruyodu ve canımı çok yakıyodu kurtuldum artık :KK76: dediğin gibi canım çok pratik valla ağda yaparken dualar bilem ettim :KK1:

koltuk altına yapmamıştım bak bundan sonra orayada yaparım :KK3:

makina beni çok yoruyodu ve canımı çok yakıyodu kurtuldum artık :KK76: dediğin gibi canım çok pratik valla ağda yaparken dualar bilem ettim :KK1:

koltuk altına yapmamıştım bak bundan sonra orayada yaparım :KK3:

ben de aldım ısıtıcılı ağdadan daha kullanmadım ama çoktandır aklımdaydı almak istiyordum
fiyatı da çok uygun ısıtıcı 30-40 tl bunda hepsi 20 tl.

bir de geçen gün kartuş taktım daha alamıyorum ısınınca çıkar değil mi?

ben de aldım ısıtıcılı ağdadan daha kullanmadım ama çoktandır aklımdaydı almak istiyordum
fiyatı da çok uygun ısıtıcı 30-40 tl bunda hepsi 20 tl.

bir de geçen gün kartuş taktım daha alamıyorum ısınınca çıkar değil mi?

çıkar heralde canım başıma gelmedi :26: ama şimdi çıkmasa bile bittiğinde çıkar esneme payı daha çok olur o zaman çıkar eğer şimdi çıkmazsa merak etme.

X