Lekeler, Çiller bioderma white objective leke kremi kullananlar

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Olmazzzzzzz korkacak bir şey yok. Dikkatli ve sakince yaparsanız bir şeycik olmaz ama... Bak ben burada telaffuz etmek istemiyorum çünkü bunu gören bazı insanlar, ay çözümü varmış hemen gidip yapayım deyip bu mevsimde uygulamaya kalkıyorlar veya saçma sapan alakasız ürünler alıp kullanıyorlar sonra yüzleri binbeter oluyor. O yüzden diyorum Ekim gibi konuşalım bunları.
Bu zamanlarda uygulanabilir mi tca? Aslında çok korkuyordum siz böyle konuşunca biraz cesaretlendim tabi yine de korkuyorum biraz :KK48: neyse.. Bi de nereden temin edebilirim güvenilir bir yer biliyor musunuz?
Uygulanması: hızlıca tüm yüze sürüp beyazladığı an sonlandırmak değil mi peki nasıl sonlandırmak? Suyla yıkayarak mı veya nasıl? Ayy çok soru sordum umarım yardımcı olursunuz çok sevinirim :KK33: bu arada özel mesaj attım ama özel mesajları cevaplamadığınız yazısını sonradan gördüm onun için de afedersiniz :KK35:

Bu zamanlarda uygulanabilir mi tca? Aslında çok korkuyordum siz böyle konuşunca biraz cesaretlendim tabi yine de korkuyorum biraz :KK48: neyse.. Bi de nereden temin edebilirim güvenilir bir yer biliyor musunuz?
Uygulanması: hızlıca tüm yüze sürüp beyazladığı an sonlandırmak değil mi peki nasıl sonlandırmak? Suyla yıkayarak mı veya nasıl? Ayy çok soru sordum umarım yardımcı olursunuz çok sevinirim :KK33: bu arada özel mesaj attım ama özel mesajları cevaplamadığınız yazısını sonradan gördüm onun için de afedersiniz :KK35:

Bir müddet daha beklemek lazım Ekim ortası Kasım başı uygun. Sonlandırma karbonatlı su ile yapılacak. Nereden alacağına gelince bir Kimya şirketi bunun için uygun, ben bütün kimyasallarımı Tıpkimsan dan alıyorum, siz de internette araştırma yapıp benzer bir kimya şirketi ile görüşebilirsiniz. Daha zamanın var TCA uygulama konusunda bolca araştırma yap derim.

Bir müddet daha beklemek lazım Ekim ortası Kasım başı uygun. Sonlandırma karbonatlı su ile yapılacak. Nereden alacağına gelince bir Kimya şirketi bunun için uygun, ben bütün kimyasallarımı Tıpkimsan dan alıyorum, siz de internette araştırma yapıp benzer bir kimya şirketi ile görüşebilirsiniz. Daha zamanın var TCA uygulama konusunda bolca araştırma yap derim.
Karbonatlı su bildiğimiz kek karbonatıyla mı yapılıyor :)

İngiliz Karbonatı, eczaneden bulabilirsin bazen bakkalarda marketlerde de oluyor.
Peki teşekkürler :)
TCA ile yüzümü yakmam değil mi ya en çok bundan korkuyorum. Hani ufak bir yere bacağıma falan denerim, alerjim olup olmadığını kontrol ettikten sonra uygularım ama yine de yüzümü yakarım diye çok korkuyorum cidden.
Bi de %15 kullanacağım az mı bu oran?

Peki teşekkürler :)
TCA ile yüzümü yakmam değil mi ya en çok bundan korkuyorum. Hani ufak bir yere bacağıma falan denerim, alerjim olup olmadığını kontrol ettikten sonra uygularım ama yine de yüzümü yakarım diye çok korkuyorum cidden.
Bi de %15 kullanacağım az mı bu oran?
%15 ev kullanıcıları için ideal oran ama tca uygulamadan önce iyice okuman, araştırman ve öğrenmen gerek. Google'da aratıp diğer kullanıcıların yorumlarını oku ve iyice öğrendiğine kanaat getirmeden uygulama yapma. Riskli gruptasın çünkü.

Anladım ne açıdan riskli?

TCA uygulaması hakkında bilgi sahibi olmadığın için riskli gruptasın, yeterince araştırma yaptığında zaten ne yapacağını, nasıl yapacağını, nelerle karşılaşacağını öğreneceğin için bu risk ortadan kalkacak. Dikkat edildiği takdirde sonuçları mükemmel olan bir uygulama ama şu an uygularsan hata yapacağın kesin zira bu forumda da cildinde leke meydana getiren arkadaşlar olmadı değil. En basidi, tca yı uyguladıktan sonra cildinde oluşan keskin yanma hissi tarif edilebilecek bir şey değil, korkunç bir acı ve genellikle insanlar burada panik yapıyor. Bu gibi şeyler.

TCA uygulaması hakkında bilgi sahibi olmadığın için riskli gruptasın, yeterince araştırma yaptığında zaten ne yapacağını, nasıl yapacağını, nelerle karşılaşacağını öğreneceğin için bu risk ortadan kalkacak. Dikkat edildiği takdirde sonuçları mükemmel olan bir uygulama ama şu an uygularsan hata yapacağın kesin zira bu forumda da cildinde leke meydana getiren arkadaşlar olmadı değil. En basidi, tca yı uyguladıktan sonra cildinde oluşan keskin yanma hissi tarif edilebilecek bir şey değil, korkunç bir acı ve genellikle insanlar burada panik yapıyor. Bu gibi şeyler.
Anladımm o zaman video falan da izleyeyim uygulayan insanların kendilerini nasıl kontrol ettiklerini görürüm
Bi de düzgünce uygulayınca yakma ve leke yapma olasılığı düşük mü

Anladımm o zaman video falan da izleyeyim uygulayan insanların kendilerini nasıl kontrol ettiklerini görürüm
Bi de düzgünce uygulayınca yakma ve leke yapma olasılığı düşük mü

Video izlemekten ziyade yorum okumalısın.

Bunun için fazlaca kaynak var ve daha önce de dediğim gibi %15 ev kullanıcıları için güvenli bir oran, eğer uygun şekilde kullandıysan yanık veya leke oluşması mümkün değil. Lütfen önce araştır, sonra aklında soru işareti kalırsa yeniden konuşuruz.

Video izlemekten ziyade yorum okumalısın.

Bunun için fazlaca kaynak var ve daha önce de dediğim gibi %15 ev kullanıcıları için güvenli bir oran, eğer uygun şekilde kullandıysan yanık veya leke oluşması mümkün değil. Lütfen önce araştır, sonra aklında soru işareti kalırsa yeniden konuşuruz.
Tamamdır :KK45: son bi sorum var glikolik asit daha mı az acılı? Eğer öyleyse onu kullanmaya karar verirsem %15 tca ile aynı etkiyi almam için kaç oranlı kullanmalıyım?

Merhaba KilicBaligi KilicBaligi , Tca ile ilgili bilginizden yararlanmak istiyorum. Ben 1 hafta önce %15 lik tca'yı yüzüme 2 dakika uyguladım. Çok ince bir tabaka soyuldu ve lekelerimde hiç bir değişiklik olmadı. Çok araştırdım , okudum , izledim bunun için biraz sabır gerektiğinin bilincindeyim. Öncesinde PRP yaptırmıştım onunda pek etkisini görmedim. Biraz masraflı olduğu için devamını getiremedim ama tca ile yoluma devam edeceğim sabırla. Benim sorum doğum sonrası dizlerime kadar derin çatlaklarım oluştu. Bunlar için kullanmak istiyorum. Test amaçlı yüzüme sürdüğüm %15'lik tcadan çatlaklarımada sürdüm ama hiç etkilemedi yanma dahi olmadı. Yüzde kaçlık tca'yı kaç dakika kullanmalıyım? Birde yüzüme güneş kremi , bepantol ve expial lipo içinde E Vit takviye edip sürdüm bunlar vucüt için yeterli olur mu?

Kilicbaligi meraba. Tca yi karbonatli su ile sonlandiricaz demissin.bu daha cok yakicak sanirim cildi
Bende tatilden yeni dondum ve lekelerim artarak ve koyulasarak. Gexen kis 4 tca seans yaptim ama normal su ile sonlandirmistim. Yarin siparislerimi verip haftaya basliyim diyorum. Biraz ayrinti verirsen sevinirim

Aralık olmuş ama beklenen açıklama tam olarak gelmemiş ya da ben mi kaçırdım bilemiyorum. Tca heralde bahsedilen kesin çözüm. Anlayamadım açıkçası?

Çok iyi bir koruyucu kullanıp güneşten uzak durmadığın sürece bu lekeler oluşacak maalesef,bazen hormonal değişimlerden ble etkileniyor cilt. Böyle krem vs ile olacak iş değil, Ekim gibi hatırlat sorununu çözelim. Bu sonbahar ben kendi lekelerimi de halledeceğim, dert etme yani çözümü kolay.
Bende inanılmaz muzdaribim bu lekelerden.. aynalara küsüyorum bazen kocaman kahverengi lekeler.. 3 yıldır harcadığım paranın haddi hesabı yok almadığım serum kalmadı nerdeyse.. formülü benimle de paylaşırsanız inanılmaz mutlu olucam :) şimdiden teşekkürler

X