Binnaz Abla

Falsepeti sitesi nasıl bir sitedir. 25liralık paket mi alman lazım illa baktırmak için?
10 lira kahve falı. Ben sadece 10lira ödemek istiyorum.
Nasıl oluyor bu iş?
Göremedim paket dışında ödeme şeysi... :S

yoo paket almak zorunda degilsin, direk 10 liraya da kahve fali baktirabiliyorsun, paket alinca daha ucuza gelmis oluyor.
Ama kararsiz san ilk basta paket almadan bir dene derim ben
Bu arada falsepeti.com da Medyum Zeus nasil ona baktiran varmi hic aranizda?

Ben dün zeynepe baktırdım çokta iyi olduğu söylenemez geleckle ilgili tutarsa yazarım buraya

İlkay'ın ve Efsun'un dediklerini yaşadım.
Efsun'un dediklerinin bir kısmını yaşadım ama gerçekten önemli şeylerdi.
İlkay'ın dediklerinin ise hepsini yaşadım. İnanılmaz bir kadın.
Her şeyi bilmişti zaten mevcut durum bakımından, hiçbir bilgi vermediğim halde.
Gelecek için zaman verdi, detay verdi hepsi oldu.
Meral için beklemedeyim. O da mevcut durumu bildi ama dedikleri çıkar mı bilemem.

canım ilkay gerçkten de söylediğin kadar var mı biliyor mu yani herseyi. bir de sen kahve falımı baktırdın yoksa tarot mu? senin bu anlattıklarından sonra bende baktrmaya karar verdim :)

yoo paket almak zorunda degilsin, direk 10 liraya da kahve fali baktirabiliyorsun, paket alinca daha ucuza gelmis oluyor.
Ama kararsiz san ilk basta paket almadan bir dene derim ben
Bu arada falsepeti.com da Medyum Zeus nasil ona baktiran varmi hic aranizda?

Ben ödeme yapmak istediğimde 10liralık seçenek çıkmadı karşıma.
Paket çıkıyor hep. Bu yüzden baktıramıyorum.

canım ilkay gerçkten de söylediğin kadar var mı biliyor mu yani herseyi. bir de sen kahve falımı baktırdın yoksa tarot mu? senin bu anlattıklarından sonra bende baktrmaya karar verdim :)

Bende bildi ama herkese farklıdır. Sen belki de beğenmezsin. Denemek lazım.

Bu konudan iki tane açılmış. Ötekine yazmıştım, buraya da kopyalıyorum; baktıracakların bilgisi olsun.

Pınar Gökçe
Zaynep Aksu
Meral Saydam
Simge Eroğlu
Balım Bursalı

Dedikleri olmadı.
2012de baktırmıştım bunlara.
Bir daha da kesinlikle baktırmam buradan birine.

Falsepeti sitesi nasıl bir sitedir. 25liralık paket mi alman lazım illa baktırmak için?
10 lira kahve falı. Ben sadece 10lira ödemek istiyorum.
Nasıl oluyor bu iş?
Göremedim paket dışında ödeme şeysi... :S

canım illa paketlerden almak gerekmiyormuş. sadece 10 liraya baktırabiliyormuşsun. ilkay hanım saat 4,30 gbi girecekmiş. bakalm baktrcam bende bugün.duruma göre yazarm burdan. ben sana birşey sorucam dha öncede baktrdığın için bilirsin belki kontr eksilerdeyken de alıyor mu 10 tlyi

canım illa paketlerden almak gerekmiyormuş. sadece 10 liraya baktırabiliyormuşsun. ilkay hanım saat 4,30 gbi girecekmiş. bakalm baktrcam bende bugün.duruma göre yazarm burdan. ben sana birşey sorucam dha öncede baktrdığın için bilirsin belki kontr eksilerdeyken de alıyor mu 10 tlyi

Anlıyorum ama benim sorunum da orda zaten.
10lirayı seçemiyorum. Yok. Seçenek çıkmıyor karşıma paket dışında.

canım nasıl yapamadım anlamadım ben. kahve falı baktırcaksın mesela. en az 3 resmi yükledikten sonra zaten otomatik olarak ücreti 10 lira felan diye yazıyor. telefonunu girirncede ödeme gerçekleşiyor. ama ben ilk başta bu soruyu sormak için mail atmıştım onlara chrome u kullanın sıkıntı yaşamamk için dediler

Son düzenleme:
canım nasıl yapamadım anlamadım ben. kahve falı baktırcaksın mesela. en az 3 resmi yükledikten sonra zaten otomatik olarak ücreti 10 lira felan diye yazıyor. telefonunu girirncede ödeme gerçekleşiyor. ama ben ilk başta bu soruyu sormak için mail atmıştım onlara chrome u kullanın sıkıntı yaşamamk için dediler

baktırdın mı canım?merak ettim bende.....

Ben İlkay Hanim'a tarot baktirdim. Genel olarak doğru tespitleri var diyebilirim. Tarot yorumu geldiginde bir soru sorma hakki varmış. Sorumu yolladım ama cevap gelmedi maalesef, gelse daha net bir yorum yapabilirdim.Yine de dediğim gibi tarotta genel olarak başariliydi. Daha çok yeni baktirdigim için gelecek tahminleriyle ilgili bir şey soyleyemiyorum, çıkarsa buradan paylaşırım.
Aranızda İlkay Hanım'a kahve fali baktiran var mı? Onu da denemek istiyorum, ama kararsız kaldım. Deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

X