Lekeler, Çiller bioderma white objective leke kremi kullananlar

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Yazdiklarinizi okudum baya baya
Okuyorumda hala
Konunuzuda okudum catlakla ilgili olani
Bilginize zaten guveniyorum.

Sizde haklisiniz herkes herseyi duyup yapiyo

Sizle daha önce sac dokulmesiyle ilgilide baska konuda konusmustuk

Onu unutturdu bana bu lekeler
Sacimi falan unuttum yani

Beterin beteri varmis

Lekeler sorun değil dediğim gibi, saçlara çözüm bulabildik mi? Hatırlamıyorum ki :olamaz:

Yazdiklarinizi okudum baya baya
Okuyorumda hala
Konunuzuda okudum catlakla ilgili olani
Bilginize zaten guveniyorum.

Sizde haklisiniz herkes herseyi duyup yapiyo

Sizle daha önce sac dokulmesiyle ilgilide baska konuda konusmustuk

Onu unutturdu bana bu lekeler
Sacimi falan unuttum yani

Beterin beteri varmis

Ay lelli ayni durumdayiz...yuzumun derdi sacimi bastirdi..su an sac dokulmem aklima bile gelmiyo..hep su leke sorununu halledeyim saca da el atariz diye dusunuyodum...leke sorununu bi turlu atlayamadim...

Lekeler sorun değil dediğim gibi, saçlara çözüm bulabildik mi? Hatırlamıyorum ki :olamaz:

Ay lelli ayni durumdayiz...yuzumun derdi sacimi bastirdi..su an sac dokulmem aklima bile gelmiyo..hep su leke sorununu halledeyim saca da el atariz diye dusunuyodum...leke sorununu bi turlu atlayamadim...
Hormonlarimizda bisi var bence
Hem sac hem leke

Hormonlarla ilgili seyler bunlar.
Hormon testi mi yaptirsak acaba.
Ben daha önce ostrojen vs gibi bi test yaptirmistim sac zamaninda dedim dermatologa o hormon testi farkli dedi.

Antibiyotik haplar
Dogum kontrol haplari leke yapar dedi
Arastirmistim zaten lekeye care ararken
Ve ikisinide kullandim
Bu leke nerden geldi hangisi yapti cozemedim ama.

Regl zamani yapilan hormon testi mi acaba yaptirmam gereken.

Sacim hala dokuluyo care bulamadim
Otaci sarimsakli sampuan kullaniyorum
Maya maskesi + ısırgan suyu kullanip en azindan hacimli gorunmesini sagliyorum.

Onun icinde dr. Dr. Gezdim en son gittigim dr. Bana sakinlestirici yazdi
:)

Hormonlarimizda bisi var bence
Hem sac hem leke

Hormonlarla ilgili seyler bunlar.
Hormon testi mi yaptirsak acaba.
Ben daha önce ostrojen vs gibi bi test yaptirmistim sac zamaninda dedim dermatologa o hormon testi farkli dedi.

Antibiyotik haplar
Dogum kontrol haplari leke yapar dedi
Arastirmistim zaten lekeye care ararken
Ve ikisinide kullandim
Bu leke nerden geldi hangisi yapti cozemedim ama.

Regl zamani yapilan hormon testi mi acaba yaptirmam gereken.

Sacim hala dokuluyo care bulamadim
Otaci sarimsakli sampuan kullaniyorum
Maya maskesi + ısırgan suyu kullanip en azindan hacimli gorunmesini sagliyorum.

Onun icinde dr. Dr. Gezdim en son gittigim dr. Bana sakinlestirici yazdi
:)

Cnm ben hormon testi yaptirdim...bisey cikmadi..sac sorunum genetik...leke sorunum ise gunesten korunmamamdan kaynakli...

Cnm ben hormon testi yaptirdim...bisey cikmadi..sac sorunum genetik...leke sorunum ise gunesten korunmamamdan kaynakli...
Ben o ilaclari kullanirken koruyucu kullanmiyodum yani leke sorunum yoktu bilincsiz gunesleniyodum
O ilaclarin leke yapmaya meyili varsa ve bende koruyucusuz guneslendigim doneme denk geldiyse ondanmi oldu acaba diyorum
2-2.5yildir var gitmiyolar
Rengi aciliyo koyulasiyo ama gitmiyo malesef :KK43:

Ben o ilaclari kullanirken koruyucu kullanmiyodum yani leke sorunum yoktu bilincsiz gunesleniyodum
O ilaclarin leke yapmaya meyili varsa ve bende koruyucusuz guneslendigim doneme denk geldiyse ondanmi oldu acaba diyorum
2-2.5yildir var gitmiyolar
Rengi aciliyo koyulasiyo ama gitmiyo malesef :KK43:

O bilincsiz guneslenmelerin ceremesini cekiyoruz ...cunku uva hasari birikici etkiye sahip..sonradan etkileri cikiyo...

Olmazzzzzzz korkacak bir şey yok. Dikkatli ve sakince yaparsanız bir şeycik olmaz ama... Bak ben burada telaffuz etmek istemiyorum çünkü bunu gören bazı insanlar, ay çözümü varmış hemen gidip yapayım deyip bu mevsimde uygulamaya kalkıyorlar veya saçma sapan alakasız ürünler alıp kullanıyorlar sonra yüzleri binbeter oluyor. O yüzden diyorum Ekim gibi konuşalım bunları.
Expigment den bahsediyorsun..

Olmazzzzzzz korkacak bir şey yok. Dikkatli ve sakince yaparsanız bir şeycik olmaz ama... Bak ben burada telaffuz etmek istemiyorum çünkü bunu gören bazı insanlar, ay çözümü varmış hemen gidip yapayım deyip bu mevsimde uygulamaya kalkıyorlar veya saçma sapan alakasız ürünler alıp kullanıyorlar sonra yüzleri binbeter oluyor. O yüzden diyorum Ekim gibi konuşalım bunları.
Merhaba,
Zaten konu üzerinde defalarca açıklama yapmışsınız. Bu aylarda uygulanmasının tehlikeli olduğunu insanlara aktarmışsınız, bunu herkesin anlamış olması lazım.
Son 2 yıldır yüzümdeki lekeler için kullanmadığım ürün, gitmediğim doktor ve dermatolog kalmadı.
Belki sizin önereceğiniz tarifi veya tedaviyi uygulayanlar olmuştur. Bence bildiğiniz tedavi yöntemini anlatın ki, daha önce tecrübeleri olanlarda konu hakkında yorumunu yapabilsin.
Teşekkürler.

Merhaba,
Zaten konu üzerinde defalarca açıklama yapmışsınız. Bu aylarda uygulanmasının tehlikeli olduğunu insanlara aktarmışsınız, bunu herkesin anlamış olması lazım.
Son 2 yıldır yüzümdeki lekeler için kullanmadığım ürün, gitmediğim doktor ve dermatolog kalmadı.
Belki sizin önereceğiniz tarifi veya tedaviyi uygulayanlar olmuştur. Bence bildiğiniz tedavi yöntemini anlatın ki, daha önce tecrübeleri olanlarda konu hakkında yorumunu yapabilsin.
Teşekkürler.
Uzak durman gereken bir uygulama :)

daha önce bu 3''lü krem setini uyguladım. Bir faydasını görmedim. Zaten benim lekelerde o kremlerle geçecek gibi değil. Sol ve sağ yanağımda her ikisi de 1TL madeni para büyüklüğünde :KK43:

daha önce bu 3''lü krem setini uyguladım. Bir faydasını görmedim. Zaten benim lekelerde o kremlerle geçecek gibi değil. Sol ve sağ yanağımda her ikisi de 1TL madeni para büyüklüğünde :KK43:

Cnm seni diger sayfada görmüstüm...Dr.G.E tarafindan magdur edilen bayansın di mi...cok üzüldüm sana...hangi tedavileri yaptı sana malum şahıs...arastirdim onun hakkinda cok sikayet var...keske daha cok arastirsaydin yaa..

Cnm istanbulda bi doktor bayanın suratındaki lekeleri gecirmemekle birlikte bi de üstüne lazer lekesi yapmış durum bu...
Hadi ya :KK43: ya var ya aslında bu lekeleri lazere falan gerek kalmadan kremler ile silebiliriz de önemli olan o kremi bulabilmek bak denk geldim jojoba yağı lekelere iyi geliyormuş bunu sen denedinmi

Hadi ya :KK43: ya var ya aslında bu lekeleri lazere falan gerek kalmadan kremler ile silebiliriz de önemli olan o kremi bulabilmek bak denk geldim jojoba yağı lekelere iyi geliyormuş bunu sen denedinmi

Yok bi onu denemedim heralde:KK70:...boyle yaglar ıvır zıvırlar epidermal lekelerde etkili cnm ...yüze sürülen herhangi bir yağ dermal tabakaya inmez...sadece expgment acnelyse olabilir....cunku acnelyse alttaki lekeli tabakayı yukarı cıkarırken expigmentin de emilimini artiriyo..o yuzden dermal lekelerde bile tek etkili karışım bu ikili veya üclu krem kombinasyonu...krem olarak bana yararsa bu ikisi yarar...

Yok bi onu denemedim heralde:KK70:...boyle yaglar ıvır zıvırlar epidermal lekelerde etkili cnm ...yüze sürülen herhangi bir yağ dermal tabakaya inmez...sadece expgment acnelyse olabilir....cunku acnelyse alttaki lekeli tabakayı yukarı cıkarırken expigmentin de emilimini artiriyo..o yuzden dermal lekelerde bile tek etkili karışım bu ikili veya üclu krem kombinasyonu...krem olarak bana yararsa bu ikisi yarar...
Yinede dene bi canım bir bakarsın gider denemekte fayda var

X